Руслан Туринський – з Озерної, що на Тернопільщині, усіма силами намагається залучати молодь слухати українську музику і для цього створює ремікси на популярні пісні.
Руслан довгий час хлопець відвідував музичну школу і почав вдома пробувати робити щось сам.
– Коли бабця подарувала мені новий ноутбук, то з’явилось ще більше мотивації вчитись та пробувати писати свою музику, але вже зовсім скоро я закинув цю справу і довгий час не повертався до цього, – каже Руслан Туринський.
Через деякий час юнак побачив, що його ремікс у ютубі назбирав 10 000 переглядів і це знову змотивувало його відновити свою діяльність.
На те, щоб зробити ремікс на ту чи іншу пісню, Руслан витрачає приблизно дві години, адже там все залежить від складності пісні та цього ж реміксу.
– Зараз я роблю ремікси із ще одним хлопцем і тоді надсилаю йому фрагмент. Процес створення є трохи довше, так як ми двоє працює над ним, і тоді воно досить гармонійно поєднується і звучить, – розповідає хлопець.
Сам процес створення реміксу є досить важким, так як при створенні бітів потрібно підбирати мелодію, яка б підходила під пісню і щоб усе було між собою взаємопов’язано.
– Я ще вчусь, тому стараюсь вдосконалювати свою музику і сподіваюсь, що з цього вийде щось справді класне в подальшому, – каже юнак.
Надалі Руслан планує пов’язати своє життя однозначно з музикою: продавати біти, робити ремікси чи взагалі відкрити свою студію.
– Моя діяльність мені приносить неабияке задоволення, і коли виходить новий ремікс, то я можу прослуховувати його потім ще декілька тижнів, бо мені справді це подобається, – додає Руслан. – А особливо приємно, коли моя робота подобається людям, і це дає мотивацію старатись ще більше.
Ще з дитинства Руслан хотів писати якісь свої пісні і тоді багато друзів радили йому писати російською мовою, так як тоді буде більше слухачів, проте, юнак чітко розумів, що хоче розвивати тільки українську музику, адже він живе українець.
– Війна ще більше дала зрозуміти, що потрібно робити акцент на українській музиці, а не поширювати мову ворога, – каже юнак. – Можливо на російській мові і буде більше прослуховувань, проте, на українській якось приємніше писати.
Усі бажаючі можуть послухати ремікси на ютуб каналі Руслана.
Тетяна Бакай
Корисні смаколики для військових: як озернянський ліцей допомагає ЗСУ
Рецепт енергетичних батончиків перевірений ще з 2015 року.
У Тернополі провели парад вертепів. Цього разу збирали кошти на ЗСУ
У неділю, 22 січня, у ТРЦ Подоляни пройшов парад вертепів, учасники яких прибули з різних куточків Тернопільщини та сусідніх регіонів.
Маленькими подвигами до перемоги: як 4-річний Владислав сам зібрав кошти для наших військових
Владислав Деревʼяний із с. Білоскірка разом із дідусем приніс на потреби нашої армії 1450 гривень, які вже встиг самостійно заробити у свої чотири роки.
У Тернополі відбулась барахолка на підтримку ЗСУ. Що продавали?
25 грудня Na Пошті відбулася барахолка, на якій збирали кошти для наших військових.
Різдвяна атмосфера: у музеї Теребовлі презентували святкову виставку
У теребовлянському музеї-майстерні усіх бажаючих запрошують відвідати виставку іграшок Теребовлянської ялинкової фабрики, різдвяних листівок та марок з різних країн світу.
Допомагають навіть найменші: як дівчинка обрізала своє волосся задля допомоги ЗСУ
Вікторія – школярка з Підгайців, яка вразила усіх відчайдушним вчинком, відрізавши своє довге волосся, щоб продати його та передати кошти нашим бійцям.
Війна забрала частинку життя: як теребовлянка після смерті коханого допомагає нашим воїнам
Юлія Тихоліз від початку повномасштабного вторгнення долучається до волонтерської діяльності та намагається знайти якомога більше можливостей для підтримки наших бійців на фронті.
Нехай Бог Вам допомагає та оберігає Вас!
Звучати повинне тільки українське: як юнак з Озерної створює ремікси
Руслан Туринський – з Озерної, що на Тернопільщині, усіма силами намагається залучати молодь слухати українську музику і для цього створює ремікси на популярні пісні. Руслан довгий час хлопець відвідував музичну школу і почав вдома пробувати робити щось сам. – Коли бабця подарувала мені новий ноутбук, то з’явилось ще більше мотивації вчитись та пробувати писати свою музику, але вже зовсім скоро я закинув цю справу і довгий час не повертався до цього, – каже Руслан Туринський. Через деякий час юнак побачив, що його ремікс у ютубі назбирав 10 000 переглядів і це знову змотивувало його відновити свою діяльність. На те, щоб зробити ремікс на ту чи іншу пісню, Руслан витрачає приблизно дві години, адже там все залежить від складності пісні та цього ж реміксу. – Зараз я роблю ремікси із ще одним хлопцем і тоді надсилаю йому фрагмент. Процес створення є трохи довше, так як ми двоє працює над ним, і тоді воно досить гармонійно поєднується і звучить, – розповідає хлопець. Сам процес створення реміксу є досить важким, так як при створенні бітів потрібно підбирати мелодію, яка б підходила під пісню і щоб усе було між собою взаємопов’язано. – Я ще вчусь, тому стараюсь вдосконалювати свою музику і сподіваюсь, що з цього вийде щось справді класне в подальшому, – каже юнак. Надалі Руслан планує пов’язати своє життя однозначно з музикою: продавати біти, робити ремікси чи взагалі відкрити свою студію. – Моя діяльність мені приносить неабияке задоволення, і коли виходить новий ремікс, то я можу прослуховувати його потім ще декілька тижнів, бо мені справді це подобається, – додає Руслан. – А особливо приємно, коли моя робота подобається людям, і це дає мотивацію старатись ще більше. Ще з дитинства Руслан хотів писати якісь свої пісні і тоді багато друзів радили йому писати російською мовою, так як тоді буде більше слухачів, проте, юнак чітко розумів, що хоче розвивати тільки українську музику, адже він живе українець. – Війна ще більше дала зрозуміти, що потрібно робити акцент на українській музиці, а не поширювати мову ворога, – каже юнак. – Можливо на російській мові і буде більше прослуховувань, проте, на українській якось приємніше писати. Усі бажаючі можуть послухати ремікси на ютуб каналі Руслана.
Великий урожай: як можна смачно та швидко приготувати страву з гарбуза
Осінь – це завжди пора для гарбузів, а цьогоріч Тернопільщина славиться їх великим урожаєм, тому ми підібрали топ-12 рецептів як можна легко приготувати смачну страву та здивувати рідних відмінним смаком.
Зима не за горами: ми запитали у тернополян, як вони готуються до опалювального сезону
У Тернополі стає дедалі холодніше і у зв’язку з цим багато тернополян вже почали готуватись до опалювального сезону. Ми запитали у перехожих, як вони готуються до зими та що від неї очікують.
Що тут опитувати? Як завжди - найбільш одуреними будуть люди із центральним опаленням.