Бебі-бокс: українська версія

Бебі-бокси – ідея з усіх боків добра: матусям - легше, татусям - дешевше, а влада має плюс до карми. «Пакунки маляти» нарешті прибули в область і, до честі місцевих адміністрацій, 247 жінок, які народили у перші вересневі дні, одразу отримали симпатичні коробочки. У них – все необхідне маляті у перші тижні: предмети гігієни, підгузки, одяг, пелюшки, ковдри, матрац.

Але зазирнемо у вміст знаменитих фінських пакуночків, які там видають вже 60 років. Величенька коробочка наповнена не тільки предметами гігієни, ковдрами і рушниками, але й одягом чудової якості, включно із зимовим комбінезоном. І жодних одноразових підгузків, фіни давно визнали їх шкідливими і перейшли на багаторазові. Коштує пакуночок 500 євро. Фінські мами можуть відмовитися від нього і взяти грошима, проте лише 140 євро. Відмов небагато, адже «бебі-бокси» там - майже сімейна реліквія.

Що ж у нас? Напакована підгузками коробка, вітчизняний одяг, термометри, крем, шампунь, ножички, ковдрочки, матрацик – усе середньої якості. Але найцікавіше – ціна пакунка. На задекларованих 5 тисяч гривень український «бебі-бокс» аж ніяк не тягне. Знаходимо вартість речей в Інтернеті. Навіть максимально коштуватиме пакунок 3200 грн.

У мережі знайдемо офіційну вартість бебі-боксу - 3448 грн. Чому ж тоді місцеві чиновники і далі пишуть про 5 тисяч? Мами зразу порахували справжню ціну пакунка. Грошової альтернативи українські бебі-бокси не матимуть. Виходить, змалювали з фінів, а зробили, як справжні українці, – з одного боку матусям життя полегшили, а з іншого – й себе не образили.

Коментарі (0)

Розмови останнього тижня між людьми, здається, починаються із запитання: «За кого голосував?» Фейсбучне місиво...

Ну що? Готові? А доведеться… Сім найближчих тижнів слухати обіцянки від кандидатів в усіх кольорах веселки. Цьогоріч...

«Доки грім не вдарить – хлоп не перехреститься». Заїжджена приказка спадала на думку, коли читала чергові...

Інколи мені здається, що якби в Україні існувала служба «911», вона була б на базі нашої редакції. З якими тільки...

Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:20 На Грушевського BMW проїхав на червоний прямо перед дитиною: у поліції розшукали водія play_circle_filled 16:50 День народження Крушельницької відзначили у Тернополі play_circle_filled 16:35 Ті, що помстяться за кожен обстріл: як 14-й полк БпАК палить глибоку Росію (соціальна реклама) 16:16 Дев'ятикласники можуть складати ДПА: коли введуть та який формат Від читача 17:49 Спільні зусилля для нових можливостей: зустріч щодо підтримки внутрішньо переміщених осіб 15:45 Родичка загиблого військового втратила заощадження, намагаючись отримати «допомогу» 15:07 Три школи на Тернопільщині планують зробити енергонезалежними 14:30 Школяра з Тернополя намагались завербувати для терористичних актів. Той — не розгубився 14:00 На Харківщині загинув студент Тернопільського педагогічного університету Дмитро Прокопів photo_camera 13:25 Завершили першу чергу робіт на частині безбар'єрного маршруту з Дружби до Центру photo_camera 12:50 У Вовківцях мотоцикліст врізався у трактор з причепом: є пострждалі 12:15 У Тернополі витратять понад 325 тисяч гривень на ремонт двох зупинок громадського транспорту photo_camera 11:45 День захисників та захисниць України: як відзначатимуть у Тернополі (програма заходів) 11:15 Грузин організував схему торгівлі наркотиками в Чортківському СІЗО: обшуки та гучні затримання photo_camera 10:25 На що ідуть податки: громади Тернопільщини отримали 292 млн плати за нерухоме майно 09:47 Голову військово-лікарської комісії ТЦК у Тернополі викрили на хабарі photo_camera 09:35 Тернопільські каратисти привезли золото та срібло з Чемпіонату України 09:00 «На щиті» повертаються Герої Віктор Чмельов, Роман Куриляк, Михайло Холоднюк та Іван Козак 08:00 У Калуші невідомі напали на будівлю ТЦК: троє військовозобов’язаних втекли 22:01 Крихітний Тимофій з Тернопільщини пережив операцію в перші дні життя: неймовірна історія порятунку photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up