Стан Надійки Славко суттєво покращився. То коли ж її прооперують?

Стан Надійки Славко суттєво покращився. То коли ж її прооперують?
  • У клініці перетворили палату, де готують малечу до надскладної операції, на ігрову кімнату і балують Надійку сюрпризами.
  • Вже наступного тижня, якщо дозволить стан здоров’я, можна буде проводити операцію, прогнозують лікарі.

Показники печінки в нормі, гемоглобін і еритроцити доводять до норми. Такими є результати лікування та підготовки до операції дворічної Надійки Славко. Про це повідомив для тих, хто стежить за долею малої землячки, лікар Ростислав Валіхновський на сторінці у Фейсбук.

  • Багато хто з вас цікавиться тим, як йдуть справи у нашої маленької пацієнтки, - повідомив лікар Валіхновський. - Саме тому говоримо з Надійкою про її самопочуття.

Нагадаємо, Надійці Славко два рочки. Вона народилась з пухлиною на обличчі. Останнім часом пухлина стрімко росте, малеча ще й почала задихатись. Тому часу на порятунок мало. У Надійки Славко, дитини з багатодітної родини, - діагностовано гігантську лімфангіому обличчя. Надійка перебуває у стаціонарі Valikhnovski Surgery Institute вже другий тиждень. За цей час медикам вдалося нормалізувати показники печінкових ферментів, які були вище норми удесятеро. Також забезпечують нормалізацію рівня гемоглобіну та еритроцитів.

  • Інтенсивна підготовка до операції триває! – заявив Ростислав Валіхновський. - Ми маємо підготовчий період, під час якого нормалізуємо показники до того рівня, щоб і операція, і наркоз були успішними.

У палаті малої, е вона перебуває разом з батьком, чимало іграшок. Улюбленою є м’який тюлень – саме його Надійка щораз бере до рук та притискає до грудей. Лікарі потішили малу сюрпризом – принесли до палати маленьку ялинку, прикрашену яскравими іграшками. Тепер у дитини ще й передчуття свята.

  • В даний момент ми наближаємось до фіналу у підготовці пацієнтки до операції, - каже лікар Юлія Крямар. – За останніми аналізами, в неї повністю нормалізовані показники печінки, стараємось максимально підвищити гемоглобін і еритроцити. Пацієнтка отримує покращене харчування і препарати заліза.

Тато малечі щиро дякує медикам за все, що вони роблять для його доньки. Та розповів, що у лікарні їм добре, а до Надійки дуже гарно ставляться. Уваги, опіки і допомоги – більш ніж достатньо.

  • Ми вже дуже чекаємо результату, щоб все залишилось позаду, дякуємо всім лікарям – за все, що вони для нас роблять, - стримуючи емоції, говорить батько.

Лікар Валіхновський наголосив, що підготовка до операції проводиться, згідно зі всіма  сучасними протоколами і стандартами.

І медики вже припускають, що вже за кілька днів можна буде говорити про оперативне втручання.

Небайдужі до долі Надійки люди продовжують збір коштів. Адже операцій буде кілька, благодійно проведуть лише першу – у клініці Валіхновського. Реабілітація теж буде тривалою. А родини на ці потреби зовсім немає грошей.

Довідка

Картка ПриватБанку: 5168 7427 2388 3413, Соботяк Володимир Михайлович.

Також можна перераховувати за реквізитами: р/р 2924 4825 5091 00 в АТ КБ "Приватбанк" МФО 305299 ЄДРПОУ - 14360570.

Повідомляємо рахунки для тих, хто перебуває за межами країни та має бажання теж внести пожертву: в доларах США: JP MORGAN CHASE BANK, NEW YORK, USA SWIFT: CHASUS33, ACCOUNT: 0011000080 В Євро: COMMERZBANK AG, FRANKFURT/MAIN, GERMANY, SWIFT: COBADEFF, ACCOUNT: 400886700401

В призначенні вказувати: на лікування Славко Надії. Отримувач: Соботяк Володимир Михайлович, тел.: 067-332-4728. Володимир Соботяк обіцяє контролювати процес і звітувати про зібрані та витрачені надходження на власній сторінці у Фейсбук.
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • Nat Tan
    Шановні, це приватна клініка. Вам ніхто там нічого не винен і не повинен. Скажіть дякую що її там прийняли безкоштовно. І не пишіть свої совдепівські маразми. Звертайтесь в державну лікарню по направленню сімейного лікаря, так як це має бути по нинішній реформі медицини і качайте там права.
    Хтоссь reply Nat Tan
    Ти совдепівські краще заміни на кремлівські, ватниця.
  • Мария Кравець
    Дай боже вийти з лікарні надійці здоровенькою
  • Світлана Фостик
    Це   ж  потрібно  було на  всю  Україну  показати   програму,щоб лікарі зарухалися.Дай Боже,щоб  все  пройшло  благополучно і  дівчинка  одужала.Краще  б  влада  направляла   кошти  для  лікування  отаких  хворих діток,а не піднімали  собі   зарплатню і  пенсію  до  небес!!!!!
    Світлана Фостик reply Світлана Фостик
    Ольга Ольга так   не  хотіли  ж  лікувати і  навіть виставили  батька  з  хворою дитиною  з лікарні.Тому  й  зробили  передачу,бо лікарі  халатно  поставились  до  своїх обов'зків.
    Ольга Чепурда reply Світлана Фостик
    Світлана Фостик Ви спочатку розберіться  з ситуацією, яка склалася, а потім будете когось судити.
    Тут же ясно сказано - дитина була хвора, операцію робити не можна було
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:00 Ансамбль з Ланівців підкорив міжнародний фестиваль своїм виступом 15:00 Перевірять правильність розрахунків нових тарифів на проїзд. Скільки коштів виділили 14:00 Відійшов у вічність отець Іван Мазурчук: коли і де відбудеться прощання 13:08 Чи могли утримувати 24-річного чоловіка в ТЦК до його 25-річчя і мобілізувати наступного дня? Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 12:05 Випічка, хендмейд і донати: у Тернополі волонтери збирають на човни для військових photo_camera 11:00 Митрополит Епіфаній очолив святкове богослужіння у кафедральному храмі Тернополя (Прямий ефір) play_circle_filled 10:00 Як приготувати цукерки «Метеорит» вдома 09:00 Програму «Доступні ліки» розширять на 51 препарат для лікування серцево-судинних захворювань 21:00 Митрополит Епіфаній очолить святкове богослужіння у кафедральному храмі Тернополя 20:00 Купи тополиного пуху у Тернополі: чи викликає він алергію і чим небезпечний — роз’яснення медика 19:06 Влаштував погром у барі і побив директора, який приїхав заступитися за дружину. Як покарав хулігана суд? 18:05 «Був вірним Батьківщині»: на Донеччині загинув захисник Юрій Радомінський 17:03 Водій ТЦК скоїв смертельну ДТП на Чортківщині і в суді отримав умовно. Чому?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up