Криза в Україні

Фото відомого палацу в Коропці опублікував в одній з груп в соцмережі Дмитро Данчук. Він закликає врятувати унікальну пам'ятку.

У рамках міжнародного співробітництва у сфері протидії злочинності, прокуратура в межах компетенції уповноважена від імені держави розглядати запити правоохоронних органів інших держав, вживати заходів до їх виконання.

Чи часто ви бачите в людних місцях жебраків? Багато хто вже звик їх і не помічати, але в кожної людини, якка змушена просити грошей на вулиці, є своя історія. Журналісти «20 хвилин» вирішили їх дізнатися.

У компанії "Укрзалізниця" розповіли, що з початку року викрали 6,9 тис. одиниць інвентарю.

12 гектарів землі у Чорткові за втручання місцевої прокуратури повернули у комунальну власність.

Упродовж дня жителька села Комарівка Кременецького району втратила і отримала назад свій велосипед.

Про зникнення дороговартісного телефону потерпіла повідомила на лінію "102". Жінка каже, що телефон у неї викрали в магазині на Східному масиві. Камера відеоспостереження зафіксувала факт крадіжки. Правоохоронці зареєстрували факт крадіжки мобільного телефону з сумки.

23-річного жителя села Яблунів підозрюють в крадіжці ноутбуку з місцевої амбулаторії. Кримінальне провадження за фактом крадіжки, поєднаної з проникненням, щодо нього розпочали слідчі Гусятинського відділення поліції

Минулої доби в зоні ООС противник 10 разів раз порушив режим припинення вогню, сім разів застосувавши при цьому заборонене Мінськими домовленостями озброєння.

Як пояснити дітям різного віку, що відбувається в країні, на чому робити акценти, як відповідати на питання дітей різного віку, і що можна робити, щоб зняти напругу, пояснили тернопільські психологи

keyboard_arrow_up