Криза в Україні

«20 хвилин» поспілкувались із тими, хто вийшов на Майдан у перші дні і став безпосереднім учасником Революції Гідності. Чимало з них в постмайданний період активно волонтерили та подалися у громадський сектор. А коли почалось повномасштабне вторгнення, взяли до рук зброю

У мирному житті кожна людина має тисячі причин для тривоги, а у час повномасштабної війни й поготів. Як із нею правильно боротися і що робити, коли відчуваєте неспокій?

Вимкнення світла може застати вас зненацька – вдома, на роботі, у магазині, навіть тоді, коли користуєтесь банкоматом чи терміналом. Чимало містян не знають, як діяти у випадку, якщо грошова транзакція зірвалась через відсутність електроенергії. Ми поспілкувались з працівниками тернопільських банків, промоніторили національні корисні ресурси й розробили алгоритм, що робити у такій ситуації.

В Україні тривають масові відключення світла через терор окупантів. Це наклало відбиток на всі сфери нашого життя. Через відсутність електрики складно де-небудь купити продукти чи необхідні речі, заправити авто, зняти готівку, зробити інші побутові справи. Ми зібрали для вас корисні локації, які мають альтернативне живлення.  

У Залісцях Вишнівецької селищної громади діє стаціонарне відділення «Укрпошти». Воно обслуговує півтори тисячі місцевих мешканців. Пошта – єдине місце, де більшість людей можуть отримати пенсії й інші грошові виплати, оплатити «комуналку» бо до центру громади – 15 кілометрів.Та її планують закрити. 

Енергетична компанія ДТЕК офіційно повідомила, що 18 листопада в Україні планують застосовувати лише стабілізаційні відключення електроенергії. Світло вимикатимуть тільки на 4 години. Однак в соцмережах жителі Тернопільщини скаржаться, що доводиться сидіти без електрики значно більше. А окремі села в області залишаються без світла вже по 3-4 дні.  Чому так? Що пояснили у ВАТ «Тернопільобленерго» – читайте.

Перші шпальти світових змі про війну росії в Україні.

Перші шпальти світових змі про війну росії в Україні.

Кому з чоловіків хочуть дозволити покидати територію України під час воєнного стану.

keyboard_arrow_up