«Ніколи не копіюйте своїх конкурентів, а дійте нестандартно» , - ректор ТНЕУ

«Ніколи не копіюйте своїх конкурентів, а дійте нестандартно» , - ректор ТНЕУ

Завданням сучасного університету є не просто передача знань, а виховання мислячої людини та лідера, переконаний ректор ТНЕУ. А професійний успіхом керівника він вважає надійну команду, повагу до кожного особисто та вміння сприймати думки різних людей, вимогливість до себе і постійний саморозвиток.

Про життя та справи «20 хвилин» розмовляє з ректором Тернопільського національного економічного університету Андрієм Крисоватим

- Коли відкрили університет? Які особливості навчання у ньому?

- Історія ТНЕУ бере витоки ще з 1966 року, коли у Тернополі відкрили відділення фінансово-економічного факультету Київського інституту народного господарства. З відділення, у якому навчалося 75 студентів, вуз перетворився у знаний вищий навчальний заклад – Тернопільський національний економічний університет. Цьогоріч ми відзначали 50-річний ювілей ВНЗ. Адміністрація та професорсько-викладацький колектив докладає максимум зусиль, щоб формувати позитивний імідж українського вишу, створювати атмосферу, яка приваблює талановиту молодь з усіх куточків країни.

Відео дня

- У чому полягає специфіка Вашої роботи?

- Перш за все – це робота з людьми. У спілкуванні з колегами найскладніше знайти правильний підхід до кожного, не образити, допомогти реалізувати творчий та науковий потенціал. Вважаю, що завданням сучасного університету є не просто передання знань, а виховання мислячої людини, лідера. Також відбувається багато змін в освіті. Головним завданням для колективу у час таких трансформацій - зберегти обличчя університету.

- Яким має бути «ідеальний студент»?

- Ідеальним студентом є не той, хто тільки відмінно навчається. Він має бути спраглий до знань, вміти відстоювати свою думку, хотіти зробити те, що більшість вважає нереальним. Він повинен жити, творити, любити, знайти свій шлях у житті й використати усі можливості, які дає університет.

- Чим ВНЗ відрізняється від інших навчальних закладів?

- Ми ставимо собі за мету, щоб перш за все вирізнявся не університет, а наші студенти. ТНЕУ має своє обличчя - є фінансово сильним, науково привабливим, освітньо прогресивним. Наш успіх – це вміла стратегія з ефективним використанням ресурсів та запровадження новітніх технологій в освітній процес, а також використання зарубіжного досвіду університетів, які уже цей шлях пройшли.

- Чи важко було створювати колектив?

- Я пишаюся  командою ТНЕУ. Звісно, не завжди все відбувається гладко і вдало, але помилок не робить лише той, хто не робить нічого. Можу впевнено сказати, що мої колеги – це перш за все люди, які мають гідність, є високопрофесійними менеджерами та прогресивними науковцями.

- Яким бачите заклад у майбутньому?

- Я бачу наш університет прогресивним освітнім центром, колектив якого може подолати всі труднощі, є сильним і незалежним, у якого досить таланту і натхнення здійснити задумане. Впевнений, що вищий навчальний заклад зберігатиме свої високі позиції як на національному, так і міжнародному рівні, а основне – виправдовуватиме довіру наших студентів.

 - Чи допомагає Вам сім’я у веденні справи?

- Родина є надійною підтримкою та опорою для кожної людини. Моя сім’я – моя фортеця. Повернувшись додому після напруженого робочого дня, відчуваєш особливий затишок і комфорт. Намагаюся проблеми на роботі не приносити у дім, однак знаю, що дружина підтримає у будь-якій ситуації. Мої діти та онуки – це моя радість та гордість. Та найбільше прислухаюся до поради батька, який є для мене не лише добрим другом, а й конструктивним критиком. Рідні люди є найбільшим даром, який нам дає життя.

- Яка ваша формула успіху?

- Професійний успіх керівника – це надійна команда, повага до кожного особисто та вміння сприймати думки різних людей, вимогливість до себе і постійний саморозвиток. Також управлінець повинен пам’ятати, що влада – не привілей, а велика відповідальність. Інколи необхідно робити непопулярні кроки заради успіху справи, мати власну тверду позицію і власне бачення ситуації. Можу побажати усім: ніколи не копіюйте своїх конкурентів, а дійте нестандартно.
 
ДОВІДКА «RIA ПЛЮС»

  • Андрій Крисоватий народився 23 грудня 1965 р. у с. Кошляки Підволочиського району Тернопільської області
  • Сімейний стан - одружений
  • Освіта - 1983 році вступив до Тернопільського фінансово-економічного інституту. У 1984 році був призваний до лав Збройних Сил у Прикарпатському військовому окрузі. Відновив навчання за спеціальністю «Ревізія і контроль» у ТФЕІ, який закінчив у 1989 році з відзнакою.
  • Хобі - колекціонування пам’ятних монет, подорожі.
  • Контактний номер (робочий): (0352) 47-50-51, [email protected]
  • Тернополяни визнали ТНЕУ кращим навчальним закладом у щорічному конкурсі «Народний Бренд 2016».

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Оголосили конкурси на заміщення посади директора у двох дитсадках — №9 та №32 19:03 Як змінювався парк Сопільче у Тернополі: дивіться відео! 18:00 У парках Тернополя відбуватимуться спортивні заходи 17:00 Флорбол, доджбол, регбі-5 та інші — 10 безкоштовних спортивних локацій у парку Сопільче Від читача 17:29 Тижневий дайджест новин служби зайнятості Тернопільщини 16:00 Просять запровадити щоденну хвилину мовчання через систему оповіщення — створили петицію 15:00 Де безпечно купатися на Тернопільщині та в інших областях: перелік 14:00 Вихідні у кіно: у Тернополі покажуть екшени, анімації, трилери і комедії 13:00 Спека і грози: детальний прогноз погоди на 6-8 липня в Тернополі та області 12:00 Готуємо фаршировані кабачки в духовці, мультиварці та на сковорідці 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 5-6 липня 10:00 Знущання з військових у 211 бригаді: до суду передали справу екскомандира, який замовчував факти 09:03 Тернополян закликають не блокувати доступ до дворів автівками чи обмежувачами руху play_circle_filled 22:00 Як у Тернополі з'явилися перші телефони: дивіться відео! play_circle_filled 21:01 200 балів з української мови та історії: випускниця Христина Дехтяренко – серед найкращих на НМТ 20:01 «Мого сина більше нема, а медики досі працюють»: у суді розглядають справу про смерть однорічного Єремія
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up