Поліцейські довели жінку до непритомності (ВІДЕО)

Пpaцiвники пaтpyльнi пoлiцiї Тернополя чepeз тopгiвлю y нecaнкцioнoвaнoмy мicцi пoчaли зaлaмyвaти pyки продавчині, яка торгувала біля старого "Сільпо", що на вулиці Петлюри, у п`ятницю, 17 березня.

 

Поліцейські довели жінку до непритомності (ВІДЕО)

Вiдeoдоказ оприлюднив нa своїй cтopiнцi y Фейсбуку тернополянин Вiктop Шeмчyк. На відео видно, як жінка через хвилювання втратила свідомість. Активно коментувати відео взялися небайдужі.

- Я тaк poзyмiю, щo нoвa пoлiцiя зaймaєтьcя лишe пapкoвкaми тa бopoтьбoю iз людьми, якi нe мoжyть чинити oпopy (бaбцi з лoткaми), - обурюється Михaйлo Жмypкo. - А oт, кoли дiти йдyть у шкoлy i повинні пepeйти дopoгy, a cвiтлoфop нe пpaцює, – пoлiцiя пpoїжджaє пoвз.

Відео із місця події також опублікував у ВК Володимир Натік.

- Я знімав це відео і був присутнім від початку, - пояснює хлопець. - Поліцейські дістали книжку із законами і сказали, що не можна там торгувати. Тому жінка мусить проїхати з ними у відділок. У звинуваченої діти були вдома самі, вона сказала, щоб поліцейські привели дітей до неї, тільки тоді вона поїде з ними. Поліція опиралася і цього робити не хотіла. Тому жінка почала тікати, її зловив поліцейський і вони почали "гарматити" один одного.

Тернополяни обурені такою поведінкою нової поліції.

- Ну так, бабулі не можна торгувати, щоб за комуналку заплатити, це ж закон, а якби там п'яні мажори махали стволом, то ніхто би руки не заламував, - гнівається Артур Шмигельський. -  Навіщо така держава, де людина, щоб вижити приторговує, а поліцейські їй руки ламають? До речі, валютчикам на ринку ніхто не заламує руки. Чи може то можна? Взагалі обнагліли, катаються на Тойотах, зарплати вищі від мінімалки в 3 рази, і бабульок ганяють. Вона що там героїн чи кокс толкала? У нас злочинність зашкалює, а вони цирк роблять.
 
Коментар, власне, патрульна поліція відмовилася надавати, мовляв, на відео все зафіксовано, тому немає сенсу давати якісь пояснення.
Коментарі (16)

Ви не авторизовані

 • Чорна Уля

  Тій  жінці років 30,  щоб мати пенсію хай іде на роботу і сплачує податок. А чому діти самі в дома?  що вона за мама, вона там сидить весь день, а діти тоді іі не хвилювали, а зараз ними замасковується?  Тут намальовується ще одне порушення,  хто виховує дітей, можливо варто відвідати спеціальні службі цю сім"ю ?

  Be Just reply Чорна Уля

  Вона від хорошого життя пішла торгувати ? в не встановленому місці, це без сумніву. Прикривається дітьми ? Можливо, саме для того щоб їх прокормити вона і пішла продавати. А все чому ? А тому що в нашій країні твориться повний п123ц,роботи толком немає,  а якщо і є, то половину "з'їдає" комуналка.

  Олег Кубіцький reply Чорна Уля

  А ЗВІДКИ ВИ ЗНАЄТЕ , ЩО ВОНА НЕ СПЛАЧУЄ ПОДАТОК, МОЖЛИВО ВОНА САМЕ ЦЬОМУ МУСОРУ ЗРПЛАТУ ПЛАТИТЬ!

  Ікс reply Чорна Уля

  сильно служби допоможуть, тільки потім діти без сімї можуть залишитись
 • Олег Кубіцький

  ЦЕ НЕ ЦИРК, ЦЕ ПОРУШЕННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ І ЗЛОЧИН ПРОТИ ЛЮДЯНОСТІ, У ЦИВІЛІЗОВАНІЙ КРАЇНІ ПРЕЗИДЕНТ УЖЕ ДАВНО ПОВИНЕН БИ БУВ ПОДАТИ У ВІДСТАВКУ!
 • Ярославський Олександр

  Щоб сука твою матір такий довбо...об як ти крутив!!!!  Виродок. Якби не дай Боже ти таке зробив з моєю....  Я б сів, но ти б здох!!!!!

  Ікс reply Ярославський Олександр

  правильно, вони силу показують до беззахисник, а коли треба то пісяють в кампот

  Олег Кубіцький reply Ікс

  Правильно Гриценко і Ярош кажуть- кожен українець повинен мати зброю!
 • Сергій Якубенко

  фраза в кінці відео шикарне - дайте їй пенсію. Коли вже люди зрозуміють, що для пенсій і зарплат потрібно працювати, а не просити, щоб їх дали.

  Volodymer reply Сергій Якубенко

  А для чого людям потрібна така держава, якщо вона не платить пенсію мінімум 500$
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook