Пишеш ти!
Коментує
Пишеш ти! Коментує
Піший рух в пункті пропуску «Угринів - Долгобичув», який мали закрити з 1 січня, продовжили ще на півроку - до 30 червня 2017.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
Додай 20 хвилин собі на екран
Встановити
№ 23 від 10 червня 2026
Введіть номер телефону
Введіть код для перевірки
Не прийшов код? Надіслати ще раз
Дякуємо! Ви успішно підписались на нашу розсилку новин
Неправильний еmail, наприклад: [email protected]
Тернопіль
Доступ до статей офлайн. Додай 20 хвилин собі на екран