Піший рух в пункті пропуску «Угринів - Долгобичув», який мали закрити з 1 січня, продовжили ще на півроку - до 30 червня 2017.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 25 від 24 червня 2026
Читати номер