Чи часто ви отримуєте платіжки із завищеними сумами на комунальні послуги? Про те, як можна реально боротися із нечесними нарахуваннями, у прямому ефірі на сайті "20 хвилин" 16 липня тернополянам розказував заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов.
Міністерство юстиції розробило чіткі покрокові алгоритми дій, які допоможуть захистити права споживачів житлово-комунальних послуг. Тож під час трансляції гість розкаже, як діяти в разі отримання нечесної платіжки і як домогтися перерахунку вартості опалення, електроенергії тощо.
Ще одне важливе питання, на якому заступник міністра зосередив свою увагу, - це виплата аліментів. А зокрема - що робити із боржниками?
Крім того, він відповідатиме і на інші питання, які ви залишите.
У коментарях до тексту ви можете поставити своє питання міністру. Нецензурну лексику та образливі слова видалятиме модератор сайту.
№ 41 від 9 жовтня 2024
Читати номер
Oleg Fisher
Анонім
Анонім
2. Згідно нового закону про ЖКГ всі комунальні служби мають заключити договора із споживачами ,але цього не роблять , як виходити з цієї ситуації особливо з ЖЕКами , ПП .
3. Згідно нового закону про ЖКГ на скільки я зрозумів тепер ЖЕКам і ПП заборонено перекидати гроші на ремонти з одного будинку на інший таким чином створювати піраміду і дурити людей .Тепер створюється окремий рахунок і гроші ідуть на конкретний будинок де люди прописані . Розясніть чи це так чи щось я погано зрозумів.
4.Поясніть чому в державному банку Ощадбанк при сплаті комуналки в касі ідуть страшні проценти за кожен платіж :
газ- 7 грн , домофон 25 грн і це при тому ,що за сам домофон треба було сплатити 28 грн ,а комісія становить 25 грн це як розуміти майже 100% комісія від самого платежу , вода-15 грн, ЖЕК -15 грн, вивіз ТПВ-15 грн, гар. вода- 15 грн . Поясніть чому держава з пенсіонерів обдирає такі страшні комісії ,і чому в банку не попереджають , що є такі комісії . І взагалі яка ще комісія може бути в державних банках за сплату комуналки , хто це таке придумав .
Yuriy Hrytsyshyn