Рух тролейбусів відновили. Стояли вони, бо через аварію не було струму

Рух тролейбусів відновили. Стояли вони, бо через аварію не було струму
  • Без світла сиділо зранку кілька мікрорайонів. Зупинився й електротранспорт
  • Поки що причину аварії не коментують.

У місті зупинились тролейбуси. В Центрі та на «Дружбі» немає світла, повідомили редакцію читачі.

В КП «Тернопільелектротранс» повідомили: тролейбуси зупинились через аварію в електромережах. І стояли, бо не було струму з 9.25 до 10.03. Після цього рух електротранспорту  відновили.

Якою була причина аварії та коли все повністю полагодять, - за таким коментарем ми звернулись до Обленерго. Там запевнили, що на місці від ранку працює ремонтна бригада. Детальнішу інформацію пообіцяли надати згодом.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:30 Через Східний через відключення світла наразі не курсуватимуть тролейбуси 17:10 Після аварії між квадроциклом і авто у Кременці сталась бійка: водій-військовий опинився в лікарні 16:40 Для критичної інфраструктури також вводять графіки відключення світла. Перевірте свою підчергу 16:17 Після снігопадів – ожеледиця: синоптики попереджають тернополян про нову небезпеку (пресслужба Тернопільської міської ради) Від читача 16:01 Верифікація як пастка: як шахраї обманюють користувачів Instagram 16:10 «Кімната, де живе експлуатація»: у Тернополі презентували інтерактивний простір 16:00 Графік відключення світла в Тернополі та області на 13 січня (ОНОВЛЕНО) 15:40 Мороз не відступає: штормове попередження для Тернопільщини 15:10 У Бережанах затримали 44-річну жінку за дві крадіжки 14:33 Ще одна громада на Тернопільщині обмежує електропостачання для критичної інфрастурктури 14:03 Чотирьох дітей віддають у патронатну сім’ю. А ті вірять, що мама сьогодні прийде і забере 13:20 Травма через неприбраний сніг чи лід: як діяти і хто відповідає 12:40 Вночі водій з ознаками сп'яніння пропонував хабар патрульним 12:15 Учасник бойових дій, ветеран, політик: що ще відомо про нового голову ОДА Тараса Пастуха play_circle_filled 11:50 Понад два мільйони гривень має відшкодувати лікарня: рішення апеляції у справі смерті 4-річного хлопчика 11:20 Відійшов у вічність протоієрей храму в Підгородньому о. Анатолій Залізницький 10:45 Поки медики рятували: після аварії в Гаях Шевченківських в потерпілої вкрали рюкзак 09:35 Юні музикантки з Тернополя здобули перемоги на міжнародних конкурсах 09:00 Тернопільщина прощається з Героями Іваном Гуменюком та Андрієм Бондаренком 08:00 У Польщі хочуть змінити правила працевлаштування для українців
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up