У Тернополі пропонують побудувати наземний або підземний пішохідний перехід через вулицю Руську

У Тернополі пропонують побудувати наземний або підземний пішохідний перехід через вулицю Руську

Петицію про будівництво наземного або підземного пішохідного перехіду через вулицю Руську зареєстрував тернопільський краєзнавець Тарас Циклиняк  у єдиній системі електронних петицій.

Тарас Циклиняк у своїй петиції зазначає, що не хоче, аби у центрі міста були постійні затори.

«Впродовж останніх років у Тернополі значно зросла кількість транспорту, що призводить до значних заторів та ускладнює рух пішоходів. Вулиця Руська є однією із найбільш проблемних та насичених магістралей міста, на якій розташовано 13 переходів. Напевне, усім очевидно, що менше транспорту надалі не стане, а тому дана проблема лише загострюватиметься.

Пропоную розвантажити найбільш відвідувані переходи (біля ЦУМУ) шляхом спорудження підземного чи то наземного переходу, провести інші заходи, які збільшать пропускну здатність вулиці (синхронізація роботи світлофорів, встановлення механізмів, які дають змогу активізувати зелене світло на вимогу /біля Надставної церкви, біля шостої школи/)

Дуже не хочеться щоб затишний центр Тернополя повторив долю Львова, де затори уже стали звичним явищем», - йдеться у петиції.

Як розповів Тарас журналістці «20 хвилин», він часто буває біля « Універмагу» і там завжди багато людей, а встановлення підземного переходу частково розвантажило би затори.

  -  На створення петиції мене наштовхнули спогади про підземний перехід, який встановлений у Львові. Там він надзвичайно вирішує питання заторів, тому думаю, що у нашому місті він би так само вирішив цю проблему, - каже краєзнавець. -  Зрозуміло, що менше транспорту надалі не стане, а тому з часом проблема лише загострюватиметься. І хочеться, щоб у місті люди думали, що з Тернополем буде через декілька років.

Тарас Циклиняк зазначає, на його думку, підземний перехід  у цьому місці був би доречнішим, ніж наземний.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • гср
    з кожним днем в місті все більше машин. скоро центр міста буде суцільна пробка (в час пік та при дтп це вже і зараз є). заборонами ще ніхто нічого не вирішив. завжди знайдуться ті, кому треба в центр. тому питання будівництва наземно / підземних переходів (де це доцільно і можливо) є актуальним.
  • Герасимчук Ростислав
    Проти
  • тойво
    Циклиняк.Ти вроді мудрий хлоп,а тут якусь херню придумав.

    Як!?? буде виглядати надземний перехід біля цуму??

    а підземний там зробити нереально бо там купа різних комунікацій.



    це можна робити десь в спальних районах.



    через центр простіше всього обмежити рух авто.а то кожен думає що йому дуже-предуже треба свій важливий зад прямо під офіс треба підвезти.

    пішки хац ходять.це корисно.
  • Ната Лия
    Заборонити проізд через ценр міста!Тернопіль таке невеличке містечко,що його можна пройти від Збаражського до "танка" за сорок хвилин!!!Перевірено!!!!А ,залишивши машину недалеко від центру,а потім ніжками дійти до потрібного місця...це не проблема!!!
    Герасимчук Ростислав reply Ната Лия
    Бред чергової ТП.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 У Тернополі виділили кошти на протипожежний захист у школах 22:01 На Стуса знайшли ще одне тіло під завалами. Кількість жертв зросла до 28 22:00 У Тернополі встановлять меморіальну таблицю на честь загиблого захисника Івана Хоміва 20:45 Графік відключення світла в Тернополі та області на 20 і 21 листопада Від читача 12:21 Шахраї створюють фейкові чат-боти в Telegram, маскуючи їх під служби підтримки банків 20:21 Після ворожого удару по Тернополю невідомо про місцеперебування 14 людей 20:00 «На щиті» повернувся до рідного дому Герой з Тернопільщини Михайло Дідух 19:36 Ворожий обстріл забрав життя 21-річного тернополянина Андрія Вегери 18:58 Тіло загиблої знайшли на руїнах будинку на вулиці Стуса 18:50 Проігнорував світлофор й врізався в бетонну плиту: патрульні затримали п'яного водія Opel 18:07 У Тернополі триває рятувальна операція: всі екстрені служби цілодобово працюють на місці удару photo_camera 18:00 Виділили кошти на поховання загиблих від ракетної атаки по Тернополю 17:27 Тимчасово не курсують тролейбуси до масиву «Сонячний» 17:02 На вулиці Василя Стуса продовжують розбирати завали: під ними можуть залишитися люди photo_camera 16:38 Тернопільські школи працюють у штатному режимі. Тепло відновлюють там, де дозволяють рятувальники 16:10 «На щиті»: в Україну повернули 1000 тіл photo_camera 16:00 Кімнати вигоріли, стіни чорні: що всередині будинку на 15 Квітня, де стався приліт photo_camera 15:38 Через значні опіки одну із постраждалих відправляють у Львів. Загалом у лікарнях понад півсотні людей 15:30 Потрібні одяг, засоби гігієни та побутові речі: де в Тернополі працюють пункти допомоги постраждалим 15:23 Міська влада Тернополя організувала позачергове оформлення документів для потерпілих: куди звертатися тернополянам (пресслужба Тернопільської міської ради)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up