Старі меблі продала через Інтернет

Старі меблі продала через Інтернет
Зі старих меблів ми залишили лише м'яке крісло - у ньому зручно сидіти і читати казки
Позбутися старих меблів і їх вмісту допоможуть оголошення в Інтернеті, знайомі, Червоний Хрест, кілька комісійних і тернополяни, які займаються продажем вживаних речей.

Це друга публікація із серії статей 20minut.ua про те, куди подіти неоптріб із хати.  Якщо ви маєте свої ідеї та пропозиції щодо цієї теми - пишіть у коментарях. 

Отже, цього разу пишемо про меблі.
Вдома потрібно було облаштувати дитячу кімнату для школяра і кімнату для доньки-студентки. Щоб кожен з дітей мав свою кімнату, треба було зробити ремонт і змінити меблі. За 2 роки нам вдалося позбутися практично всіх старих меблів, яким було по 20-25 років.

Стару кухню ми вивезли на дачу, але як показав досвід, вона так і стоїть невстановлена. Наші збитки – самі носили ще й оплачували послуги буса, який би вивіз її за 20 км з міста. Тому від ідеї возити інші старі меблі на дачу відмовилися.

Відео дня

Стару ванну відвезли до батьків, бо їхня була ще старіша, а пральну машинку продали чоловіку, який купив її на будову, щоб робочі могли прати там свої речі. Його знайшли через знайомих.

Під під’їзд ми винесли лише крісло-вертушку, і вовняний килим, який поїла міль - речі зникли впродовж години.

Старі меблі ми продавали за символічну ціну і з самовивозом із нашого п’ятого поверху - через оголошення на ria.com і в газеті «RIA плюс». Насамперед, хотіли позбутися найгабаритніших речей – шафи-купе і великого ліжка зі спальні, дитячого ліжечка сина, кількох шаф в передпокої, великого письмового стола, який займав півкімнати, дитячого дивана, з якого донька вже виросла, старої м’якої частини, де не розкладалися дивани, і стінки в вітальні. Отож почалася фотосесія наших меблів. А далі все не складно, заходите на сайт, вибираєте категорію, відзначаєте, що хочете безкоштовне оголошення, завантажуєте фото і чекаєте дзвінків. Не скажу, що дзвінків було багато. Але ті молоді люди, які буквально через кілька днів приїхали до нас, купили чимало. Їм залишили для життя квартиру без меблів, тож поїхали від нас зі стінкою до вітальні, шафою, письмовим столом, диваном і ліжком в спальню.

Дитяче ліжечко ми продали через комісійний на Тарнавського. Ще три шафи з коридору майстер, який виготовляв нам нові меблі, розпиляв на полички в нові шафи-купе, а в журнального столика замінив стару дубову стільницю на нову.

Ще рік в нашій вітальні залишалася шафа-купе, м’яка частина, а з дріб’язку в під’їзді - вішак з тумбою в коридор, стільці, етажерка.

Шукали можливість здати меблі в комісійний, але через націнку за ті гроші їх або не купили б, або купували б дуже довго, тому ефективніше було шукати оголошення людей, які скуповують старі меблі, реставрують їх і перепродують. Таких ми знайшли через оголошення. (Роман. Меблі. 098-206-8999). Вони за символічну суму купили замшеві дивани і шафу-купе, а решту меблів чоловік віддав їм як бонус. Тож з усієї "старовини" в нас залишилося лише м’яке крісло, яке чудово вписалося в кімнату сина – в ньому дуже зручно читати, розповідати казки і дивитися мультики на планшеті.

Як показала практика, старі меблі є досить місткими, тож їхній вміст довший час залишався в мішках на підлозі. Отож за допомогою методики сортування – залишити, продати, викинути, подарувати чи віддати на благодійність, – запозиченої з телепередач, стара дитяча коляска-люлька поїхала в Червоний Хрест на Київській, 3а. Сюди ж відправився мішок м’яких іграшок і непотрібних жіночих сумок і старих рюкзаків, дитячий одяг, який не купили в дитячих комісійних на Тарнавського і Злуки. Старий одяг дорослих частково відвезли родичам в село, частково віддали батькам.

До речі, в дитячих комісійних можна продати абсолютно все – возик, велосипед, самокат, машини, іграшки, одяг, взуття, слінги, дитячі гойдалки, автокрісла і навіть невикористані соски від пляшечок для пиття. Звичайно, оцінити доведеться недорого – може навіть і за третину вартості, бо додасться ще 30% націнки магазину, але це все-рівно вигідно – ви звільняєте місце в квартирі і отримуєте якесь матеріальне відшкодування. Такі комісійні досить популярні серед мамусь, які хочуть купити якісні речі в хорошому стані досить недорого. Тож якщо немає кому з родини чи знайомих подарувати те, що вам уже непотрібне, продати речі через комісійний – непогане рішення проблеми.

Довідка
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:08 Забобони і заборони на Великдень: що радять робити для очищення і захисту від лихого 20:05 З російського полону додому повернувся Захисник з Тернопільщини 19:05 Як суди на Тернопільщині карають тих, хто відмовляється служити 18:17 В Україну повернули 277 звільнених з полону Захисників photo_camera Від читача 16:05 Поліція Києва та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 18:00 Тернопільська «Нива» поступилася «Маріуполь-Феніксу» 17:00 Тернопільські школярі передали великодні листівки та обереги для воїнів ЗСУ photo_camera 16:00 У Тернополі одружилися військові 15:00 Тернополянка втратила майже 400 тисяч гривень — шахрай представився працівником банку 14:02 У Тернополі освячують великодні кошики (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) play_circle_filled photo_camera 13:00 Плащаницю зі святих місць Зарваниці привезли на передову play_circle_filled 12:00 9-річний хлопчик кілька разів викликав поліцію для розваги play_circle_filled 11:03 Втратив документи, коли поранили. Чи можуть переслати паспорт, який замовив в іншому місті? 10:00 Готуємо мариновані яйця та імбир 09:15 Масштабна пожежа біля Тернополя: вогонь знищив частину Чистилівського орнітологічного заказника 09:00 На війні загинули Захисники Ігор Синенький з Теребовлі та Іван Щебивлок з Тернополя
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up