Чоловік приїхав у Зарваницю помолитися і потрапив під варту

Чоловік приїхав у Зарваницю помолитися і потрапив під варту

Паломництво на Теребовлянщину завершилося взяттям під варту для жителя Зборівського району.

Кримінальне провадження одразу за двома статтями Кримінального кодексу України розпочали слідчі Теребовлянського відділу поліції щодо 49-річного жителя Зборівського району. Зловмисник обікрав шкільну їдальню та проник до приміщення Зарваницького духовного центру. 

До співробітників Теребовлянського відділу поліції надійшло повідомлення, що невідомий, пошкодивши вікно, проник до одного із приміщень Марійського духовного центру села Зарваниця.  Порушника виявили семінаристи і зателефонували до правоохоронців.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили особу невідомого. Ним виявився 49-річний мешканець  Зборівського району.

Відео дня

Як пояснив, в Зарваницю приїхав помолитися. Проте, не знайшовши собі місця на нічліг, вирішив залізти через вікно до одного із приміщень духовного центру і там залишитися. При собі чоловік мав великий мішок, запакований різними продуктами. Які, як з’ясували правоохоронці, він викрав зі шкільної їдальні одного із сусідніх з Зарваницею сіл.

До харчового блоку навчального закладу зловмисник проник напередодні вночі через вікно. Там приготував собі вечерю і заночував. Вранці запакував харчі у мішок та подався далі  до Зарваниці, де й потрапив в поле зору правоохоронців. 

Підозрюваний вже неодноразово відбував покарання у місцях позбавлення волі за майнові злочини. Наразі перебуває на випробувальному терміні за вчинення крадіжки.

Правоохоронці затримали зловмисника згідно статті 208 КПК. Стосовно нього розпочато кримінальне провадження. Його дії слідчі кваліфікують за двома статями Кримінального кодексу України: ч. 3 ст. 185 - крадіжка та ч. 1  ст. 162 - порушення недоторканності житла, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Olga Dmytrash
    Не бояться люди ні Бога ні гріха!
    Степан Ст reply Olga Dmytrash
    Olga Dmytrash немає що їсти.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Який вік найкращий для вагітності 21:02 У Теребовлі дискутують про дату Дня міста: кличуть містян голосувати 20:00 Міська рада приховує Генплан? Чому відмовили журналістам «20 хвилин» у доступі 19:00 Чоловіка з виразкою викликали в ТЦК. Замість відстрочки — він вже у штурмовиках Від читача 17:15 Робота є! На Тернопільщині потрібні продавці 18:03 Військові 18-25 років зможуть навчатися без відриву від служби 17:20 Загинув 32-річний Герой з Кременця Олександр Савич 16:30 На облаштування другої черги Пантеону Героїв можуть витратити понад 14 млн photo_camera 16:10 Штормове попередження через вітри оголосили на Тернопільщині 29 квітня 15:28 ДТП на залізничному вокзалі. Водій каже, що рятував собаку 15:20 Розбір основ криптосвіту: що потрібно знати про криптовалюту новачкам? (на правах реклами) 15:10 Чоловік з Тернопільщини за завданням росіян погодився вчинити диверсію на залізниці 14:50 Кабмін встановив виплати до Дня Незалежності: родичі загиблих ветеранів війни отримають по 650 грн 14:10 Національний мультипредметний тест-2025: коли й де проходитиме, дати та інструкції 13:33 Малюк, якого мама викинула на Великдень, вже має ім’я і прізвище 13:03 Біля Кременця «Урал» зіткнувся із Peugeot: постраждали тато з 15-річним сином 12:50 Тисяча дітей у новому сезоні «Розумного городу» висіє на свої ділянки 4 мільйони насінин (новини компаній) 12:35 Яка школа отримала перше місце у грі гра «Джура- Сокіл» 11:56 Посадовця університету в Тернополі затримали за підозрою у схемі з призовниками 11:51 Чи закриють гімназію в Курівцях через недостатню кількість учнів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up