Шукала інвесторів у спільний бізнес: аферистка з Білої видурила у знайомих 400 тисяч гривень. Яку схему придумала?

Шукала інвесторів у спільний бізнес: аферистка з Білої видурила у знайомих 400 тисяч гривень. Яку схему придумала?
  • Мешканка села Біла пропонувала своїм знаайомим вкладатися у розвиток бізнесу і отримувати з цього відсотки. 
     
  • Більше одинадцяти тисяч доларів втратили троє жителів Тернополя та області, довірившись жінці.

У ході проведення слідчо-оперативних заходів з'ясувалося, що жертвами вона обирала своїх знайомих або їхніх друзів. Усім пропонувала вкладатися у розвиток бізнесу і отримувати з цього відсотки. Вона переконала усіх в тому, що має за кордоном родича, який зможе передавати в Україну якісну техніку.

Одна з жертв поспілкувавшись із зловмисницею в інтернеті, погодилася вкластися у спільний бізнес і інвестувала 8500 доларів. Гроші потерпіла передала при особистій зустрічі.

 

Відео дня

Займатися спільним бізнесом планувала з підозрюваною ще одна мешканка обласного центру. Жінка повірила розповідям про хороші відсотки від продажу і вклала в "фейкову" справу 1500 доларів.

Жертвами цієї ж шахрайки стало подружжя з Тернопільського району. Вони ще у лютому оплатили їй 700 доларів за  курси по ортодонтії, які мали відбутися у квітні.

Коли прийшов час отримувати відсотки, шахрайка почала вигадувати щоразу нові виправдання. За деякий час усі потерпілі звернулися за допомогою до поліції. Місцеперебування підозрюваної встановлюється.

Відомо, що в пастку шахрайки потрапило більше 25 осіб. Люди добровільно віддали їй майже 400 тисяч гривень.

Тепер шахрайка відповідатиме перед законом згідно частини 2 статті 190 ККУ - шахрайство, що завдало значної шкоди потерпілому. Триває слідство, повідомили у відділі комунікації поліції
Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Читач80
    Ще вона може перебувати на Східному у р_ні курсу 12 маршруту як до моста
  • Читач80
    Якщо цю дамочку Аня. То її скриває Ігор Гладкий
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:20 Під час екстреного гальмування тролейбуса травмувалася жінка 10:35 Визначили перевізників на міських автобусних маршрутах у Тернополі — список 10:00 На території новобудови в Тернополі виявили 30 снарядів минулої війни 09:35 Жителька Золотого Потоку відзначила 100-літній ювілей і поділилася секретом довголіття play_circle_filled Від читача 09:35 Пам’ятний захід з вшанування жертв Другої світової війни відбувся у Тернополі. 09:02 Національний ярмарок вакансій відбудеться у Тернополі, Кременці та Чорткові 08:00 Нацбанк почав піднімати курс долара 22:00 У Тернополі Ірина Білик виступить з ексклюзивним концертом до свого дня народження play_circle_filled 21:00 У Тернополі створили футбольну команду ветеранів війни з ампутаціями photo_camera 20:39 Стало відоме ім'я нового Папи Римського 20:03 Скільки коштує орендувати квартиру у різних мікрорайонах Тернополя: дивіться ціни! photo_camera 19:02 Врізався в комбайн на переїзді: загинув сусід, а співмешканка отримала травми. Як суд покарав водія 18:00 Виділили кошти на капремонти тернопільських шкіл та дитсадків 17:30 У Почаєві 35-річний чоловік пошкодив постер із зображенням героїв Небесної Сотні — поліція 17:03 У кременчанина відібрали і продали земельну ділянку, аби погасити понад 250 тисяч боргу за аліменти 16:30 Із 9 травня на Галицькій тимчасово перекриють рух автотранспорту 16:00 На мультитест зареєструвалися понад 10 тисяч учасників з Тернопільщини play_circle_filled 15:30 У Тернополі відбудеться благодійний захід, присвячений жінкам на війні 14:30 Контролюватимуть рекламу вакансій: Держпродспоживслужба отримала нові повноваження 14:25 Рада ратифікувала угоду зі США про надра
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up