Тернополянина оштрафували за п'яний скандал з тещею

Тернополянина оштрафували за п'яний скандал з тещею

Повідомлення про сімейну сварку на вулиці Купчинського патрульні отримали 15 січня близько 17-ї.

 

Заявниця повідомила, що її зять повернувся додому нетверезим та вчиняє сварку, ображає її, погрожує. У квартирі інспектори виявили 34-річного тернополянина, який поводився агресивно, некоректно висловлювався. Заявниця пояснила, що вже неодноразово викликала поліцію через поведінку зятя.

Патрульні доставили громадянина до медичного закладу, де той від освідування на стан алкогольного сп'яніння відмовився. Чоловік поводив себе зухвало, на зауваження інспекторів не реагував, висловлювався нецензурною лайкою.

Потім чоловіка відвезли до відділу поліції, де склали адміністративні матеріали за статтею 173-2 (Вчинення насильства у сім'ї) та статтею 173 (Дрібне хуліганство) КУпАП, повідомляє патрульна поліція Тернополя.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Ткаченко Наталя
    Пяне бидло  дочці ваші добре сє табац..ра чіхала що вийшла заміж за першого попавшого недоробленого.Ніякого кохання не існує запамятайте шановні жінки і дівчата.Є замужество по рощоту а є по зальоту а як се чіхає .таб..а то гонеш від одного до другого бугая щоб успокоїти пез...Хлопці і дівчата які вірять ще в любов нехай не пишуть поганих коментарів а зразу телефонують в загс і узнають статистику розлучень Господи дякую тобі Боженько  що я немаю алканавта це найкраще життя це свобода.Щоб не розмножалися ті алканавти щоб хто випє 50 грам зразу дуба врізав.Що та жінка винюхує ті сморода одного дня валить алкоголь на другий день перегар на третій день ригає валить на цілу хату на четвертий день срач.ка смердить гам..о .А ще які солодкі засоси  смердячі я собі то представляю фу фу бе бе
  • Анонім
    як тут простого хлопа засвітити, то поліція відео викладає, а як овчарука п"яним затримали то не викладають бо захист персональних даних, могли тож морду замалювати і викласти
    Місько Кузик reply Анонім
    влучно підмічено,а коли камінського брали--то надал відпихав поліцаїв,не давав,тут за хлопа нема кому слова замовити)))а жінка до речі де?як теща є...
    Ткаченко Наталя reply Місько Кузик
    Жінка втекла з дому з малими генами алкоголіка бо то такі самі виростуть недоробки.Що пияк може добре вклепати навіщо брати пияка нехай сидить і натєгаю залу.у під коциком задрочує до пенсії
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Грудень у «Дністровському каньйоні»: дивовижні знахідки в околицях Устечка та Ниркова photo_camera 21:00 Частка тіні на вітчизняному тютюновому ринку поступово зростає – дослідження 20:09 Сакральні лоти війни: за які ексклюзивні речі в Тернополі зібрали понад мільйон для «Азову» play_circle_filled photo_camera 19:01 Місяць після обстрілу: як живе родина Хабібулліних, яка дивом врятувалася з палаючої квартири Від читача 14:50 Застосунок 112 вже доступний для завантаження: МВС розробило офіційний сервіс екстреної допомоги, який працюватиме без мобільного зв’язку 18:00 Косметолог Руслана Буртняк — експерт, якому довіряють красу (новини компаній) 17:45 Затвердили бюджет Тернопільської громади на 2026 рік 17:00 У Тернополі відкрили Центр захисту прав людини 16:30 Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей 16:00 Тернопільську «Нива» залишає Андрій Бей 15:30 Між селами на Чортківщині будуть проводити санітарний відстріл хижих тварин 14:45 Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового не вірить в офіційну версію смерті 14:15 Дякуємо за довіру. Дякуємо за вибір. Дякуємо за «Народний бренд 2025» (новини компаній) 13:45 На Руській двоє дітей влаштували небезпечну поїздку на самокатах 13:35 Оголосили підозру 50-річному жителю Тернополя за незаконне поводження зі зброєю 13:00 У парку «Сопільче» видалять аварійні дерева 12:15 Синоптики попереджають про туман та ожеледь 11:38 «На щиті»: в Україну повернули 1003 тіла загиблих військових 11:30 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 20-21 грудня 10:50 Ще 23 захисники України посмертно отримали звання «Почесний громадянин міста Тернополя»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up