Чому діти тікають з дому і що робити батькам? (запис прямої трансляції)

Чому діти тікають з дому і що робити батькам? (запис прямої трансляції)
  • Не лише в Тернополі, а й по всій країні підлітки чи не щодня тікають з дому, шоковані батьки не знають, що робити і думати.
  • Як запобігти таким неприємним ситуаціям, куди звертатися та як зрозуміти психологію неповнолітніх, поговоримо під час прямого ефіру завтра, 3 серпня.

Для більшості втеча дитини — шок, класичний випадок «я думав, з нами це ніколи не станеться». Однак насправді такі дії підлітків мають певні причини, і, якщо про них знати, то подібних ситуацій можна уникнути. Гості онлайн-чату розкажуть про те, де найчастіше переховуються втікачі, чим шкідливі занадто жорстоке виховання чи навпаки гіперопіка. Ви почуєте про те, як розпізнати перші ознаки втечі, як поводити себе з дитиною після її повернення та як змінити ставлення чада до вас та своєї поведінки.

Початок ефіру – о 14.00 на сайті «20 хвилин».

У коментарях до цього тексту ви можете залишити своє питання гостям. Нецензурну лексику та образливі слова видалятиме модератор сайту.

Коментарі (9)
  • David Starr

    Втікають, бо батьки думають, що розумніші або взагалі забили болт на дитину.
  • Marcus Aurelius

    Діти йдуть з дому тільки у випадку поганих стосунків із батьками, особливо в момент, коли виник якийсь серйозний конфлікт. Багато батьків не розуміє абсолютно що до чого, не читає кращих книг по темі, і сприймає молоду людину як свою власність, веде відносно неї жорстку авторитарну "систему виховання". В певний момент це стає невиносимо, і дитя втікає.

    Читайте кращий досвід людей викладений в кількох кращих книгах. Кілька порад:

    0. Повага. Це окрема людина, хоть і молода а може й зовсім молода, окрема особистість. Формуйте в собі повагу до неї, і вся ваша взаємодія має бути грунтована на цій повазі.

    1. Не втручайтесь занадто інтенсивно в справи дитини. Дайте їй особистий простір.

    2. Не займайтесь методом кнута (покарання за проступки). Це робиться зовсім по іншому.

    3. Старайтесь розуміти молоду людину. Розуміти і говорити.

    4. Розмовляйте із нею спокійним низьким тоном. Оптимістично, позитивно (в більшості випадків).

    5. Старайтесь не забороняти а пояснювати чому це погано.

    6. Інша сторона: Ніякої гіперопіки і гіперлюбові. (Можна й залюбити дитину своєю увагою так, що вона захоче втекти від вас).

    Між вами мають бути нормальні людські позитивні стосунки.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:02 Юні борці зі Збаража та Вишнівця дивували світових лідерів photo_camera 20:00 Китайська, з різних країн й від чемпіона світу: як тернополяни дегустували каву (РЕПОРТАЖ) photo_camera 19:01 У дорожників Тернопільщини своя толока. Які роботи виконують? photo_camera 17:59 Чортків виграв грант на 50 тисяч євро. Куди вкладатимуть кошти? photo_camera Від читача 16:12 Які категорії громадян можуть отримати ваучер на навчання? 17:00 Як тернополяни брали участь у «Здоровій прогулянці» (ФОТОРЕПОРТАЖ) photo_camera 16:40 У Тернополі нетвереза водійка пошкодила чуже авто і намагалась втекти photo_camera 16:00 Владислав Коваль готовий виборювати своє майбутнє у складі «Люті» play_circle_filled photo_camera 15:03 Бійців 105-ї бригади ТрО відзначили державними нагородами photo_camera 14:01 Тернополян та гостей міста запрошують на пішохідні екскурсії 13:01 Які ліки мають продавати за рецептами? Перелік 11:50 А ви знаєте, куди їде громадський транспорт? Тест від «20 хвилин» для тернополян 11:02 Скоро Великдень: готуємо смачну сирну паску без випікання 10:03 З 1-го квітня рецептурні ліки в Тернополі мали б відпускати за призначенням лікаря 09:01 Сьогодні, 1 квітня – Міжнародний день сміху, іменини долара та день любителів розчинної кави
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up