Тернопільські школярі заспівали "Мам" в пам'ять про Кузьму

Тернопільські школярі заспівали "Мам" в пам'ять про Кузьму
  • 2 лютого минає чотири роки від дня загибелі Андрія Кузьменка. Він зачаровував своєю життєлюбністю, простотою, щирістю та почуттям гумору.
  • Тернополяни в соцмережах згадують Кузьму. Його пісні не залишають байдужими, змушують задуматися, зворушують до сліз.
  • Давайте пригадаємо, як торік в пам'ять про Андрія Кузьменка учні 9-А класу заспівали його хіт "Мам". 

Кузьма Скрябін загинув в ДТП на Дніпропетровщині вранці 2 лютого 2015-ого року. Але для тернополян він завжди живий. 

Тернополяни в соцмережі згадують Кузьму. Кому пощастило сфотографуватися з кумиром мільйонів, поширює світлини.

 

Напевно, немає такого покоління, яке було б байдужим до творчості Скрябіна. Він був прикладом і для сучасної молоді. І варто лиш згадати про нього, як в голові відразу крутяться хіти "Старі фотографії", "Мам", "Люди, як кораблі", "Мовчати", "Кінець фільму", "Спи собі" та безліч інших. 

У школі №5 вмовляти учнів заспівати пісню Скрябіна не те що не довелось, вони самі з радістю вибрали ту, яку виконають і почали наспівувати. В пам'ять про Андрія Кузьменка учні 9-А класу заспівали його хіт "Мам". 

 

- Пам'ятаю той день, коли в новина сказали, що Кузьма загинув. Я тоді була на роботі, - розповідає тернополянка Мар'яна. - Почувши, що трапилось, я не повірила. Він був настільки близьким до народу, таким своїм хлопцем, що звістка про смерть так зачепила, ніби я в тратила когось рідного. Знаю, що за життя Кузьма не отримав Заслуженого артиста чи кого там ще дають у нас в країні зіркам. Хоча у 2008-ому став Заслежним артистом Криму. Але це той артист, який справді був народним без усіляких там нагород. Був і є. 

Нагадаємо, до першої річниці смерті фанати Скрябіна створили відео на композицію "Кінець фільму". У 4-х хвилинному відео зібрані архівні фото, відео з концертів, репетицій, інтерв'ю та зйомок із музикантом. 

Цитати Кузьми, які не залишать вас байдужими

А одне з всеукраїнських радіо зібрало цитати Кузьми Скрябіна.

Про Україну і патріотизм

"Я в свої 46 років розумію, що нейтральним бути не можна. Після місяців війни виходить, що є два паралельні світи: в одному йде війна, а в іншому – вона не йде. Причому на території однієї країни. В одному – гинуть люди, а в другому – абсолютно не поміняли спосіб свого життя: ходять по салонах краси, по дорогих ресторанах, ведуть світські бесіди, витрачають гроші і абсолютно не переймаються ні матеріально, ні духовно за те, що відбувається в нашій країні. Війна не може бути на якійсь певній частині території, якщо вона заходить, то це біда для всіх. І тому нейтральним бути не можна".

"Я зненавидів наших політиків, бо то є лицеміри. Я зненавидів Росію, до якої завжди ставився толерантно. Я ніколи в житті не поїду до Криму. Для мене, то є зрада з боку Криму. Ніби взяли і вивернули назовні старі солдатські кальсони".

"Я медичний лікар, лейтенант. Я стою на обліку, і якщо треба буде, звісно, піду! Навіть якщо доведеться варениками по танках кидати! Це моя країна. Це все одно, що будуть ґвалтувати мою жінку, а я буду стояти збоку та спостерігати".

"Усі ці вишиванки на машинах, жовто-блакитні паркани, пофарбовані по іржі... Ці люди дотримуються якоїсь своєрідної естетики. Бо якщо ти робиш надовго – то малюй під лінійку, очисти від іржі... Я б не хотів, щоб в моїй країні були такі паркани або зупинки, на яких "Слава Україні" косо-криво написано. Ось така й країна, у принципі, як ті написи".

Про життя і людяність

"Колись мені часто давали поради. Я не прислуховувався, бо був дурний. А тепер не прислуховуюсь, бо вже мудрий. Тоді тратив час на то, щоб обламати собі роги. Тепер змушую себе прислухатися до порад людей, які досягли більше, ніж я".

"Якщо у вас немає гармонії — то беріть гармонь і гармонуйте!"

"Якщо хтось плюнув тобі на плечі, є надія на те, що він просто не доплюнув на того, хто йшов перед тобою."

"Найголовніше — не срати тим, хто навколо тебе".

Про жінок та кохання

"Ми любимо один одного і вміємо прощати, тому нам цікаво бути разом. Ми можемо послати один одного, але тут же обійняти і поцілувати. Але це треба виростити, як квітку. Цього не розкажеш – це треба прожити".

"Мій дім — єдине в світі місце, де мене люблять і чекають незалежно від того, хто я і скільки заробляю. Я ніколи не зраджу найближчих мені людей."

"Справжнім друзям не забудь, подзвони! Бо добре чи зле, з тобою завжди вони..."

"Помітив, що для того, щоб зробити людину щасливою, не потрібні якісь величезні простори. Досить включити фантазію і облаштувати той мінімум, який вже є, щоб відчувати себе краще".

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Петро Білецький
    Давайте згадаємо собі цитату - "То всьо (в верховній раді) має бути пезджене і стріляне"
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:50 BMW мчав зі швидкістю 174 км/год в населеному пункті 21:00 Історик «Хорват»: охороняв небо Тернополя, тепер на передовій photo_camera 20:00 300 доларів за відстрочку: судили головного спеціаліста мобілізаційного відділення 19:00 У Зарваниці відбудеться загальноукраїнська проща Від читача 09:00 Просимо всіх не байдужих,підписати петицію нашому Герою(посмертно) 18:15 На Тернопільщині оголосили штормове попередження через грози і шквали 18:00 «Маємо боротися за тих, чия доля невідома». Акцію-нагадування провели у Тернополі 17:00 Четверо випускників Чорткова отримають грошова винагороди за високі результати НМТ-2025 16:02 Збили велосипедистку на Збаразькій 15:00 Сформували календар матчів на сезон 2025/26: коли гратиме тернопільська «Нива» 14:00 Позбавлений права керування на 7 років знову сів за кермо — інцидент на Шумщині 13:00 Музей в Тернополі отримав цінну ікону, яку намагалися незаконно вивезти з України 12:00 Укрзалізниця розширює перелік поїздів із жіночими купе 11:15 Одружився захисник «Азовсталі» Михайло Діанов 10:00 Готуємо чізкейки з ягодами: класичні рецепти і без випічки 09:00 Хвилина мовчання на честь тернополянина Григорія Сипка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up