- Постійно діюча група з демонтажу повинна прибрати обмежувач руху на вул. Київській, бо він встановлений незаконно. Хто його встановив - не визначено, - говорить начальник Управління ЖКГ Тернопільської міської ради Олег Соколовський.
Члени виконкому рішення підтримали та наголосили, що обмежувачі встановлюються лише відповідно до рішень сесії міськради.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 24 від 17 червня 2026
Читати номер