Про смерть у Монастириському районі вчора пізно ввечері повідомив Павло Дронь.
- ШТАБ МОНАСТИРИСЬКА. З сумом повідомляємо про те, що годину тому у районному шпиталі, перебуваючи у важкому стані з діагнозом covid-19, супутня патологія ішемічна хвороба серця, помер п.Семен Мучка, 71 рік, з с.Криниці.
ВИСЛОВЛЮЄМО СПІВЧУТТЯ СИНАМ ТА РОДИНІ...
Поховання відбудеться завтра (2 травня - прим. ред) - йдеться у дописі.
- Це був надзвичайно працьовитий, енергійний,
з добрим серцем і відкритою душею чоловік, - написала на своїй сторінці у соцмережі Світлана Безділь. - Він насолоджувався життям і всі хто його знав,
називали "живчиком".
Ніхто не міг подумати що ця Корона, подолає такого сильного чоловіка, який понад усе любив життя,
любив свою родину...
Ніхто не міг уявити, що так станеться, рідні до останньої хвилини мали віру, що все буде добре, вірили тільки в одужання.
Нехай з Богом спочиває.
Нехай Земля йому буде пухом, а царство Небесним 🙏🙏🙏
Висловлюємо щирі співчуття родині Мучка і близьким у зв'язку з втратою рідної Людини.
Висловлюємо співчуття рідним і близьким.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 22 від 3 червня 2026
Читати номер
Тепер недадуть поховати нормально людину
Але знову ж таки... 71рік, проблеми з серцем, а прмер від вірусу...
Шановна редакціє, в нас, на Тернопільщині, крім коронавірусу, люди взагалі помирають щн від чогось???? Чому всі смерті підписані COVID-19????