– Ідея проекту виникла в мене тоді, коли я їхав потягом і тримав пластиковий стаканчик з гарячим чаєм, - розповідає пан Віктор. – Це було дуже незручно: чай постійно вихлюпував зі стаканчика і сильно пекло в пальці.
Якщо, за словами тернополянина, запустити такі тримачі у виробництво, то люди обов’язково будуть ними користуватися. А перемога у конкурсі бізнес-планів дає Віктору Мочалову більше можливостей реалізувати свою оригінальну ідею в реальність.
– Зараз я проводжу переговори з одним підприємством у Ланівцях щодо виробництва тримачів для пластикових стаканчиків, - каже пан Віктор.
Всього на конкурс подали 30 бізнес-планів, з яких 17 стали фіналістами Регіонального туру. Організатори відбирали для участі бізнес-плани, що містять економічну модель підприємницької діяльності та передбачають створення нових або розширення вже існуючих підприємств, спрямовані на реалізацію економічної ініціативи молоді у сфері малого та середнього бізнесу.
До речі, у конкурсній номінації “Соціальний проект” перше місце здобув бізнес-план “Соціальна підтримка дітей та молоді з вадами здоров’я у сільській місцевості” тернополянки Оксани Чубей.
– Мені здається, що підтримка дітей з вадами здоров’я - це дуже важлива соціальна проблема, яку необхідно вирішувати, - каже пані Оксана. – Особливо, якщо ці діти з сільської місцевості.
Віктор Мочалов та Оксана Чубей отримали за свої проекти відзнаки. А от третя переможниця конкурсу - Надія Горішня – отримала від обласного молодіжного центру праці премію у розмірі 500 грн. Проект пані Горішньої передбачає план “Відновлення малої ГЕС у смт. Залізці Зборівського району”.
Організаторами конкурсу виступили головне управління з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та Тернопільський обласний молодіжний центр праці.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 20 від 14 травня 2025
Читати номер