Фрі-файтер Микола Гринчук поступився поляку на турнірі "Spartan Fight 7"

Тернопільський фрі-файтер Микола Гринчук поступився за рішеннями суддів в рамках польського турніру "Spartan Fight 7", що відбувся 1 квітня у Хожуві.

Фрі-файтер Микола Гринчук поступився поляку на турнірі "Spartan Fight 7"

Суперником тернопільського бійця був Каміл Розжак, якого у минулому році визнали переможцем у номінації "Кращий бій" у промоушені "Spartan Fight". Опоненти змагалися у ваговій категорії 77,1 кг. На кону цього поєдинку стояла можливість стати претендентом на чемпіонський пояс у цій ваговій категорії.

- Перед боєм довелося провести важку підготовку, адже суперник справді був нелегким, - каже Микола Гринчук. – Бій видався безкомпромісним та приніс чимало емоцій та хвилювань. Я переконаний, що ми разом з суперником не дали ні на секунду засумувати місцевій публіці. Це було помітно за емоціями, які вирували під час бою у залі.

Микола Гринчук та Каміл Розжак пройшли усю турнірну дистанцію у три раунди. За рішенням суддів перемогу віддали польському бійцю.

- З цього поєдинку можу витягнути корисний досвід та проаналізувати свої помилки, - додає тернопільський фрі-файтер. – Все що відбувається в житті, завжди приносить нам нові випробовування та навики і робить нас сильнішими. До поєдинку та після нього мене підтримала велика кількість людей. Це для мене велика мотивація для нових перемог у спортивній кар'єрі.

До слова, перед програшним поєдинком, Микола Гринчук на турнірі "Spartan Fight" здобув дві поспіль перемоги.

Коментарі
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up