Виставки

Досконалість тіла на виставці представлять у фото, відео, графіці, скульптурі, живописі та інсталяціях. 

Гільза вже доступна для огляду в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї.

Виставкою церковних раритетів розпочали відзначення 250-ліття коронації Почаївської ікони. З нагоди цієї історичної події в області запланована низка заходів.

Давні борщівські вишиванки демонструють на благодійній виставці у Борщеві.

25 липня в обласній бібліотеці відкрили фотовиставку про Маріуполь. Фотографи та місцеві жителі зібрали фотокартки історичних пам’яток Маріуполя до та після повномасштабного вторгнення рф та представляють її всім українцям, щоб документально показати воєнні злочини та показати, що ми втрачаємо історію.

11 липня у сквері Т. Шевченка під дощем відкрили виставку The War Is Not Over Yet («Війна ще не закінчилася»).  Основна мета виставки — розповісти про українських та закордонних журналістів, фіксерів, фотографів, операторів, котрі були викрадені, поранені, або ж вбиті від початку війни.

Рушники – це відбиття культурної пам’яті народу, окрім культурного змісту вони мають символічне значення. Тепер рушники продовжують життя в сучасних обрядах. Для того, аби вшанувати одвічний символ українського народу, з нагоди Дня соборності України в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї влаштували виставку «Вишиті обереги єднання». Що цікавого зібрали в її експозиції – читайте у матеріалі.

На виставці мистець представив 38 творів, серед яких і портрети захисників.

Михайло Бойчук родом з Теребовлянщини — засновник школи бойчукістів. 

«Я лише пензлик в руці того Великого Творця», — каже художниця.

keyboard_arrow_up