Виставки

Знаний селекціонер Ігор Хорош  за 30 років вивів понад 120 сортів ірисів. Виставка «Ірида», починаючи з червня 1999 року,...

Відкриття виставки львівської мисткині Олени Якимової Pluralia Tantum відбудеться 13 червня о 19.00 у тернопільські галереї...

Понад 40 картин, більшість із яких написані на картоні і лише декілька на полотні, представив на своїй персональній виставці...

Від розмаїття кольорів, форм і ароматів чудових квітів тут аж подих перехоплює. У Галереї квітів «Ігор», що навпроти...

Портрети Володимира Івасюка, Назарія Яремчука, знаних тернополян – Олега Германа та Івана Круп’яка, тематичні роботи про Тараса Шевченка, козаків, події Майдану, пейзажі представив на своїй персональній виставці художник Микола Кліщ.

Виставку табірних вишивок легендарної зв’язкової УПА Лідії Романчук (псевдо «Орися»), а також ґердани, сплетені її руками, до 4 черня можна оглянути у у Тернопільській міській бібліотеці №4 для дорослих.

Портрети, пейзажі, тематичні картини – загалом 25 творів живопису польських митців ХVІІІ - поч. ХХ ст. представили на виставці фондових матеріалів «Мистецтво Польщі». Її відкрили 24 травня у Тернопільському обласному художньому музеї в рамках культурно-мистецького проекту «Українсько-польські зустрічі. Література і мистецтво».

Яскраві й насичені кольори, невеличкі за розміром картини, на яких –  найрізноманітніші будиночки з вікнами-очима, стінами-вухами, з квітами на підвіконнях і без них, а також маленькі об'ємні будиночки, що нагадують дитячі кубики, представлені на виставці «Де мій дім?». Автор цих 60 творів – львівський художник Тарас Кеб. Експозицію «Де мій дім?» можна оглянути у тернопільській галереї «Бункермуз» до 12 червня.

Понад 40 картин, більшість із яких написані на картоні і лише декілька на полотні, представив знаний тернопільський митець, заслужений художник України Володимир Чорнобай на своїй персональній виставці «Органічні структури. Початок… І кульмінація…». Експозицію відкрили 22 травня в картинній галереї обласної організації Національної спілки художників України. Оглянути авангардні роботи митця можна упродовж місяця. Вхід вільний.

Виставку одного твору – панна «Біле і Чорне» (1912-1914) художника Михайла Жука відкрили 21 травня у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї. Панно з приватної збірки заслуженого працівника культури України Тараса Максим’юка. У 1988 році колекціонер розпочав проект «Серія однієї картини».  Подивитися на унікальний твір усі охочі можуть впродовж місяця. 

Унікальні табірні вишивки, створені на чорному сукні з шинелей наглядачок хірургічним шовком, який фарбували медичними препаратами – акрихіном, стрептоцидом і зеленкою, а також понад 20 ґерданів представлені на виставці, яку 21 травня відкрили у Тернопільській міській бібліотеці №4 для дорослих, що на бульварі Д. Галицького, 6.

У тернопільській галереї "Бункермуз" 23 травня о 19.00 відбудеться відкриття виставки «Де мій дім?» львівського митця Тараса Кеба.

22 фрагменти борщівських автентичних сорочок, які відтворили 24 майстрині з різних регіонів України, розмір кожного полотна – 30х40 см, до 23 травня можна оглянути в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Відкриття виставки зразків Всеукраїнського вишивального проекту «Відродження борщівської сорочки» відбудеться 16 травня о 16.00 у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці. Тут представлять фрагменти борщівських автентичних сорочок, які відтворили 24 майстрині з різних регіонів України. Розмір кожного полотна – 30х40 см. Автор та куратор проекту – Майя Юркевич. Упорядник схем – майстер художньої вишивки Вікторія Кривоніс. За основу взяті схеми деталей борщівських сорочок Борщівського обласного краєзнавчого музею із книги Людмили та Олексія Покусінських «Борщівська народна сорочка», які дослідили та відтворили самі ж автори.

keyboard_arrow_up