Виставки

Рушники – це відбиття культурної пам’яті народу, окрім культурного змісту вони мають символічне значення. Тепер рушники продовжують життя в сучасних обрядах. Для того, аби вшанувати одвічний символ українського народу, з нагоди Дня соборності України в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї влаштували виставку «Вишиті обереги єднання». Що цікавого зібрали в її експозиції – читайте у матеріалі.

На виставці мистець представив 38 творів, серед яких і портрети захисників.

Михайло Бойчук родом з Теребовлянщини — засновник школи бойчукістів. 

«Я лише пензлик в руці того Великого Творця», — каже художниця.

У сузір’ї імен, якими пишається Тернопільщина, яскравою зіркою сяє ім’я славетної українки, голосом якої захоплювався увесь світ.

Серце України — девіз події. Він об'єднує грані українського серця і показує образ української душі, сповненої пристрасті, музики та художнього живопису.

Тарас Гірняк вже і сам не може точно сказати, скільки намалював картин. Виставка його робіт відбулася в гастропабі «Natura». Чи є у художника муза, що надихає його? Скільки часу потрібно щоби намалювати картину? Чи можуть люди, які не мають хисту, створити щось прекрасне? Найцікавіше читайте у інтерв'ю "20 хвилин".

Відкриття виставки «Три візії» трьох тернопільських митців Сергія Музики, Соломії Бутковської та Миколи Дмітруха відбудеться 6 лютого о 19.00 у тернопільській галереї «Бункермуз». Вхід вільний.

Справжню красу і гармонію оголеного жіночого тіла вперше показала тернополянам знана художниця Наталія Басараб на своїй пікантній виставці «Таємниця жіночої натури».

Яскраві кольори, дивовижні образи і стани дерев, влучні й дещо романтичні назви картин – усе це вражає і створює особливу ауру виставки картин «Дерева» львівського художника Ярослава Станчака. Експозицію відкрили 16 січня у тернопільській галереї «Бункермуз». Оглянути роботи можна до 5 лютого.

keyboard_arrow_up