Виставки

Яскраві кольори, дивовижні образи і стани дерев, влучні й дещо романтичні назви картин – усе це вражає і створює особливу ауру виставки картин «Дерева» львівського художника Ярослава Станчака. Експозицію відкрили 16 січня у тернопільській галереї «Бункермуз». Оглянути роботи можна до 5 лютого.

Відкриття виставки «Дерева» львівського художника Ярослава Станчака відбудеться 16 січня о 19.00 у тернопільській галереї «Бункермуз».

Картини, які малювали паралельно два художники з Хмельницького – батько і син Сергій та Ілля Школяри, до 9 січня можна оглянути на їхній виставці «УНІsOН» у тернопільській галереї «Бункермуз».

Паперові фіранки та світильники, ляльки-мотанки в національному вбранні з різних куточків України, оригінальний новорічний декор представили тернополянам.

Картини, скульптури та іграшки, створені батьком і сином Сергієм та Іллею Школярами з Хмельницького, можна оглянути на виставці «УНІsOН». Її відкриють 27 грудня о 19.00 у тернопільській галереї «Бункермуз». Кураторка — Олена Михайлівська.

На своїй виставці «Світло приходить з Тиші» Олена Каїнська представила тернополянам символічні картини-портали, які заряджають світлом і позитивом.

Сюрреалістичні рисунки епатажного та неординарного тернопільського художника Юрія Фьодова до 31 грудня можна оглянути на виставці «Художник і модель». Її відкрили 18 грудня в Тернопільському обласному художньому музеї, аби вшанувати світлу пам'ять митця. 15 грудня йому могло б виповнитися 70 років, але життя Юрія Фьодорова обірвалося  11 років тому. Перша меморіальна виставка відбулася у 2009 році.

У справжню глиняну казку «Різдвяна зірка. Традиції та сучасність» до 31 грудня можуть потрапити всі охочі, завітавши у фоє Тернопільського обласного краєзнавчого музею. Саме тут діє персональна виставка гончара з Червонограда Сергія Івашківа, який відроджує та пропагує чорнодимлену кераміку вже 27 років.

Персональну виставку картин львів’янки Олени Каїнської «Світло приходить з Тиші» відкрили 5 грудня у тернопільській галереї «Бункермуз». Тут представлені 14 робіт, які допомагають віднайти власне внутрішнє світло. Оглянути виставку можна до 26 грудня.

Першу персональну виставку у Тернополі художниці з Кременця Олександри Панфілової відкрили 3 грудня в Тернопільському обласному художньому музеї. В експозиції представлені 58 творів, виконаних в техніках  олійний живопис, акварель, розпис на склі. До уваги відвідувачів – декоративні композиції, пейзажі, натюрморти, творчі тематичні роботи. У доробку авторки є портрети, але цього разу вона їх не представила. Оглянути роботи можна до 17 грудня.

keyboard_arrow_up