Виставки

Відкриття виставки молодого художника з Полтави Вартана Маркар'яна «Пробираючись тільки пошепки» відбудеться 15 серпня о...

Відкриття виставки Дмитра Куровського «Захисна плівка» відбудеться 26 липня о 19.00 у тернопільській галереї "Бункермуз". 

Помилуватися квітами, міськими краєвидами, романтичними жінками, зануритися в особливу ауру Наталії Басараб можна у краєзнавчому...

Понад 40 живописних полотен, на яких зображені романтичні панночки у капелюшках, квіти та міські пейзажі, представила на...

Симбіозом двох проектів InnerUrban та (Do)повни є виставка львівської художниці Олени Якимової pluralia tantum (у перекладі «лише множина»). 24 абстрактні картини до 4 липня можуть оглянути всі охочі у тернопільській галереї «Бункермуз». Полотна написані упродовж 2017-2019-го років.

Знаний селекціонер Ігор Хорош  за 30 років вивів понад 120 сортів ірисів. Виставка «Ірида», починаючи з червня 1999 року, стала традиційною для Тернополя.

Відкриття виставки львівської мисткині Олени Якимової Pluralia Tantum відбудеться 13 червня о 19.00 у тернопільські галереї «Бункермуз».

Понад 40 картин, більшість із яких написані на картоні і лише декілька на полотні, представив на своїй персональній виставці «Органічні структури. Початок… І кульмінація…» заслужений художник України Володимир Чорнобай.

Від розмаїття кольорів, форм і ароматів чудових квітів тут аж подих перехоплює. У Галереї квітів «Ігор», що навпроти ЦУМу, до 15 червня триватиме традиційна виставка ірисів та півоній «ІРИДА-2019». Оглянути диво-експонати і придбати вподобані сорти можна щодня з 10.00 до 20.00.

Портрети Володимира Івасюка, Назарія Яремчука, знаних тернополян – Олега Германа та Івана Круп’яка, тематичні роботи про Тараса Шевченка, козаків, події Майдану, пейзажі представив на своїй персональній виставці художник Микола Кліщ.

Виставку табірних вишивок легендарної зв’язкової УПА Лідії Романчук (псевдо «Орися»), а також ґердани, сплетені її руками, до 4 черня можна оглянути у у Тернопільській міській бібліотеці №4 для дорослих.

Портрети, пейзажі, тематичні картини – загалом 25 творів живопису польських митців ХVІІІ - поч. ХХ ст. представили на виставці фондових матеріалів «Мистецтво Польщі». Її відкрили 24 травня у Тернопільському обласному художньому музеї в рамках культурно-мистецького проекту «Українсько-польські зустрічі. Література і мистецтво».

Яскраві й насичені кольори, невеличкі за розміром картини, на яких –  найрізноманітніші будиночки з вікнами-очима, стінами-вухами, з квітами на підвіконнях і без них, а також маленькі об'ємні будиночки, що нагадують дитячі кубики, представлені на виставці «Де мій дім?». Автор цих 60 творів – львівський художник Тарас Кеб. Експозицію «Де мій дім?» можна оглянути у тернопільській галереї «Бункермуз» до 12 червня.

Понад 40 картин, більшість із яких написані на картоні і лише декілька на полотні, представив знаний тернопільський митець, заслужений художник України Володимир Чорнобай на своїй персональній виставці «Органічні структури. Початок… І кульмінація…». Експозицію відкрили 22 травня в картинній галереї обласної організації Національної спілки художників України. Оглянути авангардні роботи митця можна упродовж місяця. Вхід вільний.

keyboard_arrow_up