Виставки

Проект Михайла Барабаша «Про-СВІТ» — інсталяція, інтерактивна інсталяція, відео відкриють 4 січня о 19.00 у тернопільській...

Живописні полотна, графіку та різьблені скульптурні композиції на патріотичну тематику до 25 грудня можна оглянути в обласному...

З нагоди 15-ліття жіночого мистецького гурту «Палітра» 12 художниць із Кременця представили в обласному художньому музеї...

Молода хорватська мисткиня Мірти Бобан привезе до Тернополя відверті роботи, що розповідають «Про важливе». Виставку відкриють...

Більше сотні виробів представили 70 учасників виставки-конкурсу «Українська народна іграшка руками дитини», яка діє у Тернопільській школі народних ремесел.

Майстерно вишиті ікони, серія міських і польових пейзажів, картин, на яких вишиті квіти і віночки, сорочки, які поєднують давні техніки української вишивки як традиційної, так і сучасної, представлені на персональній виставці учасниці творчого об’єднання «Берегиня» Олександри Ситник «І руки творять те, що серцю миле». Експозицію упродовж трьох тижнів можна оглянути у Тернопільській бібліотеці №4 для дорослих «Етноцентр».

П’ятирічну історію тернопільської галереї «Бункермуз» упродовж місяця можна оглянути на ретроспективній виставці афіш. Її відкрили 20 листопада. За 5 років тут організували понад 100 виставок більше 120 авторів.

Свій п’ятирічний ювілей галерея «Бункермуз» відзначить виставкою живопису тернопільської мисткині Наталії Дідик. Відкриття експозиції відбудеться 23 листопада о 19.00.

Зануритись у світло, чистоту і спокій пропонують тернополянам харизматичні молоді художниці – авторки «Білої виставки», що триває у галереї «Бункермуз».

Відкриття ретроспективної виставки афіш про історію галереї «Бункермуз» та експозиції, які в ній відбувались, відбудеться 20 листопада о 18.00.

Зустріч творчих креативних людей, колоритна виставка рукотворних шедеврів, дитячий гамір, пісня під гітару, щирі побажання гостей створили особливу, піднесену, незабутню атмосферу на відкритті творчої майстерні «Палітра тепла». Подія відбулася з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва у приміщенні Forum Hall, де відтепер діє майстерня.

Відкриття «Білої виставки» Насті Кулік і Дарії Текуч відбудеться 2 листопада о 19.00 у тернопільській галереї «Бункермуз».

За картину, намальовану пластиліном, учасниця VIII художньо-мистецького пленеру "Тернопіль — колиска мого дитинства" Марія Кусяк зі Зборівщини отримала Гран-прі. Тепер вона зможе поїхати на наступний виїзний пленер безкоштовно. - Свою роботу я створила за три години, – каже дівчина. – Пластиліном малюю з 9 років. Участь у пленерах беру вже вчетверте. Для мене це не перша перемога.

Відкриюття виставки живопису молодого збаразького художника Сергія Декалюка «Радість і печаль» відбудеться 12 жовтня о 20.00 у тернопільській галереї «Бункермуз» .

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up