Виставки

Що цікавого про Тараса Шевченка можна дізнатись у Тернопільських обласних художньому і краєзнавчих музеях упродовж березневих...

Тернополянка Олеся Костюкович  створила оригінальні книжечки до Шевченківського свята. Ілюстрації до окремих поезій Тараса...

Виставку реставрованих творів «Врятовані скарби» до 12 березня можна оглянути в Тернопільському обласному художньому музеї....

Три виставки – про трагедії української землі, життя єврейської дівчини під час Другої світової війни та толерантність –...

Упродовж місяця  у бібліотеці-музеї «Літературне Тернопілля» можна оглянути виставку «Юнаки з огненної печі», створену на основі листування одного з лідерів «Росохацької групи» Володимира Мармуса.

Виставки в обласному художньому та краєзначому музеях, творчий вечір, орден «За розбудову України» – так відзначив своє 90-річчя заслужений художник України Ярослав Омелян.

Виставку польського митця Міхала Пєтшака «Об'єкти» відкриють 25 січня о 19.00 у тернопільській галереї «Бункермуз».  Експозицію складуть відео- й фотороботи, в яких автор розмірковує про місце й час. 

Екзотичні рослини, які живляться комахами, часто показують у фільмах на Discovery. Тепер їх можна побачити і в Тернополі на виставці "Рослини-хижаки і мешканці джунглів". На виставці також є гігантські таргани, черепахи, павуки, хамелеони, жаби, удави, карликові їжаки, шиншили. Відвідувачам проводять екскурсію, під час якої розповідають про кожну рослину і тварину. До деяких експонатів можна доторкнутися, сфотографувати чи зняти на відео.  

Проект Михайла Барабаша «Про-СВІТ» — інсталяція, інтерактивна інсталяція, відео відкриють 4 січня о 19.00 у тернопільській галереї «Бункермуз».

Живописні полотна, графіку та різьблені скульптурні композиції на патріотичну тематику до 25 грудня можна оглянути в обласному художньому музеї. Тут діє виставка «Віктор Лупійчук та гурт «Побратим», приурочена 30-літтю цього колективу. Центральною композицією є робота Віктора Лупійчука «Вертеп», вирізьблений із дерева.

З нагоди 15-ліття жіночого мистецького гурту «Палітра» 12 художниць із Кременця представили в обласному художньому музеї виставку творчих робіт.

Молода хорватська мисткиня Мірти Бобан привезе до Тернополя відверті роботи, що розповідають «Про важливе». Виставку відкриють 13 грудня о 19.00 у  галереї «Бункермуз».

Більше сотні виробів представили 70 учасників виставки-конкурсу «Українська народна іграшка руками дитини», яка діє у Тернопільській школі народних ремесел.

Майстерно вишиті ікони, серія міських і польових пейзажів, картин, на яких вишиті квіти і віночки, сорочки, які поєднують давні техніки української вишивки як традиційної, так і сучасної, представлені на персональній виставці учасниці творчого об’єднання «Берегиня» Олександри Ситник «І руки творять те, що серцю миле». Експозицію упродовж трьох тижнів можна оглянути у Тернопільській бібліотеці №4 для дорослих «Етноцентр».

keyboard_arrow_up