Виставки

Презентація нової осінньої колекції капелюшків від тернопільської майстрині Оксани Чмиленко відбудеться 22 вересня об 11.30...

Виставку «Перехрестя культур. Ізраїль – Україні», що представляє колекцію живопису і графіки членів Об’єднання професійних...

Творча зустріч з неординарною особистістю, молодою тернопільською художницею Наталією Фугель та відкриття її виставки «Життєві...

Унікальну можливість оглянути 20 монастирів гори Афон надав тернополянам заслужений художник України Василь Красьоха. Він...

Неординарна виставка «Живописний Афон», яку створив заслужений художник України Василь Красьоха, вже кілька місяців мандрує нашою країною. До 11 вересня її можна оглянути в Тернопільському обласному художньому музеї.

Виставку живопису «Без меж» представила в Тернополі художниця Вікторія Теслюк. Її квіти та пейзажі намальовані так, що споглядаєш їх, як акваріум.

Відкриття виставки молодого художника Дениса Метеліна «Втрачений рай» відбудеться 17 серпня 19.00 у тернопільській галереї «Бункермуз».

Відомі тернопільські художники Ганна і Богдан Ткачики започаткували мистецьку династію, виховуючи доньок і внуків в любові до творчості і національному дусі.

Виставку «Пошук» Богдана Кухарського відкриють 20 липня о 19.00 у тернопільській галереї «Бункермуз».

Зазирнути в «Очі Всесвіту», побувати «Під покровом ночі», побачити «Галактики» та помандрувати космосом дозволить виставка абстракцій Ольги Баландюх.

Виставку живопису знаних тернопільських митців Ганни та Богдана Ткачиків, а також їхньої доньки Соломії Ткачик-Паланіцької «Родина Ткачиків. 45 років разом» відкрили 12 липня в обласному художньому музеї.

Творчість юної тернопільської художниці Христини Ковальчук вважають четвертим виміром, а про дівчину кажуть, що вона бачить світ очима Бога.

Її картини – на обкладинках престижних журналів, у приватних колекціях в різних куточках світу. Мати 4 дітей Олеся Гудима вперше за 8 років представила свій доробок тернополянам.

Міжнародна виставка котів «Цвіт папороті» стартувала сьогодні, 16 червня в ПК «Березіль». Люди з усіх куточків України та навіть інших країн демонструють своїх чотирилапих улюбленців.   Тернополяни можуть придбати собі породистих тварин, або отримати рекомендації з питань, які їх цікавлять. Учасники виставки також надають консультації по догляду за котами.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up