Виставки

Особливі моделі – випускниці Тернопільської школи-інтернату для дітей зі зниженим слухом представили екоколекцію від тернопільської...

До 100-річчя від дня народження самобутнього художника Андрія Петрика,  про якого скульптор Іван Мердак сказав: «Це – український...

Колекціонер-ентузіаст Олександр Сталенний зібрав унікальну колекцію доісторичних скам’янілостей з різних куточків світу....

Відкриття виставки «Форма відчуттів» київських мисткинь Євгенії Антонової, Ольги Антонової та Альони Шибунової відбудеться...

Відкриття вистaвки кaртин «Феєрія квітів Нaтaлії Бaсaрaб» відбулося в рамках «Бібліофесту» 26 вересня у Тернопільській бібліотеці №4 для дорослих «Етноцентр». А 27 вересня на презентації оновленої бібліоплатформи  – бібліотеки-філії №5 для дітей «Бібліоland – країна фантазій, читання та творчості» показують експозицію приватної колекції ляльок пані Наталі.

Державу готів просто неба хочуть створити у с. Чернелів-Руський Тернопільського району. Цей населений пункт відомий у наукових колах в усьому світі завдяки археологу, краєзнавцю і музейнику Ігорю Гереті. Саме він відкрив тут поховання готів, які заселяли у свій час величезні території Європи. На цьому місці планують збудувати музей-скансен черняхівської культури.

Від багатства і розмаїття виробів народних умільців тут аж дух перехоплює. У виставковому залі Тернопільського обласного художнього музею представлена вишивка, авторська лялька, бісероплетіння, гончарство, малярство, писанкарство, витинання, різьба по дереву, плетіння з лози та соломи. Виставку виробів майстрів обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України «Традиційне мистецтво Тернопільщини» відкрили 25 вересня. Свій творчий доробок, – а це 150 виробів, –  представили 40 майстрів. Оглянути експозицію можна до 14 жовтня.

Виставку молодого київського митця Дмитра Красного «Як я провив минулого лютого» відкриють у у тернопільській галереї «Бункермуз» 12 вересня о 19.00.

З 4 вересня в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї почала діяти перша у нашому місті палеонтологічна виставка доісторичних тварин «Із глибини віків». Скам’янілості із різних куточків світу зібрав тернополянин Олександр Сталенний.

На початку вересня 80-річний художник Микола Мельник, який живе в с. Шляхтинці Тернопільського району, представив до уваги тернополян свою персональну виставку «Авкварель». У виставковій залі Тернпільського обласного художнього музею – 45 картин митця. Це колоритні пейзажі, натюрморти і портрети. Підписи під творами поетичні, у цьому митець прислухався до поради письменника Степана Пушика.

Картини, котрі вчать долати життєві перешкоди, авторства молодого полтавського художника Вартанв Маркар’яна до 28 серпня можна побачити у галереї «Бункермуз».

Відкриття виставки молодого художника з Полтави Вартана Маркар'яна «Пробираючись тільки пошепки» відбудеться 15 серпня о 19.00 у тернопільській галереї «Бункермуз».

Відкриття виставки Дмитра Куровського «Захисна плівка» відбудеться 26 липня о 19.00 у тернопільській галереї "Бункермуз". 

Помилуватися квітами, міськими краєвидами, романтичними жінками, зануритися в особливу ауру Наталії Басараб можна у краєзнавчому музеї на персональній виставці художниці.

keyboard_arrow_up