Виставки

Виставка Мар'яна Вархоліка "Сірникова Магія Вишиванки" відкрилась у музеї Шевченка в Торонто. Тернополянин представив 21...

Відкриття виставки львівського митця Ростислава Гарбара «ФІКсаЦІЯ» відбудеться у тернопільській галереї «Бункермуз» 18 травня...

81-річний художник-філософ Юрій Чумак представив у Тернопільській бібліотеці №4 для дорослих «Етно-центр» персональну виставку...

Понад 20 тернополян малювали яскравими флуоресцентними фарбами на білих стінах галереї «Бункермузу». Минулої п’ятниці тут...

Михайло Голютяк захопився писанками завдяки власним дітям, які затягнули його на майстер-клас ще у 90-х роках. Відтоді символ Великодня незмінний і на картинах митця.

У  Тернопільській арт-галереї експонується виставка модерного мистецтва  На ній представлені роботи понад 20-ти українських митців

У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді у секторі мистецтв відкрилась виставка творчих робіт студентів Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу відділення «Дизайн». 

У бібліотеці-музеї "Літературне Тернопілля" 13-річна Марійка Кусяк відкрила свою першу персональну виставку. Юна художниця вирізняється тим, що для роботи їй не потрібні фарби, дівчинка малює пластиліном.

Тернополян запрошують на безкоштовний майстер-клас із писанкарства «Великодні візерунки», що відбудеться 29 березня об 11.00 у Тернопільському обласному художньому музеї. Майстри-писанкарі Тернопільщини навчатимуть усіх охочих писати писанки до 14.00. А вже о 15.00 відбудеться відкриття виставки Михайла Голютяка «Живопис. Авторська писанка».

Виставку вишитих ікон «Ікона – це також молитва, споглядаємо на неї – творимо молитву» майстринь Теребовлянського навчально-виховного комплексу до 28 березня можна оглянути у Тернопільській бібліотеці-філії №4 для дорослих. Експозиція присвячена 15-ій річниці світлої пам’яті Ярослави Стецько, яка в 1936 році навчалась у Теребовлянській гімназії. До речі, цьому закладу цьогоріч виповниться 110 років.

Відкриття виставки культового львівського митця Володимира Костирка «Художник і модель» відбудеться 16 березня о 19.00 у тернопільській галереї «Бункермуз».

Ні картини, ні виставка живопису молодої художниці Анни Петушинської, що діє до 15 березня в тернопільській галереї «Бункермуз», не мають назви. Мисткиня вважає, що це спосіб звільнити глядачів від вказаної теми.

Вишиті ікони, картини, сукні, блузки, сорочки, а також кофти та інші вироби, плетені гачком, представлені на дебютній виставці «Пісня барв і кольорів» тернопільської вишивальниці, учасниці творчого об’єднання «Берегиня» Галини Переймибіди. Експозицію відкрили 27 лютого у Тернопільській бібліотеці № 4 для дорослих «Етно-центр». Оглянути рукотвори майстрині і записатися до неї на безкоштовні майстер-класи можна до 15 березня.

Відкриття виставки живопису молодої київської художниці Анни Петушинської відбудеться 2 березня о 19.00 у тернопільській галереї «Бункермуз».

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up