Виставки

Тарас Гірняк вже і сам не може точно сказати, скільки намалював картин. Виставка його робіт відбулася в гастропабі «Natura». Чи є у художника муза, що надихає його? Скільки часу потрібно щоби намалювати картину? Чи можуть люди, які не мають хисту, створити щось прекрасне? Найцікавіше читайте у інтерв'ю "20 хвилин".

Відкриття виставки «Три візії» трьох тернопільських митців Сергія Музики, Соломії Бутковської та Миколи Дмітруха відбудеться 6 лютого о 19.00 у тернопільській галереї «Бункермуз». Вхід вільний.

Справжню красу і гармонію оголеного жіночого тіла вперше показала тернополянам знана художниця Наталія Басараб на своїй пікантній виставці «Таємниця жіночої натури».

Яскраві кольори, дивовижні образи і стани дерев, влучні й дещо романтичні назви картин – усе це вражає і створює особливу ауру виставки картин «Дерева» львівського художника Ярослава Станчака. Експозицію відкрили 16 січня у тернопільській галереї «Бункермуз». Оглянути роботи можна до 5 лютого.

Відкриття виставки «Дерева» львівського художника Ярослава Станчака відбудеться 16 січня о 19.00 у тернопільській галереї «Бункермуз».

Картини, які малювали паралельно два художники з Хмельницького – батько і син Сергій та Ілля Школяри, до 9 січня можна оглянути на їхній виставці «УНІsOН» у тернопільській галереї «Бункермуз».

Паперові фіранки та світильники, ляльки-мотанки в національному вбранні з різних куточків України, оригінальний новорічний декор представили тернополянам.

Картини, скульптури та іграшки, створені батьком і сином Сергієм та Іллею Школярами з Хмельницького, можна оглянути на виставці «УНІsOН». Її відкриють 27 грудня о 19.00 у тернопільській галереї «Бункермуз». Кураторка — Олена Михайлівська.

На своїй виставці «Світло приходить з Тиші» Олена Каїнська представила тернополянам символічні картини-портали, які заряджають світлом і позитивом.

Сюрреалістичні рисунки епатажного та неординарного тернопільського художника Юрія Фьодова до 31 грудня можна оглянути на виставці «Художник і модель». Її відкрили 18 грудня в Тернопільському обласному художньому музеї, аби вшанувати світлу пам'ять митця. 15 грудня йому могло б виповнитися 70 років, але життя Юрія Фьодорова обірвалося  11 років тому. Перша меморіальна виставка відбулася у 2009 році.

keyboard_arrow_up