Виставки

Зазирнути в «Очі Всесвіту», побувати «Під покровом ночі», побачити «Галактики» та помандрувати космосом дозволить виставка...

Виставку живопису знаних тернопільських митців Ганни та Богдана Ткачиків, а також їхньої доньки Соломії Ткачик-Паланіцької...

Творчість юної тернопільської художниці Христини Ковальчук вважають четвертим виміром, а про дівчину кажуть, що вона бачить...

Її картини – на обкладинках престижних журналів, у приватних колекціях в різних куточках світу. Мати 4 дітей Олеся Гудима...

Міжнародна виставка котів «Цвіт папороті» стартувала сьогодні, 16 червня в ПК «Березіль». Люди з усіх куточків України та навіть інших країн демонструють своїх чотирилапих улюбленців.   Тернополяни можуть придбати собі породистих тварин, або отримати рекомендації з питань, які їх цікавлять. Учасники виставки також надають консультації по догляду за котами.

Помилуватися досхочу красою автентичних і сучасних борщівських сорочок, поспілкуватися з майстринями, послухати пісні, насолодитись особливим танцем сьогодні мали змогу усі, хто завітав в Український Дім «Перемога» на презентацію Всеукраїнського  вишивального проекту «Відродження борщівської сорочки». Найочікуванішим моментом заходу став перформанс від колективу модельного агенства Katrin models management, коли юні моделі вийшли на сцену із відшитими фрагментами автентичних борщівок. 

Музика Моцарта у виконанні струнного квартету у поєднанні з особливою енергетикою картин молодої тернопільської художниці Олесі Гудими створювали богемну атмосферу у день відкриття персональної виставки «Українська душа». Побачити результат восьмирічної праці мисткині у Тернопільський обласний художній музей завітало чимало шанувальників її таланту.

Презентація Всеукраїнського вишивального проекту «Відродження борщівської сорочки» відбудеться 2 червня о 12.00 в Українському Домі «Перемога»

Виставку, присвячену світлій пам’яті покійного глави Української Греко-Католицької Церкви Любомира Гузара, відкрили в обласному державному архіві 30 травня. Відвідати виставку можна буде упродовж червня. 

Понад 70 витинанок та чимала колекцію ляльок-мотанок представлені в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї на виставці Галини Дудар та Алли Шушкевич.

У домівках тернополян і досі зберігається посуд з клеймом Тернопільського фарфорового заводу, при чому практично кожна річ має свою цікаву історію.

Виставка Мар'яна Вархоліка "Сірникова Магія Вишиванки" відкрилась у музеї Шевченка в Торонто. Тернополянин представив 21 сірникову роботу. 

Відкриття виставки львівського митця Ростислава Гарбара «ФІКсаЦІЯ» відбудеться у тернопільській галереї «Бункермуз» 18 травня о 19.00.

81-річний художник-філософ Юрій Чумак представив у Тернопільській бібліотеці №4 для дорослих «Етно-центр» персональну виставку картин «Чумацький шлях».

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up