Виставки

Персональну виставку картин львів’янки Олени Каїнської «Світло приходить з Тиші» відкрили 5 грудня у тернопільській галереї «Бункермуз». Тут представлені 14 робіт, які допомагають віднайти власне внутрішнє світло. Оглянути виставку можна до 26 грудня.

Першу персональну виставку у Тернополі художниці з Кременця Олександри Панфілової відкрили 3 грудня в Тернопільському обласному художньому музеї. В експозиції представлені 58 творів, виконаних в техніках  олійний живопис, акварель, розпис на склі. До уваги відвідувачів – декоративні композиції, пейзажі, натюрморти, творчі тематичні роботи. У доробку авторки є портрети, але цього разу вона їх не представила. Оглянути роботи можна до 17 грудня.

Відкриття виставки «Світло приходить з Тиші» Олени Каїнської відбудеться 5 грудня о 17.00 у галереї «Бункермуз» (бульвар Т. Шевченка, 1).  

Виставку «Майдан 2004. Євромайдан 2013-2014. Ціна гідності і свободи» відкрили в обласному державному архіві 21 листопада. У експозиції представлені документи та матеріали, присвячені подіям Помаранчевої революції та Революції Гідності. Спогадами про Героїв Небесної Сотні поділилися їхні рідні, які завітали на відкриття виставки. А діти – ровесники Помаранчевої Революції, розповіли про своє бачення майбутнього України.

Іграшки з дерева, кераміки, текстилю, паперу та природних матеріалів, створені дітьми з різних куточків України, до 1 грудня можна оглянути у Тернопільській школі народних ремесел. 19 листопада тут відкрили виставку-конкурс «Українська традиційна народна іграшка руками дитини» і нагородили учасників та переможців.

Великоформатні роботи, на яких зафіксований результат переусвідомлення часу й творчі пошуки п’ятьох закарпатських митців, до 4 грудня можна оглянути на виставці «Пікнік на узбіччі» у тернопільській галереї «Бункермуз».

Легкі, ніжні, сповнені світла і  тепла пейзажі та натюрморти, створені художницею з Кременця Богданою Гуменюк, до кінця листопада можна оглянути в Тернопільському обласному художньому музеї. Це перша персональна виставка мисткині у Тернополі.

Підсвічники, тарелі, глечики, куманці та інші керамічні вироби представив на своїй персональній виставці «Мій погляд» гончар із Київщини Володимир Довган. До 13 грудні її можна оглянути у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї.

Богдан Федорів не лише передає свої знання учням, а й укладає і видає колективні каталоги їхніх творів.

Василь Кадар, Володимир Ульянов, Олексій Динник, Руслан Тремба, Тарас Табака добре знають одне одного, ба більше, — їх єднає шлях фрілансера, вільного художника на фоні ангажованих структур. За плечима митців непростий шлях самоутверджень та суперечностей з минулим, випадкових заробітків, ремісництва та виконавчих зобов'язань. 14 листопада у тернопільській галереї «Бункермуз» о 19.00 відбудеться відкриття їх спільної виставки «Пікнік на узбіччі».

keyboard_arrow_up