82 тернополянина уже одужали після COVID-19. Скільки ще хворих в лікарнях міста?

82 тернополянина уже одужали після COVID-19. Скільки ще хворих в лікарнях міста?

Оперативні дані Тернопільського міського штабу станом на 10:00 27 травня.

Загалом у лікарнях Тернополя – 6 хворих на COVID-19, повідомляє Тернопільський штаб боротьби з коронавірусом.

У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги станом на 10 годину 27 травня перебуває 6 хворих на коронавірус. 3 з них – тернополяни. Ще 3 людей у лікарні - із підозрою на COVID-19. Стан пацієнтів -середньої важкості. Підключених до апарату ШВЛ – немає.

У Тернопільській міській дитячій лікарні станом на 10 годину 27 травня пацієнтів з підтвердженим COVID-19 – немає. 2 пацієнтів у лікарні з підозрою на коронавірус. Стан пацієнтів – близький до задовільного, підключених до апаратів ШВЛ немає.

Станом на 10 годину 27 травня в Тернопільській міській лікарні №3 на обсервації перебуває 2 тернополян.

Загалом у Тернополі від початку епідемії коронавірусу підтвердили COVID-19 у 100 людей. 82 тернополян одужало.

В області за попередню добу видужало 17 осіб, в тому числі 7 медиків, повідомляє обласний Лабораторний центр.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 Домашні смаколики та авторські прикраси: у Збаражі збирають кошти на старлінки і генератори для військових photo_camera 17:30 Встановлять меморіальну таблицю полеглому захиснику Роману Чудику 16:45 У парку «Здоров’я» облаштовують основу під покриття на новому інклюзивному майданчику photo_camera 15:52 На Циганці потонула 15-річна дівчина: що відомо (оновлюється) play_circle_filled Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 15:15 Звільнений з полону військовий з Тернополя отримає 50 тисяч гривень 14:40 У Бережанській громаді зупинили автопоїзд із деревиною з підробленими документами 14:21 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 24 червня) 14:10 В аваріях на Тернопільщині травмувалися троє людей 13:45 Нову підозру отримав вже колишній головний архітектор Тернополя (оновлене) 13:20 39 полеглих захисників з Тернопільщини стали почесними громадянами області посмертно 12:50 ТОП-7 питань про шкільну реформу: екстернат, 12 років навчання і чи всіх візьмуть до обраних ліцеїв 12:45 Хотів купити талони на пальне, але втратив гроші: мешканець Тернопільщини став жертвою шахраїв 12:11 У Тернополі чоловік попросив телефон «подзвонити» й утік із ним 11:31 Петро Васько — новий депутат Тернопільської обласної ради 10:55 Десятьох учасників наркобізнесу викрили на Тернопільщині. Що відомо? 10:38 87 гривень за куб води і стоків — затвердили новий тариф у Тернополі 10:35 На дамбі Тернопільського ставу зріжуть вісім каштанів. Чому? 10:10 На Тернопільщині вже задекларували 365 одиниць зброї. Як її узаконити? 09:22 На Злуки через пожежу евакуювали 20 людей: у квартирі, яка горіла, була 10-річна дитина play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up