Причину травмувань наразі з’ясовують працівники поліції.
За останню добу трішки побільшало викликів до ковідних пацієнтів. Найбільше, як завжди, було викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на побутові травмування, різні нещасні випадки та ДТП.
1 червня о 21.23 бригада швидкої виїжджала на вул. Козацьку в Тернополі, до 10-пацієнта.
— Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, множинними гематомами голови й очей юного пацієнта, після оперативно наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню, — повідомляє генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайло Джус.
Причину травмувань наразі з’ясовують працівники поліції.
Загалом за 1 червня медики швидкої по Тернопільській області обслужили 313 викликів до пацієнтів, здійснили 110 госпіталізації; з них по Тернополю обслужено 128 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 29 пацієнтів.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 19 від 7 травня 2025
Читати номер