Павло Посохов
555111
Павло Посохов - Всі Статті (29)

У Тернополі готують школи до початку навчального року та планують, що діти сядуть за парти вже в серпні. 

Улітку як дорослі, так і малі проводять багато часу надворі. У фавориті тернополян стають і спортивні майданчики. Нерідко в соцмережах натрапляємо на негативні коментарі щодо їхнього стану. Тому вирішили і самі перевірити, наскільки вони є безпечними чи небезпечними. Загалом журналіст відвідав 8 майданчиків. Кожному з них поставимо бали до 5. 

У суботу, 25 червня, у Великих Гаях футбольні майстри зіграють благодійний поєдинок

Волога підлога, мила або немає, або щось, що лише його нагадує. Інколи без можливості зачинитися або і зовсім без дверей. «20 хвилин» перевірили, у якому стані громадські вбиральні у парках Тернополя

У Чорткові продовжують приходити до тями після ворожого ракетного обстрілу. Людям, які отримали поранення, обіцяють виплатити фінансову допомогу у розмірі 10 000. Цікаво, що кількість потерпілих, відколи з'явилося повідомлення, зросла. З цим це пов'язано? Розбираємось.

Міжнародне економічне співробітництво – це важлива складова для побудови економіки будь-якої країни. Зараз, в умовах повномасштабної війни, для України питання експорту та імпорту набувають ще більш важливого значення. «20 хвилин дізналися» з якими країнами торгували підприємці Тернопільщини у минулому році та як змінюється ситуація з міжнародною торгівлею у 2022-му.

Він загинув кілька днів тому у Запорізькій області. У Тернополі прощалися з бійцем та проводжали у останній путь рідні, товариші по службі, друзі та знайомі.

У Тернополі перебуває з візитом Предстоятель Православної Церкви України митрополит Київський і всієї України Блаженніший Епіфаній.

«20 хвилин» дізналися, які зараз є пропозиції щодо оренди приватних будинків неподалік від обласного центру. Скільки вони коштують та що за ці гроші пропонується

18 та 19 червня у Тернополі мав перебувати з візитом Предстоятель Православної Церкви України митрополит Київський і всієї України Блаженніший Епіфаній.  Що саме планує відвідати та з ким поспілкуватися, ми розповідаємо.

keyboard_arrow_up