Івану Матюку, який впав з шостого поверху, потрібні кошти на операцію

Івану Матюку, який впав з шостого поверху, потрібні кошти на операцію

21-річний Іван Матюк з села Зеблози Кременецького району впав у шахту ліфта з висоти 6-ого поверху. Нещасний випадок трапився ввечері 9 березня. Івану потрібна термінова операція, проте в рідних коштів немає. Тому просять допомогти. 

- Син з друзями чомусь пішли на ту будову. Він каже, що не хотів йти, але вони його кликали, - каже мама Івана пані Світлана. - Як він впав - не памʼятає. Це диво, що він залишився живим після падіння з шостого поверху. Йому в кременецькій лікарні видалили селезінку, зшивали печінку, легені та кишечник. 

Зараз хлопець лежить в тернопільській обласній лікарні у травматології. Його стан уже стабільний, проте необхідна операція на нозі. 

- З ним в лікарні моя сестра, бо я не можу ходити, шість років тому потрапила в аварію,   - продовжує жінка. - Тепер ледь ходжу з двома милицями. Скільки точно коштує операція, не знаю. Спочатку казали, що 20 тисяч гривень, потім - 30.  Але у нашої сімʼї таких коштів немає. Тому прошу у всіх, хто може допомогти. Ми вже витратили багато коштів на лікування Івана і я дуже вдячна тим, хто вже нам допоміг. 

Довідка

Телефон до мами Івана Матюка - 097-639-64-92, пані Світлана. Кошти на лікування можна перераховувати на номер карти "Райффайзен банк Аваль" 4188 3730 2758 9511 на ім'я батька хлопця - Матюк Леонід Степанович.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (12)
  • Пустило
    У державних лікарнях всі оперативні втручання безкоштовні.Якщо з вас вимагають кошти-це однозначно ХАБАР.
    David Starr reply Пустило
    Який зміст хірургу робити операції за державних декілька тисяч в місяць? Плюс дорогі імпортні ліки, плюс інші лікарі та медперсонал. Безкоштовної медицини не було, нема і не буде, бо це непотрібно перш за все самому пацієнту.
    Пустило reply David Starr
    Вірно,змісту немає.Але є священний обов"язок та кримінальна відповідальність за ненадання  медичної допомоги хворому.
    Діонісій reply Пустило
    да при чім тут те, Ви колись пане Пустило лікувались в лікарні ? бажаю Вам не хворіти, а сталась от така біда, за якої ситуації вона сталась , то інше. хто зможе - допомежо. хлоп дурний був, да от так сталось. біда бідою. в наших лікарнях можна безкоштовно померти, а решта всі знають як.
    Пустило reply Діонісій
    Поясніть мені несвідомому,пане Діонісій,що входить у поняття-коштує операція.30 тис.гривень щось багатенько на розхідні матеріали,а на рахунок допомогти у біді я не проти.
    Пустило reply Діонісій
    Поясніть мені несвідомому,пане Діонісій,що входить у поняття-коштує операція.30 тис.гривень щось багатенько на розхідні матеріали,а на рахунок допомогти у біді я не проти.
    Пустило reply Діонісій
    Поясніть мені несвідомому,пане Діонісій,що входить у поняття-коштує операція.30 тис.гривень щось багатенько на розхідні матеріали,а на рахунок допомогти у біді я не проти.
    Діонісій reply Пустило
    пане Пустило, я думаю, після третього однакового повідомлення Вас вже поПустило? :) не ображайтесь, ну от так є. всі прекрасно знають, що в нас медицина безкоштовна, в реалії, умовно безкоштовна, чому кожен херург, анестезіолог і всяка така мерзота (за тих говорю, хто просе грошики, даже не просе, а вимагає), вони зроблять, але за рідних, стрьомно, в нас так є. а чому операція коштує гроші такі ? то мабуть питаня не до мене, а для прокуратури, хоч то не змінить нічого.

    а батькам зараз доказувати немає що, вони думають, як врятувати дитину. всіми можливими і не можливими варіантами.
    Пустило reply Діонісій
    1.Робиш помилку в тексті(або декілька одинакових повідомлень) 2.Люди радіють,що вони розумніші за тебе і забувають,що їх життя гавно.3.Посміхаєшся.
    Діонісій reply Пустило
    вже не попусте..
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Спека до +35 та без дощів: прогноз погоди на Тернопільщині на найближчі дні 21:00 За два місяці поліція виявила десятки порушень серед водіїв електросамокатів 20:00 «Молодь має жити, а ми повоюємо»: історія мінометника Сергія Лесика, який повернувся «На щиті» photo_camera 19:00 Прокуратура через суд вимагає стягнути із забудовника у Петрикові понад 3,6 мільйона Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 Домашні смаколики та авторські прикраси: у Збаражі збирають кошти на старлінки і генератори для військових photo_camera 17:30 Встановлять меморіальну таблицю полеглому захиснику Роману Чудику 16:45 У парку «Здоров’я» облаштовують основу під покриття на новому інклюзивному майданчику photo_camera 15:52 На Циганці потонула 15-річна дівчина: що відомо play_circle_filled 15:15 Звільнений з полону військовий з Тернополя отримає 50 тисяч гривень 14:40 У Бережанській громаді зупинили автопоїзд із деревиною з підробленими документами 14:21 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 24 червня) 14:10 В аваріях на Тернопільщині травмувалися троє людей 13:45 Нову підозру отримав вже колишній головний архітектор Тернополя (оновлене) 13:20 39 полеглих захисників з Тернопільщини стали почесними громадянами області посмертно 12:50 ТОП-7 питань про шкільну реформу: екстернат, 12 років навчання і чи всіх візьмуть до обраних ліцеїв 12:45 Хотів купити талони на пальне, але втратив гроші: мешканець Тернопільщини став жертвою шахраїв 12:11 У Тернополі чоловік попросив телефон «подзвонити» й утік із ним 11:31 Петро Васько — новий депутат Тернопільської обласної ради 10:55 Десятьох учасників наркобізнесу викрили на Тернопільщині. Що відомо?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up