З 25 жовтня у Тернополі переселенці зможуть подати заявку на житло: як це зробити

Потрібно
0 грн
Зібрано
0 грн
check Перевірено редакцією
З 25 жовтня у Тернополі переселенці зможуть подати заявку на житло: як це зробити

Переселенці зможуть отримати житлове приміщення з тернопільського фонду житла для тимчасового проживання.

З 25 жовтня внутрішньо переміщені особи, які перебувають на території Тернопільської міської громади, можуть стати на облік громадян, що потребують житла для тимчасового проживання.

Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

Внутрішньо переміщена особа повинна звернутись у Центр надання адміністративних послуг у Тернополі та подати заяву встановленого зразка.

Відео дня

До заяви додаються:

  • документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України;
  • довідка внутрішньо переміщеної особи про взяття на облік в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб та відповідні довідки членів сім’ї (за наявності);
  • документи, виданих органами державної реєстрації актів цивільного стану або судом, що підтверджують родинні відносини заявника та всіх членів його сім’ї (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, посвідчення опікуна або піклувальника тощо);
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • документи, що підтверджують підстави пріоритетності в наданні внутрішньо переміщеним особам житлових приміщень із фонду. Факт знищення або пошкодження житла, яке призвело до неможливості його використання за призначенням, підтверджується особистою заявою заявника та членів його сім’ї.

Оригінали документів пред’являються заявником в ЦНАП та після сканування адміністратором ЦНАПу заявникові повертають оригінали документів.

Така послуга є безкоштовною.

Заявникові усно повідомлять про взяття на облік, або, у разі відмови, повинні надати мотивовану письмову відмову, яку заявник отримує особисто у ЦНАПі.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Тернополі з’являться будиночки блочного типу для проживання людей, які були вимушені покинути свій дім через воєнні дії.

Довідка

Документи для взяття на облік можна подати у ЦНАП за адресою: вул. Василя Костянтина Острозького, 6)

Телефон: 0352 404 194

Перелік необхідних документів: Інформаційна картка

 Читайте також:

Переселенці можуть подати повторну заяву на виплати до 1 грудня: як це зробити

На Тернопільщині відкриють ще один гуртожиток для переселенців

У Тернополі побудують житло для вимушено переміщених осіб

Допомога
* не обов’язково

Безпечна миттєва оплата через LiqPay від ПриватБанк картами Visa або MasterCard

* Комісія з платежів через LiqPay власників карт Visa та MasterCard 0%
icon-pay
Допомога
Сума переказу:
check_circle Дякуємо, за переказ коштів!
Допоможіть поширити інформацію, долучіть друзів до допомоги
Потрібно
0 грн
Зібрано
0 грн
check Перевірено редакцією
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Батарейки, молочні зуби та лампочки: лікарі розповіли що найчастіше ковтають діти photo_camera 20:00 Як змінювався ЦУМ: від будівництва до сьогодення. Відтворили фото з одного ракурсу photo_camera 19:00 Редакція «20 хвилин Тернопіль» створить інноваційний продукт для локальних брендів 18:10 Університет третього віку в Тернополі: як потрапити та які спеціальності є Від читача 21:01 Брифінг на тему: "Жінки опановують «чоловічі» професії завдяки Службі зайнятості" 17:20 «На щиті» повертаються Герої з Тернопільщини Іван Кулька, Петро Іванців, Ігор Римар та Андрій Яніцький 16:50 На посту в Підволочиську зупинили авто з вибухівкою та гранатометом: чоловік назвав це «трофеями з фронту» 16:10 На Шопена і Татарській тепер двосторонній рух: розказуємо, як їхати 15:40 Не публікуйте фото з місць влучань, відео та номери ворожих БпЛА та ракет 15:10 На Бандери 17-річна тернополянка потрапила під колеса авто 14:33 Опалювальний сезон розпочали у Чортківській громаді 14:00 На Грушевського починають облаштування безбар’єрного простору та замінять аварійні дерева play_circle_filled photo_camera 13:30 «Я ледь стримувала сльози»: вчителька з Тернополя розповіла про нагородження Global Teacher Prize Ukraine 13:00 Посадовців комунального підприємства обвинувачують у розтраті бюджетних коштів 12:37 Які школи в Тернополі та області ввійшли в рейтинг найкращих для сфери ІТ 11:35 У Тернополі діє Центр ментального здоров’я «Повернення» photo_camera 11:17 За вихідні патрульні виявили сімох пʼяних водіїв 10:50 На вулиці Торговиця працює Центр первинної медичної допомоги 10:10 Затвердили мережу закладів позашкільної освіти Тернополя у сфері культури 09:30 Зростання ГРВІ та перші щеплення від грипу: результати епідмоніторингу на Тернопільщині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up