Петарди біля ялинки, пішоходи на дорогах, незимова погода перед Новим роком, - ці та інші проблеми схвилювали тернополян останнім часом. Своїми думками вони поділилися з "20 хвилин".
Катерина Вихрій (27 р.), тернополянка:
- Вражає байдужість тернополян та “сліпість” правоохоронців. Я з дітьми та чоловіком ходила на відкриття ялинки. Це був просто якийсь жах, петарди гатили звідусіль, під ногами багато розбитого скла від пляшок. Бачила молодиків на підпитку. Мені за дітей було страшно. В той час правоохоронці ходили по площі наче вільні відвідувачі.
Ольга Пелешок, (29 р), студентка-аспірантка:
- Схвилювала це кількість наїздів на пішоходів. Останнім часом на Тернопільщині почастішали такі аварії. І дуже часто в аварійній ситуації винен не водій, а саме пішохід. Думаю, що поліцейські повинні частіше бути на нерегульованих переходах та попереджати пішоходів про порушення. Потрібно вживати якихось заходів.
Галина НЕСМАШНА (51 р.), психолог:
- Була нещодавно на 12-х всеукраїнських педагогічних читаннях з гуманної педагогіки. І там мене вразила велика кількість учасників. Це для мене є знаком того, що ідеї та цінності гуманної педагогіки є затребуваними педагогічною громадою. По-друге, вразив високий професійний рівень спікерів та ведучихмайстер-класів. А ще цікаво було слухати досвід організації альтернативних шкіл.
Антон Марчевський ( р.), помічник міського голови Тернополя:
- Схвилювали наслідки запровадження безвізу: люди ще більш масово почали виїжджати за кордон, працювати немає кому, гривня знецінюється. А шлях вирішення проблеми - підвищення культури і якості виробництва і надання послуг. Таким чином рівень довіри до українського продукту зросте, а це означатиме зростання об'єму оборотних коштів, що дозволить підняти з/п на підприємствах і зменшити відтік кадрів за кордон
Назаренко Андрій, ( 36 р), голова фонду "Майбутнє сиріт"
- Оскільки я займаюся благодійністю, то мене хвилюють питання, пов'язані з нею. Уряд прийняв державну програму деінституціалізації на 2018-2026 роки, щоб покращити надання соціальних послуг для дітей-сиріт та дітей, які виховуються в інтернатах України. Але адміністрація інтернатів негативно налаштована на ці процеси і нам доведеться переконувати всю пострадянську систему рухатися в напрямку змін заради дітей, а не інтернатів. Кожна дитина має право на зростання у родинному колі. Досить підгодовувати інтернати, краще думати про дітей і їх добробут.
Діана СЕМАК (22 р), маркетолог:
- Мене дратує ця «зимова» погода. Чергування зими і весни — тиждень через тиждень. А ще натовп людей у магазинах та ринках. Хочеться перечекати цей ажіотаж "покупок" дома. А поки що потрібно скласти список завдань чи то бажань на 2018 рік і план за яким їх втілити у життя.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 17 від 23 квітня 2025
Читати номер