Негатив через громадський транспорт, ріст цін на продукти та проїзд, - ці та інші проблеми схвилювали тернополян останнім часом. Своїми думками вони поділилися з "20 хвилин".
Руслан САВЧИШИН, підприємець:
- Хоча я не користуюся громадським транспортом, але мені дуже непокоїть ситуація з пластиковими картками тернополянина, які у січні запровадили в Тернополі для оплати за проїзд. Через невірне інформування населення, неправильну роботу техніки, спротив водіїв та й самих пасажирів тощо, серед людей назбиралося чимало негативу. Мені не подобається, що у соцмережах тернополяни помітно схвильовані, «тролять» один одного, агресивні.
Марія Купер (19 р.), студентка:
– Несподівано для себе я стала королевою цьогорічного «Віденського балу». На такому заході була вперше. Вразила сама атмосфера – романтична музика у виконанні Галицького муніципального камерного оркестру, вишукані вечірні сукні дам, чоловіки у смокінгах. Я займаюсь бальними танцями, тож мала чудову нагоду показати те, чого навчилася. І результат був просто вражаючим – корона та подарунки від організаторів балу.
Віталій Левицький (38 р.), науковець:
- Наша держава, відмовилася від регулювання цін на продукти харчування, як наслідок - ціни на продукти суттєво зросли. Сьогодні елементарний споживчий кошик коштує чималі гроші. Разом з тим, урядовці чомусь не відмовились від регулювання цін на алкоголь. Як результат - понад 50% алкогольної продукції знаходиться в тіні. А кнайпи та «наливайки» заполонили місто, і люди травляться дешевим фальсифікатом.
Cвітлана Гліган, (34 р.), психолог:
– Я задоволена тим, що долучилась до благодійного проекту «Віра, Надія, Любов» – школи краси та внутрішньої гармонії для дівчат-підлітків зі зниженим слухом. Вже на першому занятті я зрозуміла, що це дуже хороші і світлі дівчатка. Вони мають світлі мрії та прагнення. Впевнена, що ми не лише з користю проведемо час, а і подаруємо дівчаткам море позитивних емоцій від теплого душевного спілкування.
Юлія Савчук, (22 р.), студентка
- Дуже раділа, коли почула про збільшення стипендії. Думала, нарешті, не буду брати у батьків грошей, спробую стати самостійною. Та не довго музика звучала. Адже оплату за гуртожиток підняли, бо ж стипендії тепер більші! Їздити додому в село також стало дорожче аж на 10 грн. Тепер ніби на роздоріжжі: щотижня привозити мамині смаколики дорогувато, і в місті вижити на одну стипендію неможливо. І як з такими умовами станеш дорослою?
Іван ФОРИСЬ (22 р.), студент:
- В Україні зростання цін можна прив'язати падіння гривні, до інфляції і загалом нестабільного становища в державі. А от від чого ростуть ціни на продукти харчування в Німеччині? Та і не тільки продукти, а й студентський квиток, товари та послуги, подорожчали в середньому на 8-10%. Для студента з України, який вчиться за кордоном, це помітно відображається на гаманці.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 11 від 12 березня 2025
Читати номер