Мамина школа

Дитина активно росте, її кістки і м'язи розвиваються, невелике відхилення може швидко стати причиною стійкої деформації і важких наслідків. Зберігайте поради ортопеда – школярам.

На Тернопільщині продовжують діяти віялові відключення електроенергії. Причина – економія, адже значна частина електричної інфраструктури України пошкоджена внаслідок ракетних ударів. Як навчальні та дошкільні заклади Тернополя справляються з відключеннями і чи впливає це на розклад уроків та заняття? Нашим журналістам розповіли керівники садочків та шкіл.

Через масові ракетні обстріли країною-терориста, школярі та вихованці дитячих садків Тернопільщини майже щодня по годині, а то і більше перебувають у сховищах.  Що роблять педагоги у разі вимкнення світла та водопостачання та чи можуть батьки забрати дітей під час повітряної тривоги – ми дізнавалися. 

Довгоочікувані тижневі канікули для тернопільських школярів добігають кінця. Тож діти мають продовжити освітній процес.  Та чи повернуться учні у школи або ж перейдуть на дистанційне навчання? Коли стартуватиме опалювальний період у закладах освіти міста та області – ми дізнавалися. 

Менше цукру, солі, жирів та субпродуктів – від початку року в українських школах запровадили оновлене меню для учнів. Головна умова – харчування повинно бути правильним та поживним.  Чи дотримуються рекомендацій у школах Тернополя і чим годують учнів – ми дізнавалися.   

Медики радять в осінній період приділити максимальну увагу, аби зміцнити імунітет дитини перед зимою. Що потрібно виконувати і чого не варто робити? Читайте в матеріалі.

Більшість навчальних закладів Тернопільщини вранці, 10 жовтня, не розпочали навчальний процес через повітряну тривогу та масовані ракетні удари по Україні. Якщо можливі повторні атаки зі сторони росії, як діятимуть місцеві школи й дитсадки, аби не наражати дітей на небезпеку? Чи є вже конкретні рішення – читайте далі.

Замість повноцінної вечері з котлетою – холодні макарони із сиром. Батьки учнів Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи нарікають на недотримання меню у навчальному закладі.  Вони обурені і вимагають пояснень від керівництва, адже вважають це знущанням над дітьми, враховуючи їх вади. Чому відбулася заміна страв і хто відповідатиме за недотримання правил харчування – ми розібралися. 

У Тернополі затвердили мережу освітніх закладів міста на 2022-2023 навчальний рік.

Стартував новий навчальний рік. Попри те, що дехто досі не звик до школи «офлайн», чимало тернополян замислюються, куди віддати свою дитину після уроків та як організувати їй цікаве й корисне дозвілля. Які безкоштовні заняття, секції й гуртки діють у Тернополі та куди ви можете записати сина чи доньку вже нині – розповідаємо у матеріалі.

keyboard_arrow_up