Мамина школа

У Тернополі затвердили мережу освітніх закладів міста на 2022-2023 навчальний рік.

Стартував новий навчальний рік. Попри те, що дехто досі не звик до школи «офлайн», чимало тернополян замислюються, куди віддати свою дитину після уроків та як організувати їй цікаве й корисне дозвілля. Які безкоштовні заняття, секції й гуртки діють у Тернополі та куди ви можете записати сина чи доньку вже нині – розповідаємо у матеріалі.

У нашому місті організували спеціальну школу для матусь «profi.МАМА». Перші заняття розпочнуться у жовтні, а поки триває набір учениць. Школа призначена для жінок, які щойно стали мамами, а також для тих, хто на крайніх термінах вагітності і готується до пологів. Як проходитиме навчання та як до нього долучитись? Які корисні знання зможуть отримати новоспечені матусі – читайте у матеріалі.

У благодійному фонді «Карітас» триває щорічна акція «Шкільний Портфелик», в рамках якої учні Тернопільщини мають змогу отримати канцелярію та сумку для школи. 

Обов'язково приготуйте вівсяні батончики за цим рецептом. Вони чудово тамують голод, а ще їх зручно брати із собою в дорогу, на роботу або в укриття як дорослим, так і дітям.

Поліція надала рекомендації, що має бути у тривожній валізці учня. Чому батьки незадоволені переліком? Наліпки на одяг, браслети, беджі, магніти чи значки: що ви брали для своїх дітей для ідентифікації? Пишіть у коментарях за і проти.

До початку навчання лишаються лічені дні, а у багатьох школах лише проводять батьківські збори та вирішують, у якому режимі навчатимуться діти. Тож багато тернополян купуватимуть усе необхідне до навчання дітей за кілька днів до школи. Журналісти «20 хвилин» дізналися, скільки потрібно грошей, щоб зібрати дитину. Як змінилися ціни за рік? Про це у матеріалі!

У Тернополі готують школи до роботи в офлайн режимі. Головна умова – наявні укриття з каналізацією, вентиляцією та місцями для розміщення. Комісія вже розпочала перевірку. У школах побували і ми.

Переселенці мають право на безкоштовну медичну допомогу навіть після переїзду в іншу область внаслідок російської агресії. Незалежно від того, де укладена декларацію. Так, від початку повномасштабного вторгнення до медичних установ Тернополя вже звернулись 2134 переселенця з метою отримати фахову допомогу лікарів, повідомляє директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Микола Медвідь.

У Тернополі запрацювала перша школа батьківства «Татоhub». Це вільний простір, усі активності якого спрямовані на поліпшення порозуміння між татами та дітьми. За допомогою тренінгів, різноманітних заходів татусі зможуть краще пізнати свою малечу і якісно провести час.

keyboard_arrow_up