Мамина школа

Успішні люди – це ті, котрі в дитинстві мали дуже добрі стосунки з мамою. Глибока дитяча образа на маму призводить у дорослому житті до уникання близьких стосунків, розвитку узалежнень, пасивності, безініціативності та покірності чужій волі.

Від місяця до півроку триває адаптація до дитячого садочка у малечі 2,5-3 років. Батькам важливо знати особливості цього процесу, аби полегшити, а не ускладнити його для своєї дитини.

Унікальна подія для тернопільських дівчат, жінок, матусь, дружин – Fest Best Mama відбудеться 1 жовтня 2017 року в Concert Hall «Подоляни» (за адресою: вул. Текстильна, 28ч).  Початок о 10.00. Це перший у Тернополі фестиваль для жінок і заради жінок. Даний захід має на меті донести до жінок Тернополя, що сім’я, діти, чоловік, особистий ріст – це ті напрямки, які важливо розвивати. Важливо розуміти істинні життєві цінності заради збереження душевної рівноваги жінки.

 24 березня в прес-центрі Українського дому "Перемога" відбудеться лекція кандидата психологічних наук, фахівця із проблем обдарованих дітей Людмили Мерви.

Кажуть, кожні батьки хочуть виховати зі своєї дитини нового Моцарта. Однак, зазвичай, достатніх знань, щоб добитися свого, вони не мають. Про особливості вроджених здібностей ми розпитали професора психології ТНПУ Марину Орап.  

Найтиповіша помилка - казати: “Тобі там буде дуже добре!”. А дитина приходить в садочок і розуміє, що там є завдання, обов'язки, режим. І відчуває, що її обманули.

Ми продовжуємо цикл статей із рубрики "Мамина школа". Цього разу майстер Оксана Гук розповість про те, як новоспечені татусі можуть легко і без зайвих витрати часу та коштів підготувати цікавий подарунок для своїх коханих дружин.

Приготувати гарний подарунок для вашої малечі ви завжди можете власноруч. Витрати невеликі і радощів від такого сюрпризу - море. Пропонуємо вашій увазі один із найпростіших варіантів - пінгвін із повітряних кульок.

Поради для татів і мамів, коментарі лікарів, психологів та багатодітних матерів невдовзі зможете переглядати на нашому сайті. Ми розпочинаємо новий відеопроект «Мамина школа».

keyboard_arrow_up