Мамина школа

Медики радять в осінній період приділити максимальну увагу, аби зміцнити імунітет дитини перед зимою. Що потрібно виконувати і чого не варто робити? Читайте в матеріалі.

Вагітні в Україні тепер самі вирішуватимуть, коли їм піти у декретну відпустку. Так, 26 липня президент України підписав ухвалений законопроект №9271.

У соціальних мережах обговорюють рішення виконкому Тернопільської міської ради щодо безкоштовного харчування для дітей захисників. Деякі тернополяни переконують нас, користуватися пільгою непросто, адже постійно треба поновлювати документи в навчальний заклад. А це чергова незручність для тих, хто воює. Тому вони змушені відмовитися від безкоштовного харчування. Аби розібратися у ситуації, ми звернулися за роз'ясненнями.  

Ви захищали або захищаєте Україну від ворога? Тоді ваші діти мають повне право на безоплатне харчування в школі, садочку та коледжі. Пільга стосується всіх військових, а не лише тих, хто перебуває чи перебував в гарячих точках. Як отримати пільгу та які документи необхідно підготувати – нам роз’яснили в управлінні освіти. Здійснено за підтримки Асоціації «Незалежні регіональні видавці України» у рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Напередодні річниці широкомасштабної війни в Україні, в деяких регіонах заклади освіти переводять на дистанційне навчання. Чи очікувати на зміни в навчальному процесі школярам Тернополя та області – ми поцікавилися у керівників управління освіти.

В умовах денного стаціонару пацієнт може отримувати лікувальні процедури, діагностичні обстеження, консультації тощо. Як робота налагоджена в Тернополі – розповідаємо.  

Дитина активно росте, її кістки і м'язи розвиваються, невелике відхилення може швидко стати причиною стійкої деформації і важких наслідків. Зберігайте поради ортопеда – школярам.

На Тернопільщині продовжують діяти віялові відключення електроенергії. Причина – економія, адже значна частина електричної інфраструктури України пошкоджена внаслідок ракетних ударів. Як навчальні та дошкільні заклади Тернополя справляються з відключеннями і чи впливає це на розклад уроків та заняття? Нашим журналістам розповіли керівники садочків та шкіл.

Через масові ракетні обстріли країною-терориста, школярі та вихованці дитячих садків Тернопільщини майже щодня по годині, а то і більше перебувають у сховищах.  Що роблять педагоги у разі вимкнення світла та водопостачання та чи можуть батьки забрати дітей під час повітряної тривоги – ми дізнавалися. 

Довгоочікувані тижневі канікули для тернопільських школярів добігають кінця. Тож діти мають продовжити освітній процес.  Та чи повернуться учні у школи або ж перейдуть на дистанційне навчання? Коли стартуватиме опалювальний період у закладах освіти міста та області – ми дізнавалися. 

keyboard_arrow_up