Незаконний гральний бізнес, АЗС і вирубка лісів – ці та інші правопорушення перебувають під постійним контролем управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області.
На виконання вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» під час проведення заходів правоохоронці Тернопільщини викрили та припинили діяльність семи гральних закладів на території міста.
За словами Віталія Кравчука, заступника начальника управління стратегічних розслідувань області, в даних установах надавались послуги у сфері грального бізнесу. Відвідувачі оплачували вказану вказану суму, через мережу «Інтернет» приєднувалися до електронних (віртуальних) казино та грали з метою отримання прибутку.
У ході спецоперацій оперативники ГУНП в Тернопільській області вилучили 67 одиниць обладнання для надання послуг в сфері грального бізнесу. Відкрито три кримінальних провадження згідно статті 203-2 ККУ – Зайняття гральним бізнесом.
Читайте також: Як працювали та скільки заробляли гральні зали у Тернополі. Ексклюзив "20 хвилин"
У Тернополі демонтували десятки рекламних конструкцій грального бізнесу.
Нагадаємо, Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2019 року, Національна поліція та Державна фіскальна служба отримали завдання вжити заходів для припинення функціонування розповсюджувачів лотерей, які діють незаконно.
Журналіст «20 хвилин» перевірив, чи дійсно гральні заклади у Тернополі припинили свою роботу.
Що з цього вийшло читайте тут "Хто встиг, той виніс сам усе, іншим помогла поліція": працівниця ігрового закладу розповіла про закриття. Ексклюзив.
Читайте також: В Україні не буде гральних автоматів під виглядом лотерей (оновлене)
Співробітники УСР спільно з працівникам Державної податкової служби та Державної фіскальної служби в Тернопільській області у взаємодії з територіальними представниками Нафтогазової асоціації перевірили 46 об’єктів (АЗС), які можуть бути потенційними правопорушниками.
За результатами проведених заходів стосовно 3 суб’єктів господарювання працівники податкової служби склали протоколи за частиною 1 статті 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності без державної реєстрації, як суб’єкта господарювання, або без одержання ліцензії). Вилучено близько 20 тонн дизпалива та обладнання на суму 750 тисяч гривень.
Під постійним контролем силовиків перебуває нелегальний обіг деревини, а саме – незаконна вирубка та реалізація лісів, а також виготовлення та продаж фальсифікованої алкогольної продукції.
Читайте також: На Тернопільщині чоловік незаконно вирубував дерева для власних потреб.
Санкція статті 246 ККУ частина 1 - незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу передбачає штраф від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 38 від 20 вересня 2023
Читати номер
Євген Місюрак
Дуже цікава подача. І тема. https://www.youtube.com/watch?v=SSoObEcwiBc&feature=youtu.be
Nazarii Budz
Теодор Мармонтов reply Nazarii Budz
Тобто, там також від дози і стійкості залежить.
Nazarii Budz reply Nazarii Budz
Теодор Мармонтов reply Nazarii Budz
Nazarii Budz reply Nazarii Budz
Володя але ти не чемний. reply Nazarii Budz
Nem Nemezis
Nazarii Budz reply Nem Nemezis
Yuriy Hrytsyshyn reply Nem Nemezis
Андрій Вербіцький reply Nem Nemezis
Володя але ти не чемний. reply Nem Nemezis
Володя але ти не чемний. reply Nem Nemezis
Nem Nemezis reply Nem Nemezis
Володя але ти не чемний. reply Nem Nemezis
Yuriy Hrytsyshyn reply Nem Nemezis