– Дуже частими є випадки, коли кількість зареєстрованих осіб у службах, що надають комунальні послуги, є різна, – розповідає начальник управління соцзахисту міськради Володимир Сулима. – Адже тернополяни в заявах помилково вказують не зареєстрованих осіб, а тих, які фактично проживають за тією чи іншою адресою. У зв'язку з цим працівникам управління доводиться з'ясовувати ці питання і витрачати дуже багато часу: викликати людей, писати їм повідомлення про потребу уточнення інформації.
Заради уникнення труднощів для тих, хто подає заяви на оформлення субсидій у Тернополі служби, які надають послуги, мали звірити кількіть споживачів за адресами, пояснюють в управлінні соцзахисту.
– Бажано, щоб жителі міста, які подають заяви на оформлення субсидій, також самостійно перевірили ці дані. Тоді їхні заяви швидше розглянуть і субсидії призначать скоріше, – продовжує пан Сулима. Наголошую, що в заявах слід вказувати не тих, хто проживає за адресою, а тих, хто за нею офіційно зареєстрований і проживає. Якщо ж людина зареєстрована, але не проживає там – наприклад, перебуває за кордоном, то потрібна довідка з її фактичного місця проживання. Це можуть бути різні документи.
blockquote>Відео дняТакі довідки розглядатиме спеціальна комісія, рішення якої є підставою для перерахунку послуг надавачами, пояснює начальник управління.
Загалом, за словами пана Сулими, до опрацювання на призначення субсидій є понад 17640 заяв. З ниж розглянуто уже понад 11970, тобто 68,1%.
– Пік звернень уже минув, а припав він на травень, – каже начальник відділу з призначення субсидій вказаного управління Оксана Дендевич.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 18 від 30 квітня 2025
Читати номер
Але ж вдома вона чи він не сидить без копійки, WesternUnion рулить. І ті самі чоботи за 2000 грн всеодно купить.
А згадайте наших батьків, які сапали за мішок цукру і муки 1 га буряка!!! І не рахували, вигідно їм чи не вигідно. Це просто було потрібно для виживання. І саме ці мами-бабусі, які з дитинства виросли трудягами, саме вони зараз там тяжко працюють і утримують молодих здорових дітей та онуків. А ті не хочуть працювати, бо звикли до готового. Це неправильно і воно дасть свої результати.
Тіштесь та торжествуйте ви всіх перемогли всім заткнули рота ваше слово останнє
Ви всіх поставили на місце ви праві всі інші ні ви найкращий
Поки наші люди не перестануть бути пасивними і не стануть суспільно свідомими до того часу нам дійсно нічого не буде світит.
І тоді виходить: людина є, на неї сукупний дохід сімї ділиться, її доходи не сумуються (бо їх офіційно немає), а вона КРУТО заробляє і активно передає валюту додому.
Таким чином малюється картинка для відділу субсидій: дана сімя є бідною, малозабезпеченою і їй обовязково повинні нарахуватися субсидії!
ОСЬ ТАКА СПРАВЕДЛИВІСТЬ :-(
Маю декількох знайомих, які цілими сімями з дітьми закордоном, але приписані всі тут до батьків, які, ще не пенсіонери і працевлаштовані неофіційно або просто підробляють стихійно. Тобто ось така сімя взагалі доходів не має. А насправді "столи від депозитів в банках гнуться ."
А субсидії-то полагаються (рос.)
А Ваше побажання здійснилося навіть вже: я маю таку роботу, тільки в Тернополі, вдома, біля своєї сімї (і яке щастя спостерігати, як росте моя дитина). Моя висока зарплати вся офіційна, податки я плачу високі. Тепер платитиму ще й такі самі височезні комунальні послуги. Відповідно із високої зарплати буде лишатися значно менше (але на туалетний папір вистачить, не переживайте). А Ви, вихваляючись чудо-роботою в Іспанії, поспішайте подати на субсидії, бо ще, боронь Боже, гривню переплатите.
Але напишу: я погоджуюсь, що завдяки заробітчанам Зх Україна виглядає саме так, як зараз, без них тут було би просто чорно від біди і злиднів. А так ми живемо досить непогано: інтенсивно змінюємо одяг, місця відпочинку,техніку, автомобілі, квартири, ремонти... Економіка рухається.
Проте завжди є 2 боки медалі: моральна складова суспільства: діти виростають без належного виховання, не рідко з трагічними наслідками. Діти не цінують батьківської праці... вони просто вимагають від батьків певних благ: планшет, машину, квартиру... і взагалі, Ви для своєї родини вже не є тією людиною, біологічним родичем, Ви - "гаманець". Знаю випадок з родини, де дитина на запитання "де мама бере гроші?" відповідала "у дядька на базарі" (валютчика). Хіба це нормально? Таким дітям буде важко дати собі раду в житті тоді, коли ця Ваша допомога закінчиться.
А скільки сімей розпалося через розлуку заради заробітків!
- "позиції АТО обстріляли 100 разів"
- АТО (вдумайтесь в саме слово)
- мінські угоди (Кучма???? від укр. сторони????)
- субсидії
- ціни газ/електрика/комуналка (яка калорійність газу?)
- допомога МВФ
- до опалення не готові(купляєм в Росії)
- трудові книжки не потрібні
- люстрація (де статистика)
- вибори жовтневі
- ..........................................
вас привчають дивитись вузьконаправлено і зомбують по ТВ (вже остогидло слухати про підсумки АТО, немає реальних новин з фронту(цензура). вас використовують а ви цьго не бачите....
через якісь субсидії сваритесь......
Я прокоментувала речення із статті: "Якщо ж людина зареєстрована, але не проживає там – наприклад, перебуває за кордоном, то потрібна довідка з її фактичного місця проживання".
які не проживають, не будуть нараховуватися комунальні послуги, а також житлові субсидії