Протягом двох днів у "Березолі" триває свято "Ялинка міського голови". Свято влаштували для понад п’яти тисяч маленьких тернополян з малозабезпечених, багатодітних та соціально-незахищених родин, а також для дітей учасників АТО та переселенців.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 23 від 10 червня 2026
Читати номер