У Тернополі роблять плазмаферез

У Тернополі роблять плазмаферез
Вивести токсичні речовини з організму, отримати кваліфіковану медичну допомогу при гострих та хронічних отруєннях й інтоксикаціях можна віднедавна у приватній клініці еферентної терапії “Плазма”, що знаходиться на третьому поверсі лікарні швидкої допомоги. Крім того тут лікують від алергічних, неврологічних, автоімунних, шкірних захворювань, а також від хвороб нирок і печінки.
Передові методики – для всіх охочих Справа в тому, що в людському організмі щодня накопичується багато токсинів, з якими захисні системи організму часто не в змозі впоратитися, зазначає лікар. Через це виникають різні порушення функцій нирок, печінки, шлунково-кишкового тракту, ендокринної та серцево-судинної систем. Ці порушення поступово призводять до гострих та хронічних захворювань, часто — невиліковних. Позбутися цих хвороб, за словами Ростислава Левчука, можна завдяки еферентній терапії — лікувальним маніпуляціям, які звільняють організм від шкідливих речовин внутрішнього та зовнішнього походження. Раніше такі методики лікування були доступними лише для владної еліти. Організм очистять 2-3 процедури Крім того, у клініці проводять біорезонансну діагностику. Обстеження проходить в три етапи — списування інформації з органів і тканин, аналіз кожного органу, тестування й підбір фітопрепаратів. Повне обстеження тут коштує 90, а системне — 40 гривень. Також у клініці “Плазма” можна отримати всі види хірургічних та терапевтичних послуг — від інўєкції до операції. Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном 25-25-55, або за адресою вул. Шпитальна, 2, лікарня швидкої допомоги. До речі, одна процедура плазмаферезу у нашій клініці коштує 500 гривень, а це вдвічі дешевше, ніж у Києві, — каже пан Левчук. — Для очищення організму потрібно в середньому дві-три процедури, а в деяких випадках достатньо й однієї. Наша клініка компенсує те, чого не може дати державна медицина через свої обмежені фінансові можливості, — розповів директор Ростислав Левчук. — Ми перші в Тернополі проводимо детоксикацію організму на найсучаснішому апараті “Гемофенікс”, що очищає кров.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Anonymous
    Скажіть,будь-ласка,чи у вартість процедури плазмаферезу(500 грн.) входить вартість препаратів,вартість плазмофільтра і т.п.?Чи під час процедури використовується вена однієї руки?Ще хвилює питання стерильності.Плазмофільтри одноразові, розпаковуються при клієнтові?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Митрополит Епіфаній очолить святкове богослужіння у кафедральному храмі Тернополя 20:00 Купи тополиного пуху у Тернополі: чи викликає він алергію і чим небезпечний — роз’яснення медика 19:06 Влаштував погром у барі і побив директора, який приїхав заступитися за дружину. Як покарав хулігана суд? 18:05 «Був вірним Батьківщині»: на Донеччині загинув захисник Юрій Радомінський Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:03 Водій ТЦК скоїв смертельну ДТП на Чортківщині і в суді отримав умовно. Чому? 16:00 Дозволили провести невід'ємні поліпшення комунального майна у центрі міста: які приміщення у списку 15:00 Меморіальну таблицю на честь загиблого пластуна Андрія Буди відкрили у Тернополі 14:00 Через хворобу обірвалося життя учениці тернопільської школи №14 13:00 Безкоштовні табори для дітей на Тернопільщині: кого саме братимуть 12:05 Біля дитячого майданчика у Тернополі виявили підозрілий предмет: на місці працювали служби 11:00 Помер священник з Кременеччини Іван Мазурчук 10:00 Готуємо панський дерун, як у Карпатах 09:00 Тернопільщина втратила Захисника Володимира Ганущина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up