Допоможіть особливим діткам отримати свій «Казковий автомобіль»

Потрібно
0 грн
Зібрано
970 грн
check Перевірено редакцією
Допоможіть особливим діткам отримати свій «Казковий автомобіль»
  • Благодійну акцію «Казковий автомобіль» для дітей з Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру організували небайдужі тернополяни, щоб придбати транспорт, якого не вистачає дітям з реабілітаційного центру.
  • Як долучитися до благодійної акції та на якому етапі вона зараз, дізнавався журналіст «20 хвилин».  

Гроші для автомобіля, який зможе перевозити дітей з навчально-реабілітаційного центру, збирали усім містом. Зараз акція на фінальній стадії, однак коли автомобіль приїде до Тернополя та зможе виконувати свою роботу, ще невідомо.  

- Гроші для «Казкового авто» вдалось зібрати, – розповідає організатор акції Олег Нитка. – За автомобілем уже поїхали хлопці. Там його купують, але поки що лишають на польській стороні. Документи на автомобіль ми передаємо в Міністерство соціальної політики, щоб нам дали право ввезти його як гуманітарний вантаж. Оскільки автомобіль буде на балансі держави, то нехай держава хоча б видасть указ. Бо неправильно, коли тернополяни спершу збирали гроші на авто для дітей, а потім збиратимуть гроші на його розмитнення.

Хоча кошти на купівлю автомобіля вже зібрали, акція продовжується, оскільки потрібно провести техобслуговування – замінити мастила, відремонтувати машину, придбати зимові шини – пояснює Олег Нитка.

- Ми хочемо придбати для авто зимову гуму, бо літо швидко пролетить і це питання постане перед закладом, – розповідає пан Олег. – Ще ми хочемо докупити додаткові сидіння. Коли автомобіль не буде перевозити дітей на візочках, його зможуть використовувати для більшої кількості дітей. Так увесь клас зможе поїхати на екскурсію.

Автомобіль, який зможе перевозити діток з інвалідністю, марки Volkswagen Crafter 2.5TDI MAXI 2011року, пробіг 200 тис км. Він коштує 8500 євро. Одночасно машина зможе перевозити вісім дітей на візочках. Автомобіль обладнаний усім необхідним для цього.

Щоб зібрати кошти на «казковий автомобіль» вихованці Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру записали казки тернопільських авторів. Спочатку вони записували казки для своїх однолітків, які не можуть через проблеми із здоров'ям самостійно читати. Згодом тернополяни запустили челендж і продають диски, щоб придбати автомобіль для дітей з інвалідністю. Вартість диску символічна – 100 гривень. Їх можна придбати в ЦУМі, відд. Коніка, в мережах магазинів "Подільський фермер", "ПРОДЛЮКС", "Калина", гуртівні "Пан Баняк". Також організатори закликають усіх, хто придбав диск робити фото з ним та хештегом #КАЗКОВЕАВТО  #KAZKOVEAVTO викладати у себе на сторінках у соціальних мережах, щоб якомога більше людей дізнались про акцію.

Долучитися до збору коштів та одночасно розважитися зможуть усі охочі у Savich-Park у середу, 19 лютого. О 17:00 – розпочнеться акція «Благодійні покатушки». За 100 гривень (вартість диску) ви отримаєте диск та можливість покататися з гірок на тюбах. Акція триватиме до 20:00. Усі виручені кошти допоможуть дітям отримати свій «Казковий автомобіль».

Довідка:

Щоб допомогти придбати автомобіль, можна перерахувати кошти:

Картка Приватбанк 5168 7573 4199 0721 Твердун Ірина

Призначення платежу: На «Казковий автомобіль»

Благодійний рахунок: БО БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЄДНАННЯ ПОКОЛІНЬ БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ЄДРПОУ: 41892464

Р.Р.: UA493387830000026003055115364

Призначення платежу: На «Казковий автомобіль»

Організатори акції: ТОВ  «Українське інформаційне агентство «Вуличне радіо» та благодійний фонд «Єднання поколінь».

Хештеги акції:  #КАЗКОВЕАВТО  #KAZKOVEAVTO

Допомога
* не обов’язково

Безпечна миттєва оплата через LiqPay від ПриватБанк картами Visa або MasterCard

* Комісія з платежів через LiqPay власників карт Visa та MasterCard 0%
icon-pay
Допомога
Сума переказу:
check_circle Дякуємо, за переказ коштів!
Допоможіть поширити інформацію, долучіть друзів до допомоги
Потрібно
0 грн
Зібрано
970 грн
check Перевірено редакцією
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:11 «Топить квартиру, а ні влада, ні комунальники не реагують», — каже мати військового photo_camera 15:37 Тернопільщина прощається з Героями 22-річним Петром Сковронським та 28 річний Василем Герою 15:10 Смерть від вогню: за місяць 13 людей загинули в пожежах на Тернопільщині 14:35 Прокуратура у суді захищатиме Заліщики від неконтрольованої забудови Від читача 10:24 Чи потрібно подавати інформацію про звільнення працівника? 14:02 У полі на Зборівщині знайшли тіло жінки, яка була в розшуку 13:26 Чоловіка з Тернопільщини у маскувальному плащі затримали при спробі незаконно пробратись до Молдови 12:48 Небезпечна відлига: які штрафи можна отримати за неприбрані бурульки та неочищені території 12:10 Досі в реанімації. Медики розповіли про стан немовляти, яке знайшли в під’їзді на Київській 11:40 У Гусятині лікарі витягли зі стравоходу жінки ключ від дверей photo_camera 11:06 34 населені пункти на Тернопільщині залишаються без світла 10:38 20-річна водійка збила неповнолітнього на пішохідному в Кременці та залишила місце аварії 10:10 Льодяна кірка на дорогах та тротуарах: у Тернополі діє жовтий рівень небезпеки 09:35 Через аномальну погоду Укрзалізниця повідомила про затримку потягів, що курсують через Тернопіль 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Ігоря Ільєва, Ігоря Вербовецького та Назарія Білобровку 08:00 У Тернополі стартує прийом заявок на Інклюзивний шкільний громадський бюджет 22:00 У 28-й школі підготували Пункт незламності: який має вигляд play_circle_filled 20:40 Графік відключення світла в Тернополі та області на 27 січня 20:01 Майже 40 хвилин висіла на балконі непритомна: історія 14-річної Насті Цяпало, яка вижила після ракетного удару 19:02 Місяцями без вікон і ремонти власним коштом: як живуть постраждалі від ракетної атаки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up