Дуже багато матусь цього теплого весняного дня вийшли прогулятися зі своїми дітьми. На журналістів, які підходили до них з трояндою, вони реагували з посмішкою та з радістю приймали привітання та квітку.
Першою ми помітили матусю Інну, яка гуляла зі своєю донечкою. Вона розповіла, що роль мами їй дуже подобається, хоча й зізнається, що це трохи тяжко.
– Сьогодні мене ще не вітали, але обов'язково привітають, – каже пані Інна.
Багатодітна мама Оксана розповіла, що сьогодні діти вже встигли її привітати.
– Мене вже сьогодні вітали, донька подарувала букет, який сама назбирала. Бути мамою – це прекрасно, - каже одна з матусь.
«20 хвилин» також вітають матусь з цим прекрасним весняним святом. Бажаємо всім мамам посмішок, щастя та здоров'я. Мама – найдорожча людина, яка завжди зможе підтримати та порадити. Цінуйте їх та любіть.
А ви вже привітали маму зі святом? Діліться думками в коментарях.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 23 від 10 червня 2026
Читати номер