Зірки просять літак, віскі та охорону

Зірки просять літак, віскі та охорону
Вимоги зірок, які приїжджають до Тернополя, традиційні, кажуть організатори. У райдерах знаменитостей – канапе з лососем та червоною ікрою, різні види сирів, шоколад, віскі, коньяк. Одні зірки просять охоронців, інші дивують скромністю

- Усі зірки прості та хороші, вони зазвичай нічого не просять — це роблять їхні менеджери. Виставляють райдери і стежать за чітким їх дотриманням, - розповідає організатор концертів у Тернополі Володимир Пасяка.

Чоловік організував уже півтисячі концертів. Каже, що зірки не просять нічого захмарного, просто хочуть, щоб їхнє перебування у місті до, під час і після концерту було комфортним. Тому їхні вимоги особливо не дивують. Хоча траплялися і курйози.

- Зазвичай всі хочуть добре поїсти, чоловіки просять м'яса, - каже Володимир. - Приміром, "Скрябіна", "Другу ріку" ми пригощали свинними стейками, відбивними. Деякі співаки — вегетаріанці. Для них готують салатики на олії.

Відео дня
> - А от солістка з гурту „Крихітка” - вегетаріанка. Пам’ятаю, що борщ їла, салати. На м'ясо у неї – табу, - каже чоловік. - Та сама ситуація з Марійкою Бурмакою. Вона взагалі розкішна жінка – проста, скромна і без вибаганок. Робота з нею мені особливо запам'яталась. Додам лише, що дівчата - це дівчата. Для них обов’язково має бути в гримерці велике дзеркало, праска, прасувальна дошка, багато світла.

Зазвичай чоловічі гурти просять спиртне – віскі, коньяк, додає організатор концертів. Чого, приміром, не скажеш про Олега Лапоногова з "Табули Раси".

{photo_gallery id=2439|}

Детальніше читайте тільки у планшет-версії "20 хвилин" від 25 грудня:

http://20minut.ua/Novyny-Ternopolya/pdf

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:02 У Тернополі освячують великодні кошики (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) play_circle_filled photo_camera 13:00 Плащаницю зі святих місць Зарваниці привезли на передову play_circle_filled 12:00 9-річний хлопчик кілька разів викликав поліцію для розваги play_circle_filled 11:03 Втратив документи, коли поранили. Чи можуть переслати паспорт, який замовив в іншому місті? Від читача 16:05 Поліція Києва та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 10:00 Готуємо мариновані яйця та імбир 09:15 Масштабна пожежа біля Тернополя: вогонь знищив частину Чистилівського орнітологічного заказника 09:00 На війні загинули Захисники Ігор Синенький з Теребовлі та Іван Щебивлок з Тернополя 22:00 Поліцейські застерігають від квартирних крадіжок напередодні Великодніх свят 20:45 Короткочасні дощі і грози: якою буде погода 19-21 квітня 20:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 19-20 квітня 19:01 «Дякую, що скинули кошти на ніжки для тата»: 5-річна донька військового подякувала за допомогу play_circle_filled 18:01 Чисте місто починається з тебе: понад 100 людей прибирали парк «Загребелля» photo_camera 17:30 «Зі Світлим Христовим Воскресінням!» - Великоднє вітання від Віталія Мариновського, добровольця російсько-української війни, директора ТОВ «ВВС-БУД» (новини компаній) 17:03 До 10 років позбавлення волі засуджено водія, який вчинив смертельну ДТП та втік з місця аварії 16:30 В аваріях на Тернопільщині травмувалися двоє дітей 15:56 У Плотичі горить очерет — площа пожежі близько 3 гектарів 15:30 Діти-дітям. 140 пасок тернопільські пластуни передадуть у сімʼї до Великодня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up