Все про вплив води на організм людини розповів експерт у сфері здоров’я, краси та екології, Володимир Бучок у суботу, 17 лютого, в ТВЦ «Атріум».
Слухачі з чотирьох запропонованих рідин за запахом повинні були визначити таку, що придатна до споживання. Жоден із тернополян не вгадав «правильну» воду. Таким чином лектор запевнив, що багато людей не знають деяких фактів про воду.
Більшість із нас розпочинають свій день з кави або ж чаю. Натомість повинні – з теплої води з лимоном. А снідати починаємо десь з години 11-12. Такий собі сніданок-обід. Однак лектор переконує, що якщо випити зранку теплу воду, то їсти захочеться уже через півгодини.
Пан Володимир каже, що якщо людина відчуває спрагу, - то це вже перша ознака зневоднення організму. А це впливає на слизову очей. Ми всі під кінець робочого дня тремо очі. До того ж нестача води в організмі впливає на стан шкіри. Це те, що ми можемо побачити. Але ми не помічаємо того, що відбувається усередині нашого організму.
Стосовно того, скільки води потрібно споживати в день, то пан Володимир радить дотримуватися такої формули: 30 мл води на 1 кг маси тіла.
Найголовнішим застереженням лектора була вода з крана.
Володимир Бочок розповів про альтернативи воді з крану. По-перше, вода з джерела, по-друге, вода з магазину чи аптеки, по-третє, вода в кулерах, по-четверте, вода в кіосках.
Вода з магазину чи аптеки має свої особливості, каже чоловік. До неї можуть додавати антибіотики, щоб вона довше зберігалася. Є такий момент, що воду газують, а газована вода також погано впливає на організм людини.
На лекції поговорили також про цінову політику усіх цих варіантів води. Так, літр води в кулері коштує 2 гривні, літр води в кіоску вартує гривню, літр води в магазині – 4 гривні.
Але тим не менш ці альтернативні варіанти воді з крану кращі, ніж хлорована вода з озера, переконаний пан Володимир. Тому тернополяни мають вибір, яку воду пити.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 12 від 19 березня 2025
Читати номер
David Starr