Оперативна інформація станом на 16 квітня.
У Тернополі від початку епідемії - 17278 випадків (13675 одужало, 247 летальних). За останню добу в обласному центрі 107 нових випадків COVID-19. 121 людина у місті за добу – одужала. Про це повідомляють в міському штабі для боротьби з коронавірусом.
У лікарнях Тернополя – 267 хворих на COVID-19.
У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги перебуває 90 хворих на COVID-19. 32 хворих - на кисневій підтримці через маску. 38 – на кисневому концентраторі. 2 людей підключених до апарату ШВЛ.
У Тернопільській лікарні №2 – 82 хворих з COVID-19. 38 хворих - на кисневій підтримці через маску, 46 – на кисневому концентраторі. 4 пацієнтів підключених до апарату ШВЛ. 1 людина у лікарні з підозрою.
У Тернопільській лікарні №3 – 89 хворих на коронавірус. 60 хворих - на кисневому концентраторі, 24 хворих – на кисневій підтримці через маску. 2 пацієнтів підключених до апарату ШВЛ. 1 людина у лікарні з підозрою.
У Тернопільській дитячій лікарні – 6 хворих на COVID-19 (5 дітей, 1 дорослий). 4 пацієнтів у лікарні з підозрою.
Нагадаємо, як повідомляли у міській раді раніше, усі тернопільські міські заклади охорони здоров’я, в яких лікуються пацієнти з COVID-19, оснащені автономним джерелом кисню.
У КПН «Тернопільська комунальна міська лікарня №2», зокрема, влаштовано кисневий балон, дизель-генератор для забезпечення безперебійної кисневої підтримки пацієнтів з COVID-19, а нещодавно на території медзакладу встановили також кисневу бочку (генератор холодний кріогенний) об’ємом 8 кубічних метрів.
«Ці три альтернативні джерела постачання кисню повністю забезпечують потреби лікарні у медичному кисні, що особливо важливо з огляду на ускладнення ситуації із захворюваністю на COVID-19, - пояснив міський голова Сергій Надал. – У разі перебоїв з постачанням електроенергії, дизель-генератор забезпечить стабільну роботу кисневих концентраторів та апаратів ШВЛ, тож пацієнти зможуть безперешкодно продовжити лікування у медзакладі. Також, за кошти громади додатково закуплено 8 моніторів добового спостереження за важкохворими пацієнтами та 10 портативних кисневих концентраторів на 10 літрів».
Подібним кисневим обладнання оснащені і міська лікарня швидкої допомоги та міська лікарня №3.
Загалом, у лікарні №2 функціонують 60 кисневих точок, 70 кисневих концентраторів та 8 апаратів ШВЛ.
Тернопільська міська лікарня швидкої допомоги обладнана 39 кисневими точками, 73 приліжковими кисневими концентраторами та 19 апаратами ШВЛ.
У міській лікарні № 3 – 82 кисневі точки, 71 кисневий концентратор та 8 апаратів ШВЛ;
У Тернопільській міській дитячій лікарні діє 26 кисневих точок, 15 кисневих концентраторів та 8 апаратів ШВЛ.
Читайте також На Тернопільщині за добу — 458 випадків ковіду, 10 людей померли. Ситуація в усіх районах і Україні
Ситуація майже критична: місць у райлікарнях бракує, є проблеми з доставкою кисню. Що далі?
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 22 від 31 травня 2023
Читати номер