Життя в мережі

Багато з нас міцно і надовго перебралися жити до Фейсбука, Інстаграма, Твіттера. Дехто й досі, попри заборону, сидить ВКонтактах і Однокласниках. Ми непомітно перемістилися у віртуал і вже на вулицю не можемо вийти без телефона. Забутий гаджет викликає панічний страх і повертає додому з будь-якої точки віддаленості від нього. Ми мріємо потрапити у зону без wi-fi, а опиняючись у ній, починаємо шукати слабкі ознаки життя Інтернету. Цього не оминути, бо навіть діти тепер народжуються з гаджетами в руках.

Чого шукаємо у соцмережах? Знайомств? Дружби? Емоцій? Інформації? Мабуть, всього потрохи. Хтось самостверджується, принижуючи інших, хтось рекламує свої послуги чи товари, хтось — себе, красивого. Інколи соцмережі використовують як щоденник, цікаво ж простежити свою еволюцію через рік. А через 5? Ще цікавіше - бачити, як з роками змінюються твої діти і ти. Словом, правильно використовуючи соцмережі, можна мати багато добра.

А можна — навпаки. Вв’язуватися у суперечки, які виснажують, сперечатися з тролями, які провокують, бачити тільки негатив і казитися від будь-якої протилежної думки. Та навіть від котиків на чиїхось сторінках, бо ви більше любите песиків. Щоб остаточно знервуватися, знайдіть суперечку за участю зоозахисників, вегетаріанців, представників ЛГБТ, а також адвокатів нацменшин. Там обов’язково буде відмінна від вашої думка. Можете зазирнути також у жіночі групи, де обговорюють грудне вигодовування і вакцинацію. І обов’язково напишіть під новиною про фестиваль, що “у країні — війна, а вони пиячать”.

Здається, десь у Бальзака є такий вислів: “Життя — саме по собі ні благо, ні зло, а місткість для того й іншого, залежно, на що ми його перетворили”. Соцмережі — це не добре, але й не погано. Використовуймо їх за призначенням, а не для емоційного виснаження.

Коментарі (0)

Розмови останнього тижня між людьми, здається, починаються із запитання: «За кого голосував?» Фейсбучне місиво...

Ну що? Готові? А доведеться… Сім найближчих тижнів слухати обіцянки від кандидатів в усіх кольорах веселки. Цьогоріч...

«Доки грім не вдарить – хлоп не перехреститься». Заїжджена приказка спадала на думку, коли читала чергові...

Інколи мені здається, що якби в Україні існувала служба «911», вона була б на базі нашої редакції. З якими тільки...

Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:03 Яким був пам’ятник матросу Кішці у Тернополі: дивіться його історію на відео! play_circle_filled photo_camera 20:00 Світлана Заяць створює інструменти, вишиває і мріє, щоб через століття копіювали нас 19:15 На Каннському кінофестивалі представили український серіал «Спадок» 18:52 Тіло жінки виявили на Білогірській Від читача 19:32 Тернопільщина входить в ТОП 5 областей за кількістю учасників, які розпочали навчання за експериментальним проєктом 18:00 У центрі Тернополя за донати розмалюють автомобіль 17:10 НБУ підняв курс долара, євро знову різко подорожчав 16:40 У Теребовлі можуть перенести дату відзначення Дня міста 16:03 Ціни на секонд-хенд зросли: скільки коштує одяг на вагу у Тернополі photo_camera 15:33 Буде безкоштовним проїзд у громадському транспорті Тернополя для пасажирів у вишиванках 15:00 Вакансії у Тернополі: добірка актуальних пропозицій (оновлено 14 травня) 14:45 На Подільській другий день гасять пожежу на стихійному сміттєзвалищі play_circle_filled photo_camera 14:30 «На щиті» повертається до рідного дому Герой з Тернопільського району Андрій Атаманчук 14:00 НСЗУ призупиняє оплати двом лікарням на Тернопільщині 13:30 Де не буде світла у Тернополі 15 травня — адреси 13:00 Підмішували медпрепарат і грабували — у серії розбійних нападів на тернополян звинувачують жителя Львівщини 12:28 Смертельна ДТП у Збаражі: поліція шукає очевидців 12:10 22 травня частина тернополян залишиться без води 11:47 З нагоди Дня вишиванки у Тернополі пройде «Літературник» 10:48 Затримали жителя Кременецького району, який заробляв на військовозобов'язаних — поліція
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up