Допомагаємо

Для Михайла Діанова – захисника заводу «Азовсталь» з Тернополя, збирають кошти. Його два дні тому звільнили з полону, у Маріуполі він отримав численні травми. Михайло має роздроблену праву руку та кульові поранення ніг. Рідні військового потребують фінансової підтримки, адже попереду непросте лікування й відновлення військового. Кожна гривня надзвичайно цінна! Не будьте байдужими!

Впродовж останніх місяців війни тернопільський осередок «Карітасу» надає переселенцям безоплатну психологічну підтримку та юридичний супровід. Тут допомагають не лише оформити втрачені документи чи перетнути кордон, а й позбутись емоційних травм і страхів. Що ще пропонують людям від благодійного фонду? Скільки ВПО вже отримали допомогу? Як звернутись до «Карітасу» – розповідаємо.

У п’ятницю, 12 серпня, з центру «Допомога армії від Тернополя» відправляться чергові вантажі для наших військових.

Учасники гурту «Ходаки» є лауреатами музичних конкурсів в Україні та за кордоном. Здобувши гран-прі на фестивалі у Словенії, малеча мріяла поїхати туди на нагородження. Планам завадила війна. Діти не опустили рук й почали волонтерити. Разом з батьками, вони щонеділі і на свята проводитимуть благодійні концерти, де збирають кошти на потреби хлопців-артилеристів із тернопільської бригади.

Небайдужих жителів Тернопільщини закликають долучитися до збору гуманітарної допомоги для Збройних сил України. Вантаж планують відправити на Слов’янський напрямок вже цієї суботи, 30 липня.

Юлія навчається на спеціальності «Журналістика» в ТНПУ імені Володимира Гнатюка. Зараз дівчина збирає кошти для взводу свого друга-військового та просить тернополян доєднатися до доброї справи. Будь-яка сума є важливою, навіть 10 гривень впливають на результат та пришвидшують нашу перемогу над російськими окупантами.

Для перемоги не буває маленьких справ. У цьому переконані юні мешканці однієї з багатоповерхівок, що на вулиці Київській. Їм всього по 8-11 років, але вони вже знають, що таке війна, та є патріотами своєї країни. Днями малеча власноруч організувала ярмарок у підтримку Збройних Сил. До справи віднеслися з серйозністю та розділили обов’язки між усіма. Як відбувались своєрідні торги на вулиці – дивіться на відео.

West Ukraine Digital охоплюватиме чотири області: Тернопільську, Львівську, Чернівецьку та Івано-Франківську.

У Великогаївській ЗОШ з перших днів війни ні на мить не припиняється робота. Енергійний колектив навчального закладу не тільки створив прихисток для переселенців, а й плете маскувальні сітки, шиє білизну й готує безліч смаколиків нашим захисникам на передову. Як усе встигають і чи не втомлює така активна волонтерська діяльність – ми запитали у вчителів й мешканців села.

З перших днів повномасштабного російського вторгнення на кухні Великогаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вирує рух. Колектив закладу щодня передає велику кількість смаколиків для українських військових на фронті, а ще поєднує волонтерство з навчальним процесом та вихованням учнів.

keyboard_arrow_up