Допомагаємо

Тернополяни навіть в умовах війни з російськими окупантами не втрачають святкового настрою перед Великоднем, а навпаки – діляться ним з нашими захисниками на передовій. Приміром, дружній колектив та батьки вихованців закладу дошкільної освіти №3 вже спекли для українських солдатів майже чотири сотні пасочок-крафінів, які передають разом з дитячими оберегами.

У Тернополі запрацював проєкт по виплаті грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам. Люди можуть отримати кошти у рамках співпраці Управління Верховного комісара ООН у справах біженців та ГО «Право на захист». Скільки переселенців вже зареєструвалось на цю програму? Як це зробити та де? Читайте у репортажі.

До початку повноцінного вторгнення росії не був готовий ніхто, більшість біда застала зненацька. Попри це, українці нездоланні,  гуртуються і спільно наближають нашу перемогу. Яскравим взірцем є стоматологія у Тернополі, де лише за кілька тижнів утворилася нова «сім’я» лікарів – переселенців з «гарячих» точок, що нарешті у безпеці, допомагають один одному і пацієнтам.

Зараз військові полку "Азов" мужньо відбивають атаки російських окупантів, проте потреби в амуніції, медикаментах та техніці з кожним днем лише зростають. Саме тому всі зібрані кошти команда фестивалю "Файне місто" спрямує на закупівлю екіпіровки та техніки для виконання бойових задач з оборони Маріуполя. 

Портал для всіх, хто хоче підтримати країну, був розроблений спільно з Офісом президента України і Кабінетом Міністрів України.

Відтепер чат-бот @stop_russian_war_bot отримав нові можливості – туди можна надсилати дані про пересування ворога навіть за відсутності інтернету. Про нову "фішку" для українців повідомила пресслужба СБУ.

Збройні Сили України нагадали населенню, що не можна робити під час повітряної тривоги, аби не допомагати російському ворогу.  Найперше - не давайте окупантам інформацію! У який спосіб - читайте далі.

«Посібник самодопомоги», як вказано у його вступі, «написаний ветеранами для ветеранів та всіх, кого зачепила війна». Чим посібник такий особливий? Що з нього може знадобитись пересічним тернополянам? Читайте далі.

Понад два тижні в Україні мало не щодня лунають сирени, а люди змушені ховатись в укриття та підвали. На вулицях деяких міст ведуться бої, чути вибухи і постріли. Допомога один одному у час війни як ніколи важлива. Тимчасовий прихисток для дев’яноста переселенців з регіонів, де жити на даний момент небезпечно, забезпечила волонтерська організація «SHELTER TERNOPIL». Про неї – далі у матеріалі.

Війна змусила українців покинути їхні домівки та переселитись у безпечніші регіони нашої держави. Тернопільщина – один з таких.  Разом з людьми нерідко до нас приїздять їхні чотирилапі друзі і знайти хороші умови для домашніх улюбленців буває важко. Тому актуальною стає перетримка тварин, поки їхні господарі зайняті облаштуванням свого побуту тут чи деінде. 

keyboard_arrow_up