Допомагаємо

Громадська ініціатива «Підвези медика Тернопіль» за декілька днів існування набрала значних «обертів». У вайбер-групі зареєструвались водії-волонтери та медики, які потребують транспорту в час карантину. Бо не можуть доїхати на роботу та додому. Тут уже більше 1700 учасників.

Лікарі готові дистанційно та безкоштовно надавати консультації щодо Covid-19 он-лайн через Viber, WhatsАpp, Skype кожній людині, яка цього потребує, не залежно від прописки, кольору шкіри, національності, соціального статусу, держави, релігії, мови та поглядів.

Із 17 березня рішенням сесії скасували рейси міжміських та міжобласних автобусів. Проте є люди, які працюють у Тернополі, але живуть далеко за його межами. До прикладу, медики. Вони залишаються на чергування по 24 і години, бо немає чим доїхати додому. У соцмережах люди гуртуються та підвозять знайомих та незнайомих людей на роботу. 

29-річний Тарас Василишин розпочав боротьбу за власне життя, яка триває і досі. Більше року тому він почув від лікарів страшний діагноз  ̶  саркома колінного суглоба.  Коштів у родини не вистачає навіть на медикаменти, тому рідні просять підтримки у небайдужих. Зараз Тарас перебуває в Ізраїлі та проходить лікування, хоча українські лікарі не давали йому шансів на життя.

Трирічному Дмитрику, який живе у дитячому притулку, зробили операції. У хлопчика, нагадаємо, – посттравматична катаракта правого ока. Тому на нього хлопчик не бачить. Небайдужі люди взялися допомогти дитині, бо родина бідує. Дитину виховує лише мама, і та виросла у дитбудинку. Ні постійної роботи, ні житла не має.

У трирічного Дмитрика – посттравматична катаракта правого ока. Тому на нього хлопчик не бачить. Хоч маленький, але він так хоче роздивлятися все навкруги. Мама хлопчика виросла у дитбудинку та не має змоги самостійно оплатити лікування. Вони навіть не мають, де жити. Допоможіть.

У трирічного Дмитрика – посттравматична катаракта правого ока. Тому на нього хлопчик не бачить. Хоч маленький, але він так хоче роздивлятися все навкруги. Мама хлопчика виросла у дитбудинку та не має змоги самостійно оплатити лікування. Вони навіть жити не мають де. Допоможіть.

keyboard_arrow_up