Допомагаємо

Що у Тернополі роблять з новорічними деревами і чи з користю їх використовують – ми дізнавалися.

Тернопільська область взяла під патронат селище Архангельське, що 8 місяців перебувало під окупацією російських військ.

Знайомтеся, це Василько з південної Херсонщини. Йому лише сім, проте він знає, як це через війну залишитися без домівки та їхати сотні кілометрів задля порятунку життя. З лютого 2022 року хлопчина разом з родиною – переселенці на Тернопільщині. Тут вони живуть та волонтерять. Про перші зібрані кошти, виступи для поранених та здійснення мрії – читайте у матеріалі.

Можна приносити подарунки або зробити фінансову пожертву Крім того, потрібні волонтери та водії, які розвозитимуть подарунки.

Переселенці з Херсонщини об’єдналися, аби зігріти воїнів ЗСУ. Разом від січня 2023 року команда небайдужих виготовила понад 2 000 окопних свічок та передала на передову. На цьому волонтери зупинятися не збираються, тож звертаються до всіх небайдужих долучитися до збору матеріалів та коштів. Здійснено за підтримки Асоціації «Незалежні регіональні видавці України» у рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.  

До збору літератури для наших захисників, які лікуються в одному з госпіталів, доєднались у книгарні «Є», що на вулиці Чорновола. Всі охочі можуть залишити тут свою книгу, яка потрапить у руки до поранених військовослужбовців. А як це зробити – розповідаємо.

«На Перемогу мають працювати всі українці» — у цьому переконані молодята Юлія та Михайло. Саме тому під час організації власного весілля вони подбали не лише про святкування, а й ініціювали збір на підтримку Збройних Сил України. Наразі пара шукає перевірених волонтерів чи військових, аби перерахувати кошти на добру справу.

Тернополянин Віталій допомагає військовим 30-ї бригади ім. князя Костянтина Острозького майже рік. Зокрема, усі свої сили чоловік спрямував на те, аби забезпечити дронами підрозділ аеророзвідки, у якому служить його друг дитинства – боєць із позивним «Макс». Завдяки літальним пристроям ворогам дуже непереливки, тому аеророзвідники потребують їх постійно та у великій кількості. Віталій просить долучитись до збору коштів на дрони небайдужих жителів області. Як стати частинкою доброї справи – розповідаємо.

Від квітня журналісти «20 хвилин» допомагали Івану Цибі – тернополянину, який проживає у Франції, збирати кошти на лікування. Медики встановили йому діагноз – розсіяний склероз. Без дорогих препаратів життя юнака висіло на волосині… 27 червня Іван знову звернувся у редакцію.Цього разу – зі словами вдячності за порятунок…

Тернополянин Олександр воює у складі окремої механізованої бригади сухопутних військ. Він з побратимами потребує тепловізора та приладу нічного бачення. Обладнання потрібне, аби успішно виконувати бойові завдання проти ворога у нічний час. Сестра військового звернулась у нашу редакцію за допомогою. Більшу частину коштів вже зібрали, але бракує 20 тисяч гривень і збір просувається надто повільно…

keyboard_arrow_up