Запрошують на свято тюльпанів. Поїдьте в українську Голландію

Запрошують на свято тюльпанів. Поїдьте в українську Голландію

Унікальне море різнобарвних тюльпанів можна побачити і в Україні. Шматочок Голландії є не так вже й далеко від Терно­поля  — у селі Мамаївці Кіцманського району на Чернівеччині. На гектарі поля тут висаджено близько 40 сортів тюльпанів. Мандрівка туди забере лише день, а вражень буде на весь рік!

Посіяв таке поле місцевий під­приємець Олександр Стратійчук, який багато років був на заробітках у Голландії. Там доглядав за тюльпанами. Тепер свій досвід чоловік застосовує на українській землі.

Аби сфотографувати всі тюльпани, і дня може забракнути. Квіти займають майже гектар поля. Їх підприємець привіз із Голландії. Червоні, жовті, ро­же­ві, білі, бордові, фіолетові, високі та мініатюрні, з пухнастими пелюстками та класичними… Вражень словами не передати!

Про долину тюльпанів щороку дізнаються все більше туристів. Багато фірм розробили сюди туристичні маршрути. Проте добратися сюди можна самотужки – автомобілем чи навіть автобусом, який прямує до Чернівців. З Тернополя до Мамаївців — 160 км. На трасі не доїжджаючи до Чернівців водій вам підкаже, де краще вийти, аби добратися до тюльпанів. Де саме є тюльпанове поле, вам підкажуть місцеві жителі.

Відео дня

Минулого року тюльпанове поле було у сусідньому селі Лужанах, адже місце для квітів потрібно періодично змінювати.

— 17 квітня ми якраз відкрили сезон, вже зацвіли 45% тюльпанів, — повідомив Олександр Стратійчук. — Протримаються квіти тиждень-півтора. На екскурсії до нас можна їздили орієнтовно до 26 квітня. А у неділю, 22 квітня запрошуємо усіх на свято тюльпанів, яке розпочнеться в 11.00. У програмі – виставки, презентація виробів декоративно-ужиткового мистецтва, народних промислів, частування й розваги.

То ж вирушайте на тюльпанове море. До речі, тут можна не лише зробити цікаві фотосесії, а й придбати тюльпани. Одна квітка - 10 грн. Вхід на тюльпанове поле - 30 грн. 

Читайте також: Милуватися магноліями їдьте у Кременець

Коли можна побачити крокуси у Карпатах

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Kate Leschyshyn
    Olya Kopyshchynska пам‘ятаєш як ми їздили туди?)))) 😂
    Olya Kopyshchynska reply Kate Leschyshyn
    😂😋ще б пак
  • Halyna Pankevych
    Яка краса!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:01 Безоплатні курси та заняття з іноземних мов у Тернополі: можливості для дітей і дорослих 16:00 Учениця з Тернополя Мар'яна Дюлай представить Україну на міжнародній Економічній Олімпіаді у Греції 15:00 У Сопільче помітили черепаху 14:01 Хурма, гортензія, виноград та капуста: скільки коштує розсада у Тернополі photo_camera Від читача 16:03 Тернопільський обласний центр зайнятості долучився до обговорення безпечного та інклюзивного робочого середовища 13:00 У Тернополі вшанували пам’ять жертв трагедії на Чорнобильській АЕС 12:00 Світ прощається з Папою Римським: трансляція з похорону понтифіка у Ватикані 11:00 До восьми років в'язниці може отримати тернополянин за крадіжку інструментів 10:00 Готуємо макарони з куркою та запіканку з капустою і спагетті photo_camera 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Ігоря Погрібного та Ігоря Горуца 22:01 Топ-10 місць Тернопільщини з неймовірними краєвидами, куди можна поїхати на вихідні чи просто зробити фото 21:00 Хто з тернополян отримав стипендії від Президента України 20:00 Наводить гармату, мріє про дім: історія навідника артбригади 19:00 Працюючий Зарубинський спиртзавод виставили на продаж. Стартова ціна 162 мільйони 18:40 На Торговиці дерево впало на припарковані автомобілі photo_camera 18:00 Грози та шквали прогнозують на Тернопільщині: штормове попередження
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up