«М'ясник» з пальцями скрипаля

Світ навколо нас — зовсім не чорно-білий, хоча уява іноді зображає його саме таким. Спробуй одразу визначити, хто перед тобою: ангел чи диявол. Здебільшого ж виходить щось приблизно усереднене, багате на різні відтінки... Майже 115 років тому в родині керівника королівської консерваторії у Дрездені народився хлопчик, якому батьки дали романтичне ім'я Рейнгард Трістан Ойген. Звісно, батько мріяв, що син продовжить його справу. І маленький Рейнгард не розчаровував своїх «фатер» і «мутер», вправно грав на різних інструментах, мав тонкий слух, що в поєднанні з аристократичною зовнішністю обіцяло яскраву кар'єру на сцені. Однак однією лише музикою інтереси білявого вундеркінда не обмежувалися — він також активно займався спортом, зокрема п'ятиборством, став фехтувальником олімпійського рівня. А історія його одруження взагалі могла послужити сюжетом для мелодрами: веслуючи на човні з приятелем, молодий Рейнгард побачив, як несподівано перекинувся на глибокій воді човен, у якому було двоє дівчат. Юнаки, звісно ж, кинулися на допомогу, і після цього в серці молодої красуні Ліни вже не могло бути нікого іншого, крім нього, благородного лицаря  Рейнгарда Трістана Ойгена...

Якщо хтось із нинішніх матусь сплеснув у захваті руками («От  мені б такого сина!»), чи якась із юнок замріяно зітхнула — заждіть. З білявого хлопчика з ангельськими оченятами, який зачаровував грою на скрипці гостей батьківського дому, виріс один із найстрашніших злочинців ХХ століття - обергрупенфюрер СС Рейнгард Гейдріх. «Людина із залізним серцем» — так назвав його Гітлер. І щоб заслужити таку характеристику з вуст одного з найбільших лиходіїв у історії людства, треба  було перевершити в звірстві його самого. Витонченому скрипалеві Гейдріху це вдалося — він наче втілював собою увесь жах нацизму для поневолених народів; був у багатьох випадках ініціатором жорстоких акцій, спрямованих на придушення опору на окупованих територіях. Чехи називали його «празьким м'ясником». Свою криваву справу «м'ясник» продовжив і після смерті: у відповідь на його вбивство нацисти провели кампанію масового терору...

«Чужа душа — то, кажуть,темний ліс», - Ліна Костенко писала зовсім про інше, але ці її слова можна спроектувати і на долі тих, кого людство згадує, здригаючись. Тих, хто міг акуратно відкласти вбік скрипку і смичок і взяти в руки сокиру ката.  Вони жили колись. Живуть і тепер.

Ігор Дуда

Коментарі (199)
 • Ігор Дуда

  О-о-о! Ти нарешті об'явилось!
  Напевно, знов "гівна" об'їлось,
  І потягнуло "сочінять",
  Але і "за бугром", і в Україні
  Ти було й будеш ЧМОм сцикливим і дебільним,
  Й нічого з тебе (крім аналізу) не взять
 • Саша Крест

  New York.... New York....  Landed just on time to see Serena and Sharapova... VERY happy to see Mashka go home... Ten rows from me was Mike Tyson sitting... UNREAL!!!  Enjoying my LIFE.......

  Ігор Дуда reply Саша Крест

  Ей, ЧМО, до всіх твоїх титулів я вирішив додати ще один - "Хлестаков". Є  такий персонаж у "Ревізорі" Гоголя, який ти, безграмотне і неосвічене   бидло,  навряд чи читало. - "Да я каждый день во дворце! Да со мной сам император! Да я если захочу!..."

  Ігор Дуда reply Саша Крест

  До уваги можливих читачів: після деякої паузи на цей блог відгукнувся рогоносець,   двонога  особина на клички  саша крест - jack winchester -  віктор м...петро-степан-василь-сергій (можливі й інші варіанти). Я по-дружньому називаю його "воно". Воно (surprize!)  може на додачу бути ще й  гермафродитом - раптом перетворитися на  "валентину" чи "наталку" (мабуть, з усіма супутніми фізіологічними ознаками). І навіть прикриватися іменами відомих людей.  А ще воно - дуже піжонисте і  дуже безграмотне створіння, якому навішані колишньою дружиною роги остаточно підірвали мізерні розумові ресурси. Тому й бризкає злістю і жовчю. В ієрархії хребетних перебуває нижче приматів і наближається до парнокопитних. Прикмети: невисокого росту, клаповухе. Характер: постійно любить вихвалятися, як "шикарно" живе, куди роз'їжджає і т.п. Вперте як віслюк , стійке до обливання лайном, продовжує ховатися за кличками, хоча мало б второпати: єдина істота, яка може так наполегливо ГАВКАТИ З НОРИ - це те ущербне ЧМО, ЯКОГО ПОКИНУЛА ЖІНКА ЗАРАДИ КОГОСЬ ІНШОГО. (юридичний постулат ще Стародавнього Риму - "Кому вигідно?").

  Ігор Дуда reply Саша Крест

  Дітки, хто прийшов до нас?
  Це крест саш-педераст
  Має "вуши" він клапаті,
  А ще дуже хвалькуватий:
  Був він там, і там, і сям
  Від  US Open- до Багам,
  А вгадайте, що він любить?
  Я скажу - "гівно" гам-гам
  Як його він не поїсть -
  Відчуває гнів і злість,
  А коли ковтне чуток -
  Все у нього "нормульок"!

  Ігор Дуда reply Саша Крест

  Неба утреннего стяг,
  В жизни важен первый шаг.
  Слышишь, реют над страною
  Ветры яростных атак.

  И вновь продолжается бой,
  И сердцу тревожно в груди,
  И Ленин такой молодой,
  И юный Октябрь впереди.
  И Ленин такой молодой,
  И юный Октябрь впереди.

  Весть летит во все концы,
  Вы поверьте нам,отцы,
  Будут новые победы,
  Встанут новые бойцы.

  В мире зной и снегопад,
  Мир и беден и богат.
  С нами юность всей планеты,
  Наш всемирный стройотряд.

  С неба милостей не жди,
  Жизнь для правды не щади.
  Нам, ребята, в этой жизни
  Только с правдой по пути.

  И вновь продолжается бой,
  И сердцу тревожно в груди,
  И Ленин такой молодой,
  И юный Октябрь впереди.
  И Ленин такой молодой,
  И юный Октябрь впереди.
  П

  Ігор Дуда reply Ігор Дуда

  Бидло, даю тобі цим віршем реальний шанс мені нашкодити - заяви, що я порушив Закон про декомунізацію, опублікувавши в соцмережах вірш про Леніна (він, до речі, навішав роги своїй Крупській разом з якоюсь Інесою - додатковий стимул для тебе)

  Валентина Тернопіль reply Ігор Дуда

  Бачите, знову пише сам до себе. Хіба я не права? Сам пише, сам відписує. Біла гарячка, без сумніву. Звичайне тернопільське БИДЛО хоче бути популярним. Стидоба.

  Ігор Дуда reply Валентина Тернопіль

  моя бездоганно гігієнічна "валю", ви, як кожна "мила жіночка", суперечите самі собі. Якщо в людини біла гарячка, вона вже не може чогось "хотіти" - вона перетворюється практично на овоч. Подумайте над цим - під час спринцювання.

  Ігор Дуда reply Валентина Тернопіль

  A propos, aren't you embarressed by purely hygienic details?

  Ігор Дуда reply Валентина Тернопіль

  "валю", таку саму кострубату фразу "що ж, .я прав" шкрябав колись jack winchester.  Ви, мабуть, сидите поряд на унітазі?
 • Валентина Тернопіль

  Бачите, а я завжди говорила, що Дуда пише сам до себе. Ось і доказ. Забув, мабуть, з перепою. Хоче, щоб його читали. Досить низько для „відомого“ журналіста. Воно є звичайне тернопільське Бидло. Що він  сам і доказав. Мої вітання. Дивіться, зараз буде декілька відповідей з хамством і гівном у віршах. Ось тут він Майстер. Стидоба.

  Ігор Дуда reply Валентина Тернопіль

  "валентино", час вставати,
  шкрябать п'ятки, сцяти, срати
  брити ноги, "вуши" мити
  і сечі з гівном попити
  будиш потім ти здорова
  як сусідова корова,
  файна будиш ти така-
  заведут тє до бика
  Бидло, маю зараз час і настрій переписуватися. Можу видавати "продукцію" в необмеженій кількості.  Роблю це просто для тренінгу і розваги. А ти можеш kiss my ass, а якщо делікатніше - поцілувати мене в сраку. Якщо ти, ущербне, сподіваєшся мені чимось завадити - сподівайся й далі.  
  P.S. Цікаво, коли гермафродит валентина- саша крест-валєра ле-гандонський поцікавиться, чому я "кидаюся на людей"?

  Ігор Дуда reply Валентина Тернопіль

  Боронь боже, , нічого не згадав про "гівно"? Все для тебе, моя  "люба", для твого душевного комфорту. І - нормалізації мікрофлори.

  Ігор Дуда reply Валентина Тернопіль

  Обов'язково напишу - ти ж для мене sort of recreation. Але найперше - декілька порад, оскільки чую запах через екран.
  Молочниця – білі виділення, схожі на приготований сир, досить поширена проблема в жінок. Як тільки порушується нормальна мікрофлора організму, це «вилазить» жінці молочницею
  Якщо ж є такі скарги, як відчуття свербіння, печія, зуд, болючість у вагіні, значні сернисті або, як кажуть, творожисті виділення – це такі клінічні ознаки молочниці - то її звичайно потрібно лікувати. Інакше приєднається вторинна флора і буде запальний процес у піхві.
  Про це не говорять - з цим живуть...
 • Саша Крест

  "...у момент, коли в Дуди задзвонив телефон, він саме прасував сорочку. А почувши дзвінок, замість слухавки приклав до вуха розпечену праску. А на запитання, чому в нього попечені обидва вуха, відповів, що одразу зібрався викликати швидку допомогу, але спохвату приклав до другого вуха… ту саму праску". ("Опус про себе та своє втрачене життя", І.Дуда)
  УЛЫБНУЛО! Пиши ще, ЄБЛАНЕ. Ми тут з сміху заходимося... Ржачка повна... Чекаєш на легалізацію проституції? Навіщо? Звернися до чутливого "жіночого товариства". Тобі знову на лавочці дадуть... На тій, що на зупинці... Пощупати та полизати... ХА-ХА-ХА... Хоча, що ж з тебе візьмеш, імпотенте... Хіба що віршики про гівно... РІВЕНЬ тернопільського "журналіста та публіциста"... на мій один коммент 5-6 у відповідь... Словесный ПОНОС, короче... от бессилия...
  P.S. Тут ще питання хто з ким грається... А за твою шкарадну "леді" в мене навіть і коментарів немає... ЖАХ!  Знаєш за її минуле??? Можу підкинути інфу...

  Ігор Дуда reply Саша Крест

  А ще тобі, хуйло тупе, хотілося б сказати:
  Ти так і не навчилось грамотно писати
  Це - давні наслідки заняття онанізмом,
  І зловживанням скипидаром через клізму
  Воно корисне для твого аналу,
  Але ти надто ним вже зловживало
  Мораль: як хочеш щось полікувати,
  То не потрібно чимось дуже зловживати
  Он саша-льова-крест вживав його і клізмою, і ротом
  І через те зробився повним ідіотом

  Ігор Дуда reply Саша Крест

  Не було часу, а от тепер знайшовся. Ти, ущербне, залишаєшся на своєму рівні - дебіл із стійким синдромом нав'язливого стану. Заходитеся зі сміху, зборище уй-обищ? Смійся далі А взагалі, пішло на хуй
  Ніяк до тебе, ЧМО дебільне, не дійде:
  Собака гавкає, а караван іде
  І скільки б злості й жовчі ти, хуйло, не виділяло -
  Мене турбує це мікроскопічно мало
  Навпроти - відчуваю певну насолоду,
  Щоб ти, ущербне, виглядало ідіотом

  Медичний висновок один - тобі на горе:
  Ти, ЧМО, давно й невиліковно хворе
  Отож продовжуй, БИДЛО, в тому ж дусі -
  Від "брєднєй" твоїх я навряд чи й пошкребуся,
  А ти, хуйло тупе, як втомишся з дороги -
  То почеши свої розкішні роги,
  Або ж це зробить "жінка геніальна",
  Хоч ти, напевно, онаніст феноменальний

  Ігор Дуда reply Ігор Дуда

  Погодься, ЧМО дубове (кхе-кхе-кхе), добре я тебе дістав, якщо ти про мене увесь час думаєш.  Муляють тебе твої роги, дебіл, муляють, не дають спокою...

  Валентина Тернопіль reply Ігор Дуда

  Бачите, а я завжди говорила, що Дуда пише сам до себе. Ось і доказ. Забув, мабуть, з перепою. Хоче, щоб його читали. Досить низько для „відомого“ журналіста. Воно є звичайне тернопільське Бидло. Що він  сам і доказав. Мої вітання. Дивіться, зараз буде декілька відповідей з хамством і гівном у віршах. Ось тут він Майстер. Стидоба.

  Валентина Тернопіль reply Ігор Дуда

  Бачите, а я завжди говорила, що Дуда пише сам до себе. Ось і доказ. Забув, мабуть, з перепою. Хоче, щоб його читали. Досить низько для „відомого“ журналіста. Воно є звичайне тернопільське Бидло. Що він  сам і доказав. Мої вітання. Дивіться, зараз буде декілька відповідей з хамством і гівном у віршах. Ось тут він Майстер. Стидоба.
 • Ігор Дуда

  Посвята рогоносцю валєрі ле-гандонському, саші кресту і прочая, і прочая...

  У тебе, ЧМО, типова "статусність бика",

  Болячка є серед "биків" у нас така:

  Воно раніше ким було? НІКИМ,

  А нині уявило себе ВСІМ,

  Але від того, що ДЕБІЛ бував в Європі

  Ніскільки мозку не додасться в його жопі,

  Вона універсальна в нього: для сидіння,

  Для говоріння, поїдання й "сочініння".

  І хоч хвались, що ти постійно "за бугром":

  На US Open їздиш і в "Ковчезі" (ого!) теж буваєш -

  Ти залишаєшся тупим, безмозглим ЧМОм -

  Це видно з того, що ти "сочіняєш"

  Тож вище роги, ЧМО! Ти  - незрівнянний "бик"!

  Куди до тебе пацієнтам психлікарні!

  Але... скажи: коли "гівно" ти жрать привик?

  І... це від нього "вуши" й роги твої гарні?

  Пиши, придурку, іноді мені

  Без тебе, "недоЙобка", навіть сумно...

  Хоча й привикло копирсатись ти в "гівні",

  І меседжі твої ну, дуже "умні"

Світ навколо нас — зовсім не чорно-білий, хоча уява іноді зображає його саме таким. Спробуй одразу визначити, хто перед...

Пригадую, коли розпочалася епопея навколо будови "стоквартирного культурно-мистецького центру" за ПК "Березіль"...

Перед новим роком заведено ділитися мріями. У мене вона теж є. Не зовсім звична. Я мрію,  що колись буде створений концтабір,...

Для початку – декілька контрольних запитань: - Скажіть, якою мовою спілкуються між собою в першому-ліпшому кафе...

Новини за сьогодні

Новини Тернополя за сьогодні

08:00 Сьогодні, 18 вересня: День пам'яті загиблих мотоциклістів play_circle_filled 07:01 Погода у Тернополі: 18 вересня, хмарно, +14° 21:02 "Нива" зіграє проти "Ужгорода". Початок матчу о 18:00 20:22 Київські театри показали тернополянам «Тіні забутих предків» і комедійний детектив «Украдена краса» Від читача 20:08 Россиянин с ДЦП просит помощи у Украинцев 20:02 Тетяна Юрчик, яку рятували всією країною, вийшла заміж. Дівчина дякує усім, хто за неї молився play_circle_filled photo_camera 19:25 Чортківчанка стала Першою леді Студреспубліки 2019 19:03 Як закінчити довготривалі стосунки, щоб не спровокувати агресію 18:40 Тернополянка просить підписати петицію про повернення тролейбусного маршруту №1 18:05 Підозрюваний у вбивстві 18-річної Діани зізнався у скоєному. Йому обрали міру запобіжного заходу photo_camera 17:43 Тернопільський наркодиспансер змінив назву 17:22 Де у Тернополі не буде світла 17:01 Тернополянин став призером чемпіонату України з шахів 16:49 Президент призначив на посаду суддю на Тернопільщині 16:33 У Тернополі історики, науковці та експерти взяли участь в масштабному форумі photo_camera 16:01 Допоможіть розшукати чоловіка з Збаража, який вийшов з дому та не повернувся 15:44 У Тернополі створять комісію з визнання та встановлення статусу учасника бойових дій добровольцям 15:03 У Тернополі працюватиме новий автомобіль, який розвозитиме гарячі обіди пенсіонерам photo_camera 14:44 Уляна Супрун пояснила, що таке безпека пацієнта 14:25 Яку воду п'ють тернополяни: результати дослідження
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up