Чи проведуть фінал Кубка України з футболу в Тернополі з глядачами?

Чи проведуть фінал Кубка України з футболу в Тернополі з глядачами?
  • Пандемія коронавірусу внесла свої корективи, зокрема, і в футбольне життя. Призупинилися чемпіонати країн, а Євро-2020 взагалі перенесли на рік. Під загрозою опинився і фінал кубку Украни з футболу. За планом він мав відбутися 13 травня в Тернополі , однак з відомих причин, його перенесли.
  • Достеменно невідомо, чи пройде фінальний матч за присутності глядачів.

Ситуацію з фіналом Кубку України з футболу пояснив глава асоціації футболу області Тарас Юрик. На його думку про проведення самого фінального матчу говорити поки дуже рано, як і про те, чи буде він відбуватися без глядачів.

Матч все ж може пройти з глядачами

─ Станом на 29 квітня, важко сказати, як пройде фінал, адже для того щоби він відбувся, мають пройти ще півфінальні матчі, а вони поки ще не відбулися. Ми до кінця не розуміємо, коли буде взагалі можливість розпочати навіть не ігри, а просто колективні тренування, ─ каже пан Юрик. – Перші кроки будуть стосуватися перш за все можливості тренувань команд.

Тарас Юрик розповів, що зараз зарано говорити про будь-який сценарій фіналу кубку. Все це стане зрозуміліше лише в динаміці подій, які стосуються пандемії. Тому сам фінальний матч може пройти як з глядачами, так і без них, але поки навіть сама дата його проведення невідома.

Відео дня

─ Я би дуже хотів, аби він відбувся пізніше, але з глядачами. Але ми дуже пов'язані з процесами європейський кубків, тому повинні скласти спочатку відповідний графік виходу загалом футбольної Європи спочатку, для того щоби мати чіткіше розуміння як провести у нас півфінальні і фінальний матчі.

Реконструкцію завершать до 13 травня

Пан Тарас повідомив, що фінальний матч кубку України потребує відповідної підготовки стадіону. Адже його будуть транслювати не тільки в Україні і відповідно до цього стадіон має відповідати всім стандартам фінального матчу.

Комісія з Української Асоціації Футболу описала всі деталі та нюанси, які варто доопрацювати. Вся ситуація знаходиться під контролем і до 13 травня майже всі заходи з реконструкції мають закінчити, повідомив тарас Юрик.

─ Реконструкція стадіону дозволить Тернополю претендувати на серйозні матчі, навіть на товариські матчі збірної України з футболу. Це доволі сильно впливає на імідж міста та і тернопільським вболівальникам приємно буде вживу споглядати матчі такого рівня, – розповів пан Юрик. ─ Завжди Кубок України проходив у великих містах і Тернопіль ніхто не розглядав, як місто, в якому може відбутися подібний матч. Це однозначно історична подія для Тернополя і тернополян, тому я вважаю, що матч повинен пройти з глядачами.

Нагадаємо, що в півфіналі кубку України київське Динамо зустрінеться з Минаєм із однойменного села в Закарпатській області, а Маріуполь зіграє проти Ворскли з Полтави.

А ви відвідаєте фінал Кубку України в Тернополі, якщо він пройде з глядачами? Діліться своїми думками в коментарях.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:04 Не платить аліментів понад два роки: як притягнути до відповідальності боржника? 19:03 Як змінився сквер Яна Амора Тарнавського у Тернополі: відтворили фото з одного ракурсу photo_camera 17:00 Батьки абітурієнтів можуть взяти 12 днів відпустки 17:00 16-річна Вікторія Верех з Тернопільщини — майстер спорту з параплавання Від читача 08:04 Що таке допомога по частковому безробіттю? 16:02 Кременчанина звинуватили у смерті дружини в ДТП. Як покарав водія суд? 15:30 У Бережанах ярмаркують: долучайтесь до збору на авто для воїнів на Сумському напрямку photo_camera 14:59 На Тернопільщині смертельна ДТП: загиблих з понівеченого авто деблокували рятувальники (ОНОВЛЕНО) 14:00 Змінили рух потяга поїзда Тернопіль — Львів: перевірте нові години відправлення у липні 13:03 Через фейкові акаунти збирав гроші на «поранених військових». Що сказав суд? 12:00 Дружина футболіста з Тернополя Романа Годованого просить підписати петицію про присвоєння йому звання Героя 11:00 Заплатили 30 тисяч євро: троє чоловіків намагались виїхати до Молдови, серед них мешканець Тернопільщини 10:00 У Зарваниці Глава УГКЦ Святослав очолив богослужіння: молились за справедливий мир (ТРАНСЛЯЦІЯ) play_circle_filled photo_camera 09:01 Тернопільщина втратила ще одного захисника — на Донеччині загинув Роман Волосянчук 22:11 «20 хвилин» ексклюзивно з Лондона. Усик — переміг! (ОНОВЛЕНО) 21:09 Грають і творять власну музику, щоб відновитися: у Тернополі ветерани війни створили музичний гурт
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up