Через ТОВ "Теркомуналсервіс" у сфері ЖКГ - проблеми

Через програний  управлінням ЖКГ  суд «Теркомуналсервісу» у місті у сфері ЖКГ виникло ряд проблем. Бо казначейство, виконуючи  судові накази, списувало  відсуджений «борг» і не проводило інших платіжок управління ЖКГ. 

Через ТОВ "Теркомуналсервіс"  у сфері ЖКГ - проблеми


Про це йдеться в ухвалі Тернопільського окружного адміністративного суду від 4 серпня 2017. 


Як зазначено в документі, управління ЖКГ звернулось до суду з позовом про  визнання таких дій казначейства неправомірними, бо  ще оскаржує  програний суд у вищій інстанції.  Та просило суд зобов’язати Управління казначейства в Тернополі утриматись від безспірного списання коштів з  рахунків поки що та почати приймати та проводити  платіжки. Суд  таки задовольнив позов Управління ЖКГ. 


Нагадаємо, ТОВ «Теркомуналсервіс» - фірма-підрядник, яку збиралась покарати місцева влада через сніговий колапс у листопаді 2016.  Мовляв, грошей їй не заплатять за невиконану роботу та подадуть до суду позов про виставлення їм штрафних санкцій.  «Оштрафувати» через суд не змогли. А ось підрядник «свої» неотримані гроші за листопад пішов відстоювати до суду, у місто Луцьк, звідкіля має коріння і він. Правда, справу в суді першої інстанції програв. Подав апеляцію. Розглядали апеляційну скаргу  в Рівненському апеляційному господарському суді.  Той 30 червня задовольнив її і постановив стягнути з управління ЖКГ 1,4 млн грн, 22 тис. грн витрат у сплаті судового збору за подання позовної заяви та стягнути  24 тис. грн витрат у сплаті судового збору за подання апеляційної скарги.
Видачу наказів на виконання даної постанови доручив господарському суду у Луцьку. Про це ми писали у статті «Торішній сніг коштує мільйони».

Управління ЖКГ таки подало касаційну скаргу на це рішення. Окрім того, позивач звернувся до Господарського суду Волинської області із заявою про розстрочку виконання рішення Господарського суду Волинської області. 


Проте, як йдеться в Ухвалі Тернопільського окружного адмінсуду від 4 серпня, на виконання   судових наказів Волинського суду Управління Державної казначейської служби України у  Тернополі в безспірному порядку списувало кошти, всі інші платіжні документи не проплачувало. Через все це, як йдеться в документі зі слів позивача, себто представника Управління ЖКГ, «блокування рахунків спричинило призупинення капітальних ремонтів прибудинкових територій та міжбудинкових проїздів: не укладають угоди на виконання робіт з освітлення вулиць, ремонту ліфтового господарства, інженерних мереж водопостачання та водовідведення в м. Тернополі, які передбачають авансування; порушилась логістика транспортної системи міста; не в повній мірі здійснюють поточні роботи по оплаті вуличного освітлення, санітарного прибирання міста, вивезення з міста ТПВ (твердих побутових відходів), належного функціонування засобів регулювання дорожнього руху, що може привести до аварійної та антисанітарної ситуації в місті; погіршилось соціальна складова суб'єктів господарювання, працівники яких не можуть вчасно отримати заробітну плату».


Окрім того, йдеться у тій же ухвалі, існують неоплачені роботи з капремонтів вулиць Січових Стрільців, Клінічної, Бродівської, 15 Квітня, Білецької, аварійної підпірної стіни на примиканні вулиць Миру та Карпенка, котрі за сприятливих літніх умов потребують нагальної оплати послуг.


 

Коментарі (1)
  • Anonymous

    Одні аферисти вимагають гроші в інших через "найсправедливіші" суди в світі, а все за наш рахунок.

    Якщо Надала з його зграєю за задницю не хоче взяти прокуратура, то може перевибори? Давно ж пора, скільки їх можна терпіти.

Тернопільщина є одним з лідерів за кількістю дитячих та юнацьких футбольних команд. Їх наразі – аж 83. Втім, області бракує...

photo_camera

40 найкращих фотографій миті благодійності представили в Українському домі Перемога. Фотографії відібрані з понад 500, які...

Найпопулярніші імена, які давали батьки новонародженим у 2017 році, назвали у головному управлінні статистики у Тернопільській...

Терміново потрібні ліки, а на вулиці ніч і ви не знаєте адресу найближчної цілодобової аптеки? Ми підкажемо. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up