Війна в країні, робота, фінанси, виховання дітей, рекорди у Тернополі найбільше схвилювали тернополян останнім часом. Своїми думками вони поділилися з "20 хвилин".
Володимир Лісовий, 70 р., головний режисер Тернопільського театру актора і ляльки:
– У неділю ми закрили 37-й театральний сезон. Він був досить плідним. Ми брали участь у фестивалях. Їздили в Чорногорію із виставою «Малята-кармалята». Її високо оцінили, нам вручили диплом. Також були на фестивалі у Полтаві. Наразі ми підготували дві нові вистави на новий сезон. Одну з них «Мороз Морозенко» покажемо в зимовий період. Завершується робота над етно-фольклорною виставою «Василина».
Христина ФЕЦІЦА (33 р.), юрист ГС «Рада бізнесу Тернопілля»:
- Мене вже який рік тривожить війна. Спілкуюся з бійцями. Нещодавно розповіли, що керівництво «зверху» домовилося і зробили справжнє перемир’я аж на три дні. Щоб розмінувати поля. То, виходить, коли комусь треба – може все спокійно, а потім – знову воюють? А українці гинуть.... Мар’їнка, Красоногорівка - там зараз жахіття. Бійцям досі не вистачає боєприпасів, техніки. То що ж це за така війна за домовленостями?
Любов ПРИЙДУН (31 р.), науковець
- Турбує те, що я, моя дитина і напевно ще й мої внуки живемо і житимемо постійно комусь винними, при цьому нічого не бравши. Лише у 2017 році кожен українець винен практично 45,5 тис грн або 1680 дол за міжнародні кредити, взяті урядом. Проте покращення життя або хоча б покращення в економіці немає і, судячи із зростаючої корупції та набиття кишень можновладцями, напевне ще не скоро буде.
Галина Федорович (28 р.), директор міського центру фізичного здоров'я населення:
- Протягом року в Тернополі облаштовують багато спортивних, дитячих майданчиків. Приємно, що тернополяни на них граються з дітьми, воховують у них любов до спортивного дозвілля. Але є проблема з вихованням у дітей, щоб вони не ламали ці майданчики, не смітили. Майданчик ще не встигли облаштувати, а його вже понищили. Тому велике прохання до батьків виховувати у собі та в дітях бажання зберегти ці майданчики. І загалом усе, що загального користування.
Марина ОРАП (44 р.), професор кафедри психології ТНПУ:
- Сина моєї однокласниці вдарило електричним струмом. В результаті - 50% обгорілого тіла. Мене це дуже хвилює, адже на колії, де це сталось, жодних попереджувальних знаків не було і досі немає. Про це слід говорити дітям, які не знають, що залізнична колія знаходиться під напругою. І взагалі, вважаю, що проблеми безпеки дітей останнім часом обговорюються недостатньо.
Наталя Турчин (35 р.), журналіст:
- Не може не тішити, що з’явилась Книга рекордів Тернополя, і там вже з’явилися перші записи. Це дуже хороший задум. На скільки мені відомо, це Тернопіль є єдиним містом, де є своя книга рекордів. Те, що тернополяни найсильніші, найактивніші та найкреативніші тепер буде офіційно зафіксовано.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 45 від 6 листопада 2024
Читати номер