Цієї ночі у Тернополі вимкнуть воду: де саме і на скільки часу

Через планові промивання водопровідних мереж ,від 00 год 26 квітня до 24 год 27 квітня буде припинено водопостачання частини Тернополя, а також довколишніх сіл.

Цієї ночі у Тернополі вимкнуть воду: де саме і на скільки часу

- Без води будуть мешканці мікройонів “Пронятин”, “Кутківці”, “Дружба”, “Східний”, “БАМ”, “Аляска”, “Канада”, “Сонячний”, “Березовиця” та довколишніх сіл, - наголошує в.о. начальника відділу водопровідно-каналізаційних мереж КП “Тернопільводоканал” Андрій Онищенко. - Починаючи від ранку 27 квітня в окремих точках розподільчої мережі цих мікрорайонів може з’явитися вода з підвищеним вмістом хлору, отже – непридатна для вживання в питних цілях чи для приготування їжі.

З пониженим тиском вода подаватиметься у помешкання жителів вулиць Оболоня, Бродівська, Лук'яновича, Стадникової, Чернівецька. Соняна, Новосонячна, Дівоча, Малишка, Клінічна.

З водою будуть мешканці Центральної частини міста, мікрорайонів “Новий світ” і “Старий парк”, вулицю Текстильна, 2-22; Поліська (промислова зона), проспекту Злуки, 1-25 (непарний бік)”.

“У період відсутності води в мережах також буде здійснено комплекс робіт, які неможливо виконати за звичайних умов. Зокрема, це заміна пожежних гідрантів, заміна запірної арматури на вузлових місцях мережі, виконання робіт з підключення новозбудованих об’єктів, - зазначає Андрій Онищенко. - Цілком відновлено водопостачання Тернополя й довколишніх сіл буде вранці 28 квітня”.

Адміністрація КП “Тернопільводоканал” просить вибачення за тимчасові незручності та зазначає, що промивання водопровідних мереж – щорічна процедура, яка передбачається технологією експлуатації водопровідних мереж. Здійснюють її двічі на рік: навесні та восени. Мета – покращення якості питної води.

Коментарі (4)

Ви не авторизовані

 • Петро Білецький

  Давно пора

  Діонісій reply Петро Білецький

  та не давно пора, а кожен рік таке роблять, головне, щов завчасно повідомляли :) ну і ввечері, перед тим, як води не буде, щоб ржаву воду не подавали :)

  михаіл reply Діонісій

  а це люди самі винні , що до останнього чекають, і потім усі разом набирають, тому і ржава

  Петро Білецький reply михаіл

  Стадний інстинкт !!!
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook