На фестивалі зцілюватимуть енергією

Фестиваль практичної психології та духовних практик “Системи розвитку та духовного збагачення людини” вперше пройде у Тернополі цими вихідними.
На фестивалі зцілюватимуть енергією

24 та 25 травня у приміщенні Європейського університету, що на пр. Бандери, зберуться фахівці з психології та духовних практик. Організовує дійство “Центр Гармонія”.
— Я щасливий з того, що мені вдалося зібрати дуже хороших фахівців на цей фестиваль, – каже один із організаторів фестивалю Дмитро Вакуленко. – У нас будуть майстри близько 16 напрямків. Під час фестивалю пройдуть їхні короткі презентації, обговорення та практичне знайомство з напрямками, методами і тренінгами.
На фестивалі будуть представлені так практики розвитку людини як Цигун та Рейкі, бойові мистецтва Айкідо та Тай-цзи-цюань. Також на фестивалі можна буде ознаймитися з методами практичної психології. Увечері в неділю, 25 травня, дійство завершиться концертом.
– У рамках фестивалю кожен зможе пройти сеанс Рейкі, тобто зцілення Божественною енергією, – розповідає Дмитро Вакуленко. – Також бажаючі зможуть пройти діагностику по Рейкі. Таким чином людина і ознайомиться з цим методом, і отримає внутрішнє оздоровлення свого організму.
За участь у фестивалі впродовж двох днів потрібно буде заплатити 110 грн. Якщо виявите бажання бути присутнім лише день, слід викласти 70 грн. Для сутеднтів, сімейних пар, груп з 10 людей та пенсіонерів є знижки. Програма фестивалю починається об 11 годині, а закінчується о 18.

Коментарі (6)
 • Anonymous

  Якщо не хочете мати великих проблем не зв'язуйтеся з Рейкі і Цигун . Промиють мозок !!!
 • Anonymous

  Колись я був в цій секті!! Тікайте від неї подальше!! Бережіть родичів і друзів!! Це обман!!!! Цигун, астрал, карма, чакри, інь, янь, реінкарнація, божественна енергія - це все обман!! Нічого особистого у відношенні до Дмитра Вакуленка!! Хороший хлопець!!

  Anonymous reply Anonymous

  дуже просто назвати якийсь напрям "сектою". вважаю, що недоречно комусь радити втікати чи навпаки - займатись котроюсь із духовних практик. якщо людина переймається своїм духовним розвитком - вона має право СПРОБУВАТИ. якщо це - ЇЇ - вона залишиться. якщо ні - шукатиме інший напрям.

  Anonymous reply Anonymous

  Я не просто "називаю" , я констатую факт! Я був там!! Нехай моя думка послужить для когось, хто приймає рішення по цьому фестивалю!!!

  Anonymous reply Anonymous

  Заходила на той їхній сайт,нічого спільного з психологією не побачила,одні сектанські штучки для людей які не вірять в Бога..

  Anonymous reply Anonymous

  Коли побачила оголошення про "фестиваль практичної психології", подумала: нарешті, хоч щось робиться, що пов"язане з психологією! Та де там! Власне психологією там і не пахне. Сказано було, що буде щось з позитивної психотерапії, але на сайті жодної інфи про це. Напевно, назва підходить до їхніх духовних практик, які з психологією нічого спільного не мають!

Аварія за участі водія з Тернопільщини сталась у вівторок, 21 листопада, о 10:30 в селі Зелений Гай у Рівненській області....

Радник Міністра внутрішніх справ України Михайло Апостол, який живе на Тернопільщині, бере під особистий контроль побиття...

Біля пам’ятника Небесній Сотні, що на Площі Героїі Євромайдану в День Гідності та Свободи 21 листопада, місцеві активісти...

Довіра клієнтів – найважливіше, що може бути в будь-якої компанії, незалежно від сфери її діяльності. Адже саме лояльні клієнти...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up