Біля кладовища у Підгородньому люди зробили сміттєзвалище

 • Про купи сміття на межі кладовища та людських земель у редакцію "20 хвилин" повідомила тернополянка.
 • Жінку обурює те, що протягом кількох років ті купи ніхто не забирає.
 • В обслуговуючому підприємстві про проблему знають і кажуть, що сміття заберуть. 
Біля кладовища у Підгородньому люди зробили сміттєзвалище

- Їздила у провідну неділю на кладовище у Підгороднє і була шокована від того, скільки там сміття, - каже тернополянка пані Діана. - В контейнерах сміттєвих і поруч з ними, то само собою багато сміття. Але там в кінці кладовища є ціле звалище. Просто на купи накидане різне сміття і воно там вже не перший рік. Чому цього не прибирають?

Читайте також: На Микулинецькому кладовищі купи сміття. В обслуговуючому підприємстві кажуть, що таких безлад через недобросовісних людей.

Прокоментувати проблему ми звернулися у СПК "Ритуальна служба". Директор цього підприємства Сергій Тлумацький запевнив, що сміття з кладовища уже вивезли, там прибрано. А от стосовно звалища біля кладовища, то якраз обдумують варіанти, як його забрати.

- Сміття з кладовища вивозимо двічі-тричі в тиждень, - пояснює пан Тлумацький. - Впродовж тижня люди не часто йдуть на кладовище, а от на суботу та неділю припадає основне навантаження, коли у людей вихідні. Тому в понеділок, може бути багато сміття. Але ми вивозимо його тоді, коли сміттєві контейнери уже заповнені. Вужчим проїздом на кладовищі їздить невеликий ЗІЛ, але все одно немає доступу до всіх кутків.

Тернополян просять все таки нести сміття до смітників, щоб авто могло до них доїхати і не робити купку тут, там. І є ще великий сміттєвоз, який під'їжджає лише до кладовища. 

- Щодо тих куп сміття, про які запитуєте, то найближчим часом ми це приберемо, - додає пан Тлумацький. - Це справді проблема вже давно. Люди несуть сміття за межі кладовища, там людські городи. А щоб його встановити там паркан коштів немає. 

Коментарі (5)
 • Петро Білецький

  А ви от шукаєте справжнього українця. А ось він !!   Патріот на словах, ходе до церкви - а як до діла то смітить де попало. На свому підвірї він би такого не зробив. Як би там не було з сміттєвими баками, я наприклад, би в пакеті доніс то сміття до сміттєвого баку.
 • Герасимчук Ростислав

  Коштів немає тому, що ви з могили по 10000 грн збираєте і собі в кішеньку кладете.
 • Свэта Лазар

  Це загальна проблема. І не тільки кладовища. Всі ті пластикові квіти, вінки, свічки і т.п. роблять своє діло. Тут глобально потрібно підходити. Заборонити нафіг той мусор і проблеми не буде!
 • Marianna Ivantsiv

  Кожного року на « одні і ті ж граблі».. влада перед святами могла поставити контейнери для сміття, а потім їх вивезти..

  Наталя Зінько reply Marianna Ivantsiv

  Влада то могла Але і люди могли так не паскудити Можна ж зібрати сміття після свого прибирання і винести до контейнера а не кидати куди попало аби не збирати На Микулинецькому така ж ситуація І видно що люди просто повикидали за межі цвинтаря, не дивлячись що це все на місто видно Але ж в нас завжди винен хтось....
21:00 Тернопільські чорнобильці поділилися наболілим 20:00 Тернополянка стала призеркою чемпіонату України з шашок-64 19:32 Стало відомо, хто керуватиме ТНЕУ 19:00 Чому важливо бути щепленим від небезпечних інфекцій 18:41 Тернополянин «рішав» меддовідки на права і щоб відкосити від армії 18:14 Обізнана людина завжди зможе себе захистити – у вишах пишуть правовий диктант 18:00 На Тернопільщині стартує найбільша теренова гра України «Гурби – Антонівці» 17:25 Скільки платитимуть сімейним лікарям за немовлят, дітей, дорослих і літніх – рішення уряду 16:49 Отримали усне попередження, бо не погодили вигляд та місце контейнерів для сміття з владою 15:48 Тернополянин за медичні довідки вимагав та отримав 3750 грн хабара 15:20 Чоловік по місту розгулював з гранатами Ф1 14:40 На повороті поблизу "День і ніч" не розминулись "швидка" і автобус. Дорогу перекрили 14:30 Вниз чи догори – куди бігти у випадку пожежі

Практично усі травневі вихідні тернополяни та гості міста зможуть порозважатись на фестивалях. Будуть традиційні гастрономічні...

До кінця травня оброблять територію від кліщів, потім візьмуть аналізи води та піску, згодом рятувальна служба проведе...

"20 хвилин" вирішили запитати у тернополян, яку із сусідніх країн вважають найбільш дружньою до нашої держави.

Соціальний проект "Класний керівник" -  це можливість для вчителів розповісти про себе та свою діяльність,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up