Буде сприятлива погода, будуть ремонтувати тернопільські дороги

З настанням весни підрядники ліквідували глибокі вибоїнин проїзних частин щонайменше на 13-ти вулицях.

Буде сприятлива погода, будуть ремонтувати тернопільські дороги

- Управління житлово-комунального господарства спільно з відділом технагляду, беручи до уваги звернення водіїв, визначили найбільш пошкоджені після зимового періоду ділянки доріг, поточний ремонт на яких заплаували розпочати 12 березня, -  повідомив начальник відділу технагляду Олег Вітик.

Проте, враховуючи дощ та негоду, задля дотримання усіх технологічних вимог та температурних режимів, ремонтні роботи на цих ділянках розпочнуться одразу із настанням сприятливих погодних умов.

Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць Тернополя розпочнеться після проведення тендерних процедур, повідомляють на сайті міської ради.

Коментарі (1)
  • Anonymous

    От пілять! А їх вже скільки разів ремонтували?! Кожного року сприятлива погода, а де ж ті ремонти? З весни до осені капарають виродки, а воно навесну одне й те саме.
play_circle_filled

По вул. С. Будного і Лучаківського, що біля Західного ринку, дуже часто трапляються аварії. Тернополянин Максим Кухарук просить...

Інформацію про самотнього птаха, який мерзне посередині водойми, неподалік дамби оприлюднили в одній зі спільнот Facebook.

На думку сексологів, у поганій ерекції часто криється психологічна травма. ЇЇ можна вирішити, але для цього варто працювати...

photo_camera

19-річна студентка Тетяна Слободенюк із Кременця епатує на повну. Дівчина-бунтарка, наперекір батькам, учителям та однокласникам,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up