Переможниця розіграшу від "20.ua" поїде в Будапешт

  • У розіграші подорожі в Будапешт, який проходив майже три тижні в facebook у групі "Топ 20 Тернопіль. Довідка та відгуки" взяло участь майже 400 людей.
  • Переможницею стала 33-річна Наталія Оліяр. Жінка часто бере участь в різних розіграшах, але виграла вперше. В Будапешт переможниця поїде зі своєю половинкою. 

 

Переможниця розіграшу від "20.ua" поїде в Будапешт

- Я підписана на групу, відслідковую деякі оголошення, побачила про розіграш інформацію і вирішила взяти участь, - каже Наталія Оліяр. - Дуже задоволена призом. Я якраз збираюсь зробити новий закордонний паспорт і планувала кудись поїхати за кордон. А тут така можливість. В Будапешті я не була ще. 

Розіграш подорожі тривав майже три тижні. Партнером розіграшу була туристична агенція "Моя мандрівка". Для того, щоб взяти участь потрібно було виконати кілька простих умов: вподобати сторінку "Топ 20 Тернопіль. Довідка та відгуки", зробити репост розіграшу та відзначити людину, з якою ви б хотіли поїхати в подорож. 

- Переможця обирали 7 березня через програму з генератором випадкових чисел, - каже керівник відділу "20.ua" Неля Залецька. -  І нею стала Наталія Оліяр. Це був такий подарунок до 8 березня. Загалом у розіграші взяло участь майже 400 людей. За умовами розіграшу, ми не вказували конкретну дату подорожі, щоб переможці уже самі узгодили це з туристичною агенцією. Переможниця зможе поїхати або в березні-квітні, або в жовтні-листопаді. 

До слова, це не перший та не останній розіграш у групі "Топ 20 Тернопіль. Довідка та відгуки". 

- Незабаром ми розігруватимемо два квитки на концерт Олега Винника, - додає Неля Залецька. - Тому підписуйтесь, слідкуйте за дописами та беріть участь в розіграшах. 

Коментарі
play_circle_filled

По вул. С. Будного і Лучаківського, що біля Західного ринку, дуже часто трапляються аварії. Тернополянин Максим Кухарук просить...

Інформацію про самотнього птаха, який мерзне посередині водойми, неподалік дамби оприлюднили в одній зі спільнот Facebook.

На думку сексологів, у поганій ерекції часто криється психологічна травма. ЇЇ можна вирішити, але для цього варто працювати...

photo_camera

19-річна студентка Тетяна Слободенюк із Кременця епатує на повну. Дівчина-бунтарка, наперекір батькам, учителям та однокласникам,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up